Opinie o ABGROUP w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ABGROUP. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ABGROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABGROUP w Łódź

Do córy z bmw Nowy wpis

Czy piszesz o Agnieszce K. pseudonim Ptak (która sama kiedyś pracowała na produkcji, a potem awansowała na asystentkę)? To była prawdziwa zołza. Rozwalała firmę od środka. Wprowadzała (usunięte przez administratora) w pracy. Oprócz tego przedstawicielom handlowym kazała brać takie zamówienia, które dokopią komuś w firmie, na przykład żeby miał bardzo dużo drobnej pracy przy wielu malutkich zamówieniach i żeby nie wyrabiał się z pracą (np. drukarz), nieważne że firma niewiele by na tym zarobiła lub była stratna. Ważniejsze dla niej było dokopanie komuś kogo nie lubi. Pracownikom na produkcji nagadywała na dyrektora, dyrektorowi donosiła na pracowników. Robiła różne intrygi. Zabawne jak próbowała się pozbyć Baśki (matki dyrektora) i często mówiła, że tym razem jej się to uda. Nagadywała na nią dyrektorowi często wymyślone rzeczy i cieszyła się z tego za jego plecami. Ale w sumie dzięki Agnieszce K. - Ptak znamy wiele sekretów i smaczków z życia dyrektora i jego rodziny, bo uwielbiała rozpuszczać plotki.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ABGROUP?

Córa z bmw Nowy wpis

Nic w tej firmie się nie zmienia i nic nie zmieni żądzi stara a dyrektor nic nie ma dobrze że tylko ma pracownika Artura który zna się na wszystkim w tej firmie gdy go straci już nie znajdzie takiej osoby firma spada firma lepiej zarabiała jak pracowała Agnieszka ale po kilku latach ją nie docenili która serce wkładała w tą firmę

Twój stary Nowy wpis
@Córa z bmw

Widać że kogos coś boli i tworzy negatywna atmosferę. Do zobaczenia jutro ????

buhahah

dobre :P

Czy urlop w ABGROUP jest płatny 100%?

Zarząd

Co za pytanie ? Zgodnie z KP urlop w RP może mieć pracownik płatny i bezpłatny PYTANIE Z SERII ktoś musi się popisać czyli płatny urlop będzie bezpłatny a bezpłatny zrobimy płatny ?? GOWORK musi zmienić pytania zadawane z automatu. Czy to kolejne pytanie które zniknie bo jest tendencyjne Nie wyrażamy zgody na przetwarzanie danych przez GOWORK na temat ABGROUP

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie z właścicielem. czas trwania ok 15 min. Przebieg typowy Odpowiedziałam: tak podjęłam pracę na umowę próbną, która trwała ok miesiąca. Jednakże przy nie spełnieniu obietnic dotyczących pracy stałej(druga umowa) zrezygnowałam ze współpracy z tymi ludźmi.

Pytania standardowe: poprzedni pracodawca, umiejętności, wymagania na stanowisku. Na pierwszym spotkaniu ustalono warunki pierwszej umowy próbnej(umowa zlecenie) a także warunki zatrudnienia przy drugiej umowie na stałe(Nie zostały utrzymane)Miało być pełen etat i konkretne wynagrodzenie. W dniu podpisania stałej umowy okazało się że to tylko pół etatu z najniższą pensją.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy firma ABGROUP kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Janek

Dziękujemy za pamięć GO-WORK, ale pewne odpowiedzi są oczywiste? W 80% korporacji nie stosują tych zasad, ale AB*GROUP to nie "KORPO", dziękujemy za pamięć. Życzymy wszystkiego dobrego w powrocie do normalności.

Damian

Są jakieś extra dodatki do pensji czy nic poza nią nie wpada?

Tomasz

Dostaje się zniżki pracownicze?

Jasiek

Słyszałem sporo dobrego i mam pytanie czy wiecie o ewentualnej pracy w firmie?

namuchy

Coś ściemnia kłapołuch. Podejmujesz pracę za 1100PLN jako tak wybitny grafik z perspektywą rozwoju. Widocznie dlatego zatrudniamy osoby z wizją i w dodatku kreatywne. W końcu tworzymy dla największych w europie i świecie. Naszymi klientami jest 700 firm odzieżowych nawet produkujących limitowane produkty w Chinach.

Olek
@namuchy

Na muchy chyba żartujesz przecież ta firma znana jest z tego ze produkuje wyjątkową tandetę.Plomby ozdobne wypadają ojczym wiedza wszyscy na rynku w branży odzieży .Poziom płac i produkcji jest tragiczny a szefem jest kurdupelek z metra ciemny który wcześnie miał jakaś sprawę praną ze swym byłym pracodawcą niemiecka firma schroder.Ponic do dziś ich nie spłacił .ta forma to nieporozumienie jedno wielkie .Proponuje ani nie zaczynać pracy w abgroup ani niczego od nich nie kupować .

dyrektor
@Olek

Witaj OLEk - zmorek to ja kurdupelek. Czy wiesz że dla Niemców nie tyram od 19 lat???????? Teraz Niemieckie firmy zamawiają w Łodzi??? Ciekawe?? Masz taką wiedzę jak piszesz "ojczym" ?? milusi szkoda bo błędy Ci podkreśla ? Oczywiście wiem, że opluwa się najlepszych czyż nie? Czemu nie napiszesz, że ABGROUP jest największym producentem w Polsce i 5 firmą w Europie? Pomijam nagrody i wyróżnienia bo tyle wiesz o firmie, że drobnostek nie zauważasz? Jeżeli chodzi o produkty to są tak złe?, że zamawiają firmy z Polski jak i UE oraz ??? Rosji i Chin. Tak produkujemy limitowane kolekcje dodatków oraz kończymy wdrażanie systemu Brailla do opisu produktów przy wykorzystaniu druku UV. Innowacyjny program w Polsce jako pierwsi opracowaliśmy tę technologię. Pamiętaj pisz prawdę bo się ośmieszasz !!!! Czasami lepiej nic nie mówić niż bredzić głupoty czy nie???

Zenek
@dyrektor

(usunięte przez administratora).NAjweksza firma w Europie w tym ,,biurowcu " na Dunskiej przypominajacej schron albo jakis magazyn z czasow prl przyzakladowy magazyn .Czlowieku zobacz jak wyglada to biuro.Co do produktów to dobrze wiesz ze twoje plomby wypadaja i wszyscy na rynku o tym wiedza- masz blad w konstrukcji form zapewne .Kiedys o tym rozmawialem z jakims projektantem z Wifamy dawnej .Twoje ,,Hologramy" to nie hologramy tylko folia nakladana gorącym stęplem .Wszywki zamawiasz u okolicznych firm a nie produkujesz.Czlowieku myslisz ze ludzie ktorzy sie choc odrobine znaja nie maja wyrobionego zdania o was???

Daniel

Liczyłem na jakieś informacje o ewentualnej pracy ale zupełnie jakby wszystkich wymiotło!!

Jan

Idealnie nie jest nigdzie. Z własnego doświadczenia wiem, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Agata

@Igor, Nie ma firm idealnych, ale też nie ma firm całkowicie złych. Zawsze warto próbować i szukać dla siebie najodpowiedniejszego stanowiska oraz miejsca. Czy w ostatnim czasie w firmie ABGROUP zaszły jakieś zmiany? Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia?

Igor

Ni

Masakra.

Agata

@Dyrektor, ale warto też pamiętać, że kolejny artykuł brzmi: Art. 213. Wyłączenie bezprawności zniesławienia § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 zniesławienie § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy. § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 zniesławienie § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut: 1) dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub 2) służący obronie społecznie uzasadnionego interesu. Zatem pisząc prawdę nie ma się czego obawiać. Dlatego ważne jest by każdy z Was na forum pisał prawdę. Bo oprócz tego, że pisząc nieprawdę Was wpis może zostać usunięty ze względu na naruszenie regulaminu forum to możecie odpowiadać za złamanie prawa.

porada

To bardzo proste, jeśli nie odpowiada praca zmieńcie na inną!!!

Agata

@Zgadnij kto mobbing to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ to przestępstwo. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułeś w firmie ABGROUP? Na jakim stanowisku odczułeś takie zachowania? Chciałbyś opisać jakąś sytuację? Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w firmie ABGROUP.

Zgadnij kto

Wyzysk ludzi, szantaż i mobbing i obietnice to cele dyrektora. Nie to polecam. Po prostu jak najdalej stąd.

Marta Z.

Wiecie co, dajcie już sobie spokój z tymi wyzwiskami, strasznie to dziecinne i niedojrzałe. Przeglądając wszystkie komentarze aż się rzygać się. Wiem że jak kogoś poniosą emocję to różne rzeczy się piszę ale jesteśmy ludźmi dorosłymi (przynajmniej podług wieku) i szanujmy się trochę. Jednym odpowiada taka praca innym nie, decyzja należy do osoby która będzie się starać o stanowisko w tej firmie. Na rozmowie zawsze można ustalić warunki a jeśli firma ich nie spełni to po prostu się z nią pożegnać. Jest tyle firm w całym kraju że spokojnie można coś znaleźć na miarę swoich potrzeb. Wiadomo czas to pieniądz a każda rozmowa rekrutacyjna to stracony czas ale patrząc z drugiej strony każda rozmowa to jakieś doświadczenie. Dla ścisłości nikogo nie bronię ale też nie będę oczerniać. SZANUJMY SIEBIE I INNYCH, ludzie to nie tania siła robocza. Przy dobrych warunkach pracy są też dobre wyniki.

n

@MA potwierdzam, normalna poligrafia dla reklamy, nie wiem czego się tutaj niektórzy czepiają, serio.

Zostaw merytoryczną opinię o ABGROUP - Łódź

• Jak się pracuje w ABGROUP?

Zobacz opinie na temat firmy ABGROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABGROUP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABGROUP?

Kandydaci do pracy w ABGROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABGROUP