Partnerzy Nieruchomości

Opinie o Partnerzy Nieruchomości

Krystian

Zachęcam do podjęcia przygody i pracy w firmie Partnerzy Nieruchomości. Pracuje ponad 4 lata. Cenie sobie świetną atmosferę, ciągły rozwój oraz fajne zarobki. Miesięcznie spokojnie można zarobić tyle co przez 1/2 roku na etacie.

D.W

Polecam z całego serca pracę w firmie Partnerzy Nieruchomości! Miła , przyjazna atmosfera , pełen pakiet szkoleń oraz niezbędny sprzęt do pracy - wszystko to otrzymujemy na start . Chęci do pracy , pozytywne nastawienie i szeroki uśmiech to jedyne co wnosimy ze swojej strony rozpoczynając pracę. Polecam !

M.G.

Pracuje tu od kilku lat, zachęciło mnie to, że firma już w tedy była znana na rynku - dziś jest jeszcze bardziej znana - są dwa oddziały, nowoczesne biura do pracy i spotkań z klientami. Jak zaczynałem wyglądało to dużo mniej imponująco. Firma się rozwija, nie stoi w miejscu, a to ważne bo dziś trzeba dopasowywać metody i narzędzia pracy do aktualnych warunków na rynku pośrednictwa. Nie mówię tylko o ekspansji nowych placówek, ale np. działaniach marketingu i wspierania pracy agenta zarówno tego nowego jak i doświadczonego. Są też nowe i co ważne realizowane pomysły na pozyskiwanie ofert i klientów. pozdrawiam

Iza
@Ilona

Zamieściłaś swoją wypowiedź na forum kilka tygodni temu, dlatego może teraz kiedy masz nieco większe doświadczenie w pracy w firmie Partnerzy Nieruchomości zechcesz uzupełnić swoją wypowiedź? Pisałaś, że zaletą jest zapewniona podstawa wynagrodzenia, a czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe?

N.S. Nowy wpis

Pracuję w dziale wsparcia agenta. Mogę z czystym sumieniem polecić pracę na stanowisku Asystentki Sekretariatu. W firmie panuje miła , rodzinna atmosfera. Młody i prężnie działający zespół jest zdecydowanie plusem. Premie przyznawane co miesiąc sprawiają, że zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy. Firma oferuje wiele benefitów takich jak karty multisport, pakiety luxmed, co kwartał bony na dress code oraz częste wyjścia integracyjne.

Józia Nowy wpis
@N.S.

Piszesz, że jest to młody zespół. Czy w takim razie podczas rekrutacji jest jakiś ograniczenie wiekowe? Wspominasz o premii. Daj znać, za co można ją otrzymać.

Judyta Nowy wpis

Piszecie ze prowizje są dość wysokie. Jak dokładnie obliczany jest system prowizji i jakiej kwoty mogę się spodziewać jako agent nieruchomości? Zastanawiam się czy osoby z wyższym stażem są dodatkowo wynagradzani wyższymi stawkami podstawowymi. Dajcie znać

pośrednik 2023 Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z pracy w naszej firmie zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. To dynamiczne i profesjonalne miejsce, w którym każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwoju. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy naprawdę angażują się w swoją pracę i dążą do osiągania doskonałych wyników. Co mnie osobiście zachwyca, to atmosfera wzajemnego wsparcia i kooperacji. Każdy z naszych współpracowników jest otwarty na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, co przekłada się na sukcesywny rozwój zawodowy każdego z nas. Wspólnie tworzymy zespół, który działa jak zegarek, doskonale współpracując przy każdym projekcie. Nasza firma wyróżnia się nie tylko doskonałą organizacją i efektywnym zarządzaniem, ale także dbałością o klientów. Nasi klienci mogą być pewni, że zawsze znajdą u nas fachową i indywidualną pomoc w znalezieniu idealnej nieruchomości lub skutecznym prowadzeniu transakcji. To wyjątkowe podejście do klienta sprawia, że nawiązujemy trwałe relacje oparte na zaufaniu. Podsumowując, jestem dumny, że jestem częścią tej wspaniałej firmy zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Tutaj każdy dzień jest pełen inspirujących wyzwań, a nasza praca ma rzeczywisty wpływ na życie naszych klientów. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Natalia

Praca w firmie Partnerzy Nieruchomości sprawia mi wiele radości. Uważam, że osoby tu pracujące są bardzo kompetentne i mają ogromną wiedzę na temat swojej profesji. Bardzo miła atmosfera, każdy jest bardzo pomocny i zawsz można liczyć na wsparcie. Polecam pracę wszystkim zainteresowanym! :)

Kondziu
@Natalia

A co konkretnie sprawia ci tą radość bo napisałaś dość ogólnikowo. Masz dodatkową prowizje od sprzedaży albo wynajmu nieruchomości? Docenienie finansowo jest dla ciebie ważne? Ile zwykle procent dostaje pracownik jak dopnie umowę z klientem?

Agent Nieruchomości

Rekrutacja dwuetapowa. Cały proces przebiegł w miłej atmosferze.

Raczej standardowe pytania o doświadczenie, oczekiwania kandydata i dyspozycyjność. Nic wymyślnego. Przykładowe pytania: czy kandydat posiada auto, przy doświadczeniu w tego typu pracy pytania o sprzedaże, przyjęcia i sukcesy, pytania o formę zatrudnienia i oczekiwane zarobki.

Michal007

W firmie pracuję od 3 lat, doceniam szerokie wsparcie w codziennej pracy. Dzięki niezbędnym narzędziom i mocnej pozycji firmy na rynku, mam łatwość w pozyskiwaniu nowych zleceń i generowaniu kolejnych transakcji. Atmosfera w firmie jest przyjazna i dobrze się tu czuję. Zachęcam do aplikowania do tej firmy, pakiet szkoleń i wsparcie marketingowe naprawdę otwiera ścieżkę kariery nawet osobom bez doświadczenia w branży nieruchomości.

Natalia K.

Pracuję w dziale wsparcia agenta. Polecam wszystkim zainteresowanym! To prawda, że jeśli nie posiadasz doświadczenia w zawodzie, firma zapewni Ci wszystkie potrzebne narzędzia abyś mógł zdobyć niezbędną wiedzę i mógł się rozwijać. Młody i prężnie działający zespół jest zdecydowanie atutem, który buduje wartość Partnerów Nieruchomości. Przyjazna atmosfera oraz ogrom wiedzy jaką posiada w swoich zasobach firma są niezaprzeczalnie wartością dodatnią tego miejsca. Dodatkowo premie oraz atrakcyjne wynagrodzenie, znacząco wyróżniają firmę na tle innych pracodawców.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Agent Nieruchomości w Partnerzy Nieruchomości? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Panterka

Spotkanie z Panem dyrektorem było bardzo miłą rozmową ,bez nadęcia . Miło ,konkretnie i na temat .Fantastyczna atmosfera również była podczas drugiego etapu . Według mnie warto w to wejść ;)

Łukasz
@Panterka

O to super. Docelowo się dostałeś czy tylko byłeś na rekrutacji i jeszcze czkasz na wynik? Powiedzieli ci na jakich umowach są przyjmowani agenci? Tylko B2B czy można dostać też normalną umowę?

Wiola

Polecam pracę w Agencji Nieruchomości Partnerzy! Super atmosfera, szkolenia i przygotowanie agenta do pracy na wysokim poziomie. W pierwszym miesiącu pracy dzięki odpowiednim wsparciu dyrektora zrobiłam już pierwszego deala. Wysokie zarobki dobrze motywują do pracy :)

Nat

Bardzo polecam pracę w firmie Partnerzy Nieruchomości. Każdy z Agentów jest przydzielony do zespołu, w którym może liczyć na pomoc i wsparcie swojego Dyrektora. Na początek jest wypłacana podstawa, a osoby pracowite i zaangażowane mogą liczyć na wysokie prowizje od swoich sprzedaży :) Bardzo pomocny jest też dział wsparcia agenta.

P.W

Jeżeli szukasz miejsca pracy, gdzie na start nie musisz się o nic martwić, bo wszystkie niezbedne narzędzia masz zapewnione,a dodatkowo nie musisz też praktycznie nic na temat tej branży wiedzieć, bo cala przygodę zaczynasz od bardzo merytorycznych szkoleń, to nie ma co się zastanawiać :)

Kamil

Szczerze polecam współpracę z firmą Partnerzy Nieruchomości. Bardzo przyjazna, partnerska atmosfera w biurze. Duże wsparcie ze strony dyrektorów oraz innych agentów. Częste i wartościowe szkolenia. Można zarobić bardzo przyzwoite pieniądze, ale trzeba zaangażować się w wykonywane obowiązki. Na początku nie było łatwo, natomiast dzięki merytorycznemu wsparciu szybko udało mi się odnaleźć na rynku nieruchomości. Praca idealna dla osób ceniących sobie elastyczny grafik pracy.

Alabama

Solidny pracodawca, ugruntowany w branży przez wiele lat. Konsekwentna polityka firmy, ukierunkowana na satysfakcję pracowników, godna pochwały.

K.U

Serdecznie Polecam pracę w firmie Partnerzy Nieruchomości. Współpracuję z firmą od ponad 3 lat w dziale wsparcia agenta. Zespół ten tworzą młode, komunikatywne osoby co pozytywnie wpływa na atmosferę w pracy. Dodatkowym atutem są cykliczne wyjścia firmowe i szereg benefitów, które oferuje firma. Praca tutaj daje możliwość rozwoju czy też zdobycia doświadczenia szczególnie młodym osobom. W kwestiach finansowych, wynagrodzenie jest satysfakcjonujące i adekwatne do wykonywanych obowiązków, ponadto comiesięczne premie są dodatkowym motywatorem do pracy.

M.S

Bardzo polecam firmę Partnerzy Nieruchomości. Panuję tutaj przyjazna i miła atmosfera. Zawsze można liczyć na pomóc kolegów z pracy, gdy coś jest niejasne. Ogromnym plusem jest to, że firma bardzo dobrze się rozwija, co daje możliwość ciągłego rozwoju. Firma oferuje także wiele benefitów co jest naprawdę przydatne.

O.K

Bardzo polecam pracę w tej firmie! Godne warunki zatrudnienia, miła atmosfera, pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy i dużo wsparcia na początku drogi. Firma oferuje sporo benefitów oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie. Z całego serca polecam!

M.R.

W Partnerzy Nieruchomości pracuję od niedawna - od samego początku jestem bardzo zadowolona. Firma daje przede wszystkim bardzo duże możliwości rozwoju. Ogrom cennej wiedzy, która jest przekazywana każdego dnia. Nowy pracownik zawsze może liczyć na miłe przyjęcie i wsparcie ze strony Kolegów i Koleżanek. W Firmie panują komfortowe warunki oraz swoboda pracy. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć ciekawą i pełną wyzwań pracę. :)

JK.

Pracuje w tej firmie prawie rok. Praca tutaj daje mi ogromną satysfakcję. Firma zapewnia wiele benefitów, takie jak dofinansowanie do karty multisport, czy pakiety medyczna. Są organizowane również wyjścia integracyjne czy imprezy firmowe. Wynagrodzenie jest satysfakcjonujące.

Agent

Pracuję w firmie od 2018 roku. Jestem bardzo zadowolona. Firma oferuje duże wsparcie na poziomie marketingu oraz dostęp do klientów popytowych. Plusem jest również rozpoznawalność marki co wiąże się z łatwiejszą rozmową z klientem przy pozyskaniu oferty do sprzedaży. Agent po kilku latach pracy może liczyć na to, że zadowoleni klienci z którymi współpracował przy transakcjach będę polecali go swoim znajomym :)

Krystian

D.W

Zostaw merytoryczną opinię o Partnerzy Nieruchomości - Gdańsk

• Jak się pracuje w Partnerzy Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Partnerzy Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partnerzy Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 45 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partnerzy Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Partnerzy Nieruchomości napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partnerzy Nieruchomości