Amago

Opinie o Amago

były Amago

A ja wam muszę wszystkim powiedzieć, że pracowałem tam niedawno i pomimo, że nasza współpraca się nie ułożyła to mile wspominam te czasy. Prawdą jest, że opuściłem firmę, bo nic nie sprzedawałem, ale chyba na tym polega praca handlowca: NA SPRZEDAŻY!!I wiecie czego mi najbardziej brakuje? Ludzi!!!Jest tam ekipa, która naprawdę jest mocno zżyta ze sobą i nawet taki MPR nie był w stanie tego zepsuć.Trzymajcie tak dalej!!!Pozdrawiam

jcb

Lepiej napiszcie dlaczego DSO odszedł?To jest o wiele ciekawszy wątek

Hihihi
@jcb

Gość parę postów wyżej napisał tylko, że DSO rzucił w prezia wypowiedzeniem, ale też chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej. No i nie było tak, że DSO nie sprzedał żadnej maszyny - gdy deal był dograny wyrzucał handlowca i sam podpisywał umowę. Kiedyś kazał typowi z drugiego końca Polski przyjechać na szkolenie i ustawić przy okazji spotkanie z dwoma dobrymi klientami. Gościowi dał wypowiedzenie, a z jego klientami podpisał umowy.

lolek

Dobra skończcie z tymi pierdołami, powiedzcie lepiej co się stało z MPR, że już go nie ma? Przecież taki był wspaniały

Kamil

Widzisz, nie jadam na co dzień w Hiltonie a uwielbiam jeść. Cały mój wpis w tym temacie dotyczył miłego, kulinarnego przeżycia w Krakowie a Ty piszesz głupoty o podniecaniu się "Hiltonem" - tyle :) Co do Amago to zrobiła na mnie dobre wrażenie. Pan Prezes tak na prawdę wskazał mi drogę bo pracuje teraz u dilera z branży maszyn budowlanych i da się !!!! Co prawda muszę mieć swoją działalność i swój samochód ale opłaca mi się. Nic nie muszę tylko mogę. Biznes jest ciężki i długofalowy jednakże mając we krwi ciut chęci walki i ciut cwaniactwa da się. Kończąc wywód jeszcze raz się dziwię bo Amago ma w branży na północy bardzo dobre opinie jako konkurencja a firma, w której pracuje ma do niej respekt. Opinia jest taka, że po Amago można jechać do czasu gdy nie będą mieli konkretnego przedstawiciela na ten region. To tyle :) Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amago? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
cd.

Najlepsze dowody profesjonalizmu sam opisałeś (to, że nie dowiedziałeś się nawet, jakie oferowali warunki i to, że nie dali informacji zwrotnej choć obiecali to zrobić). A takich, którzy zamierzali udowodnić, że tam się da, było już z 50.

Kamil

Witam, Byłem po wakacjach na rozmowie w Amago na stanowisko Szefa Regionu północnego. Nie otrzymałem tej pracy w sumie nie wiem z jakich powodów (a miła Pani obiecała dać informację zwrotną niezależnie od decyzji). Mniejsza o to. Jak czytam Wasze opinie to aż dziw mnie bierze bo Pan Prezes z Panią Prezes oraz załoga, z którymi się później spotkałem wykazała się dużą kultura i profesjonalizmem. Jasno sprecyzowali cele oraz wymagania jakie stawiają kandydatom. Co prawda nie mam pojęcia o jakie warunki pracy się starałem ale sama Firma zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Szkoda bo miałem mnóstwo pary na to aby tam udowodnić co niektórym malkontentom, że się da. p.s. Przy okazji wycieczki do Krakowa najmilej wspominam wyśmienity obiad z Prezesami w Hiltonie :) Chociaż coś :)

HL-770

PO CO Prezes oczekuje cudów nie dając nic od siebie to opinie klientów

HL-770

TAK prawda szukają bo większość odeszła albo zwolnił ich supermen MP Może Najjaśniejsza B. będzie sprzedawać taka wyszkolona.

HK

Kapitan wymyślił hasło "Sprzedaż zaczyna się tam, gdzie kończy się sprzedaż" (straszny gniot, ale mniejsza o to), że niby stawia na długofalowe relacje z klientami. Nie pomyślał tylko o tym, że trudno takie relacje budować, jeśli handlowców zmienia się trzy razy w roku. Nie przyszło mu też do głowy, że jeżeli pozbywa się 40 handlowców w dwa lata to znaczy, że coś jest nie halo z rekrutacją, szkoleniem i zarządzaniem nimi, a nie że każdy z nich jest oszustem/nieudacznikiem. Najwyraźniej nie zastanowił się też nad tym, że dwa-trzy dni "szkolenia" to trochę za mało, żeby przedstawiciel ogarnął temat maszyn budowlanych. Owoce tego "nie pomyślenia" i "nie zastanowienia się" kapitan zbiera dzisiaj.

ja ja

Nie rozumiem dlaczego skoro ktos mial wszystko w du.., besztal itp.. Nadal jest dla was prezesem??????? Nie mozecie napisac wia cek. brakuje wam jaj on nadal jest dla was kims wielkim?? Zenada

PH

widze ze sie cos poprawiło bo cisza ostatnio ...

UKZ

No to mnie zaskoczyłeś. Gdzie on taką robotę znajdzie? :D Ciekawe, czy po takiej akcji Prezio przejrzał na oczy i wyleczył się z uwielbienia dla DS. Ale to było niesamowite, jak bardzo Prezio był zaślepiony. Pamiętam, jak beształ gościa, który odważył się krytykować DS.

UKZ

Czy mógłby ktoś napisać, w jakich okolicznościach pożegnał się z firmą Dyrektor Wszechczasów, DS? Obecność tego typa na takim stanowisku to sprawa dla Archiwum X, ale jak to się stało, że zniknął? Gdy ja pracowałem w Amago wydawało się to zupełnie niemożliwe.

HL-770

a ilu handlowców jest teraz na Polskę. Więcej niż maszyn na placu?

11.08.2015

dzień jak co dzień......chyba że mylę...?

AMAGOszust

Współczuje nowym kolegom: Adasiowi i Wojtusiowi... Biedni uwierzyli w piękne słowa szefa. Zakładam się że za poł roku już tu nie będą pracowac ;)

belzebub

pies ogrodnika ...PK

aa

Witam, jakie są zarobki na stanowisku REGIONALNY przedstawiciel handlowy ???

filip2

1800 netto a premie ciezko

Filip

Witam, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Interesują mnie warunki płacowe oraz narzędzia pracy dla handlowca. Proszę o odpowiedź co z warunkami płacowymi czyli ile jest podstawy a ile procent ze sprzedaży? Proszę o info, albowiem nie wiem, czy w ogóle jest sens fatygować się i jechać na rozmowę

fdrr

prawda a nawet gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o Amago - Kraków

• Jak się pracuje w Amago?

Zobacz opinie na temat firmy Amago tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amago?

Amago