Amago

Opinie o Amago

Weronika

@Felina, dlaczego? Jesteś/byłaś pracownikiem amago? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czekamy na Twoją opinię.

Ciekawy
@Weronika

Droga Weroniko. Wiesz może dlaczego zniknęło ok. 100 postów z tego tematu, w tym wiele merytorycznych? Jeszcze parę dni temu był tu na przykład obszerny post użytkownika o nicku "Załamany", z dużą ilością lajków, a teraz nie mogę go znaleźć. Co się stało?

Weronika

Myślisz o podjęciu pracy w amago? Koniecznie zapoznaj się z informacjami ze strony internetowej firmy: http://www.amago.pl/amago/kariera

Felina
@Weronika

Na pewno nie w tej firmie!

Waldemar

Byłem na rozmowie z jakimś dyrektorem z waszej firmy , opowiadał mi jakie to możliwości są w waszej firmie , ile to mogę zarobić . Na pytanie moje dlaczego nie podają danych personalnych PH tylko numer telefonu , odpowiedział : mają tak dobrych i skutecznych panów w dziele handlowych że mają już dość ciągłych telefonów z agencji pracy z propozycjami pracy. Nie mogą się przez to koncentrować na bussinesie . Na spotkaniu razem uzgodnili że te dane będą chronione. To jest dobry sprzedawca :)

@Waldemar

To może numerów niech też niech nie podają....

Ciekawy

A swoją drogą co tera robi Przemo?? Może szuka dobrego Przedstawiciela??? Ma ktoś jakiś kontakt? Dzięki

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amago? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Zapalikowałem na stanowiwsko RP do maszyn budowlanych. Mam kilka pytań bo po przeczytaniu opinii jest ich bardzo dużo rozbieżnych. Prosze o informację na jakąs pensje mozna realnie liczyc. Jakie są pomoce sprzedażowe dla handlowców (m.in auto, laptop, telefon)

odp.
@Andrzej

Dużo rozbieżnych opinii? Przeczytaj uważnie tylko posty na tej stronie (strona 7. wątku) i znajdziesz odpowiedź na swoje pytania.

Tyrion

A pan Prezes Marek jeszcze pracuję ? Kiedyś jak pracowałem, to miał swoje odpały (kto ich nie ma), ale był osobą od której można było czerpać garściami. Gość z poczuciem humoru, znający się na negocjacjach i dla którego nie ma słów: "niemożliwe", "nie da się". Zawsze go lubiłem. U klientów, jak coś z maszynami się działo, zawsze potrafił rozładować napięcie. Nowi pracownicy, powinni zaczynać od miesięcznej pracy z prezesem. Wtedy firma miała by szanse się dzwignąć. Bo jego filozofia handlu, była słuszna.

Deus vult

Zgadzam się z powyższa opinia. Ale trzeba tu przytoczyć sytuacje która miała niejaka p. Katarzyna która pracowała w Amago. Pracowała jako asystentka przedstawicieli. Z tego co wiem chłopaki bardzo chwalili sobie współprace z pania Kasia. Niestety, była ona zatrudniona na umowę 3 miesięczną. Nowy dyrektor działu handlowego, zapewniał o tym, że na 100 % podpiszą z nią ponownie umowę, było kilka zapewnień... Niestety, w dniu końca obowiązującej umowy, dyrektor wraz z kadrową poinformowali, że jednak nie przedłużą umowy. Dziewczyna została na lodzie, gdyż wobec zapewnień dyrektora że bedzie miała prace, nie szukała niczego nowego... I ta sytuacja najlepiej oddaje "ducha" Amago, jak traktowani są ludzie. Firma mogła być w kryzysie, i potrzebowala redukcji- to zrozumiałe. Ale potraktowanie kogokolwiek w taki sposób, zwłaszacza osoby która rzetelnie wykonywała swoje obowiązki, niestety dyskwalifikuję firmę po całości. Co do premii uznaniowych, to jest jakiś żart :) Po to są tak wysokie cele, żeby nikt nie mógł tego wykonać. A nawet jesli w danym miesiącu ktoś miał dużą sprzedaż, to zawsze znajdzie się powód dla którego nie wypłacą :) Także, jeśli chodzi o handlowców, to wypłata w miesiacach "sprzedażowych" to ma czysto w okolicach 1800 zl :) Nie warto wierzyć w ładne słowa p. kadrowej oraz dyrektora Piotra, o tym, że jak sprzedaż będzie to można zarobić nawet 10 tys :) Jeśli się mylę, może ktoś przytoczy przynajmniej jedną osobę (oprócz oczywiście dyrektora) która w przeciągu ostatnich 4 lat zarobiła średnio rocznie wiecej niz 2000 tys zł :)

Serwisant

Pracowałem tam prze parę lat w serwisie i podam wam moją obiektywną opinie o firmie. Tylko w administracji i w wiertnictwie, koledzy w miarę mało narzekali. (usunięte przez administratora) Natomiast w serwisie nie było za ciekawie. Po pierwsze bo maszyny koreańskie często się psuły. Po drugie bo spędzałeś długie nadgodziny (usunięte przez administratora) na wypełnieni raportów udowadniających że faktycznie pracowałeś (usunięte przez administratora)Po trzecie bo ciężko było się doprosić narzędzi (usunięte przez administratora) Najgorzej mieli przedstawiciele maszyn budowlanych. Wśród nich był wieczny młyn i nie znali dnia ani godziny. (usunięte przez administratora) Podsumowując, zależy gdzie aplikujesz. Jak do administracji i małe zarobki są dla ciebie ok, to czemu nie. Jak na serwisanta czy przedstawiciela maszyn to zapomnij ! Pozdrawiam byłych kolegów !

była Asystentka

Tam wiecznie poszukują przedstawicieli handlowców, szczególnie w dziale maszyn. Na rozmowie usłyszysz o "możliwości kariery, wysokich zarobkach, planach firmy, itd..." W rzeczywistości wymieniają handlowców jak skarpetki i bardzo prawdopodobnie skończysz jak większość u konkurencji. Jak będziesz na rozmowie, zapytaj ile przedstawicieli było na twoim terenie przed tobą. Gwarantuje że liczba Cię przerazi :) Inaczej szybko się dowiedz od pierwszej lepszej osoby z branży. Co do kierowników to nie kojarzę "ZT". Kolejny wielki po MPR ? :) Tam zawsze byli sami szefowi, kierownicy i dyrektorzy ;)

Robs

Obecnie szukają pracowników handlowców, kierownik ZT po a'la korpo rozmowie nie wzbudził u mnie zaufania. Ktoś zna? Ile tam zarabia handlowiec na dzień dobry?

Zdun

Przeczytaj opinie powyżej. Jest tego naprawdę sporo.

Młody 69

Jakiś przedstawiciel powie jak wyglada praca ? jak zarobki jaki samochod itp ?

Młody 69

Jakiś przedstawiciel powie jak wyglada praca ? jak zarobki jaki samochod itp ?

KtosZLemago

kolego, jak nie chcesz mieć plamy na CVku, to aplikuj wszędzie ale nie tutaj :)

?

na tym forum wszyscy mają permanentnego focha :> Nie zauważyłeś???

Bodziena

Liczba komentarzy i ich tresc swiadcza, ze amago wzbudza wiele negatywnych emocji. Przypadek? Nie sadze...

??

Bardziej kretyńskiego zarzutu nie słyszałem, guano to kogo powinno obchodzić kto kogo gdzie i po co zaprasza do własnego domu. I to właśnie takie bęcwały jak ty tworzą ta "atmosferę" w i poza firmą. Więc odpuść sobie takie hejter-owskie akcje.

zdziwiony

po tym co czytam zastanawia mnie po co tam jeszcze jestescie jak jest tak zle , nie lepiej poszukac pracy gdzie indziej a ich zostawic w swoim kotle ?

asia

"Mirku" a ty czemu się nie podpiszesz jak trzeba?

Hahaha

Dlatego konkurencja ma sie dobrze a amago nie...

Zostaw merytoryczną opinię o Amago - Kraków

• Jak się pracuje w Amago?

Zobacz opinie na temat firmy Amago tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amago?

Amago