SENLUX Goleniów

Goleniów

Opinie o SENLUX Goleniów

Żabka 2010-01-27 09:34:45
Witam serdecznie, Senlux to super firma bardzo się cieszę, że tu pracuje!!! Właściciele to mili ludzie, na których można liczyć w każdej sytuacji!!!pozdrawiam
bartos 2010-01-28 16:26:17
Dodam jeszcze, że pościel ma znak jakości WOOLMARK :) przeczytajcie co to znaczy.
POLAK 2010-05-17 13:16:53
NAWET TELEFONU NIE ODBIERAJĄ I REKLAMACJI NIE PRZYJMUJĄ
spust 2010-11-19 22:29:23
( usunięte przez administratora ) a Ci ich przedstawiciele handlowi to totalna porażka
rozczarowana 2013-06-15 22:55:59
Człowieku wiesz co to jest woolmark?? czysta wełna jesli nie wiesz. A wiesz ze np camel to nie camel ?? to po prostu farba nałozona na welne z merynosa a koszt 4 tys hehe. Jak bym widzial takiego przedstawiciela np u w mojej rodzinie to po prostu bym go wysmial. NACIAGACZE zreszta nie tylko oni w branzy :)
pchla1234 2013-12-20 15:06:15
co innego mowi przedstawiciel a co innego jest na umowie,umowa wyglada jakby pisal ja 10latek
puchowa paulina 2015-02-03 18:53:35
już kiedyś zajmowałam się sprzedażą pościeli, głównie wełnianej, więc myslę że teraz bez żadnego problemu odnajdę się w firmie SENLUX Goleniów. a może mają jakieś skecjalne wymagania wobec swoich nowych pracowników i na coś trzeba być gotowym wchodzac w ich rekrutację? z góry dziękuję za odpowiedź kochani.
elek 2016-05-15 20:34:31
powiem wam, że jak na tak złożoną działalność jaką ma Senlux, to aż dziw mnie bierze, że nie poszukują pracowników.. bo czym się zajmują to chyba każdy wie, przetwórstwem pianek poliuretanowych standardowych, komfortowych, technicznych oraz innych pokrewnych.
Zostaw swoją opinię o SENLUX Goleniów - Goleniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENLUX Goleniów