brak logo

Implix Sp. z o.o. (e-marketing)

Gdynia

Opinie o Implix Sp. z o.o. (e-marketing)

kandydat 2013-10-23 09:14
Fajny funpage na FB, profesjonalna strona www, ciasta w piątek, itd. Szkoda tylko, że Panie z HR zapomniały, że zewnętrzny employer branding zaczyna się od rekrutacji i w dobrym tonie jest informacja zwrotna dla kandydatów zaproszonych na rozmowę kwalifikacyjną.
4
anon 2014-05-10 01:37
gdyby firma spedzila tyle czasu na motywowaniu i nagradzaniu swoich pracowanikow co nad praca nad swoim wizerunkiem (jestesmy tacy cool/trendy/fun/awesome!), to byloby fajnie.
a tak, pensje ponizej sredniej (przez 3 lata bez podwyzki), team leaderzy skupiajacy sie na minusach a nie plusach (zadnego 'dobra robota' za sukcesy, za to zawsze chetni do wytkniecia najmniejszych bledow).
nowe osoby z zewnatrz od razu dostaja lepsze warunki, wiec jesli myslisz, ze zaczniesz od dolu i z czasem bedziesz sie piac po drabinie to sie mylisz.
obiecane na interview szkolenia i konferencje to bujda (probowalem ze studiami podyplomowymi i kursem szkoleniowym).

fajna praca dla studentow, ale jesli nie jestes w szczesliwej grupce ludzi, ktorzy byli z implixem od poczatku, to masz marne szanse na rozwoj.
o ile wolisz kawalek ciasta od dobrej pensji i rozwoju.
14
sarva 2014-10-23 15:56
na rozmowie kwalifikacyjnej V-ce Prezes, szef IT wyśmiał to, że uczę się określonego języka programowania (python), żeby automatyzować testy oprogramowania w przyszłości, bo uwaga: " W TRÓJMIEŚCIE NIKT TAK NIE ROBI". no spoko. rozmowa w klimacie jesteśmy tacy zajebiści, a ty czego tu szukasz, nie wiem, czy nie jesteś zbyt mainstreamowa do naszej firmy.
Dziewczyna z hr po rozmowie technicznej zrobiła mi wykład (sic!) o historii jak to ich prezes wpadł na to, żeby sprowadzić jakiś ograniczny energetyk z USA i go sprzedawac, ale oczywiście nie zwykłym śmiertelnikom na stacji benzynowej tylko gdzieś tam na zamówienie. no porywające. dobrze że mi jeden dała bo prawie tam przysnęłam z ekscytacji. Po rozmowie było już pewne, że nie chcę tam pracować, wysłąłam maila do hr, że rezygnuję z dalszego procesu rekrtuacji i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi typu "dziekujemy za poświęcony czas, powodzenia" - jak by wypadało w firmie z odrobiną klasy.
7
posjdsn 2016-04-19 23:04
oczywiście że tak jest @pewex - to zjawisko o którym mówisz wystepuje czesto jak ktoś obawia się o swoje stanwoisko, czyli że ktoś może go/ją wykluczyć
Stefan 2017-07-06 11:05
Arogancja zarządu/rekrutujących jest niewiarygodna. Mocno zmanierowane towarzystwo. Popełniają błędy przy rekrutacji. Rozwarstwienie dochodów (wg plotek które wyciekają z HRu) jest niewiarygodne (programista - ok 4-4.5k i to nie na początku - grafik-kolega prezesa , do tego autentycznie marny miłośnik techniki copy/paste - powyżej 10k, chore).

Sztuczny "pozytywny klimat". Pod tym przykryciem - bardzo dziwne motywy.
Mało zadowolonych ludzi, sporo marudzi - na zarządzanie, na zarobki.

Ludzie, którzy powinni być uśmiechnięci bez przerwy (najlepiej opłacana branża) - narzekają. Nic dziwnego. Firma osiąga (ponoć) niesamowity sukces za granicą (zarabia w Euro i dolarach), za super pracę pracownicy dostają ochłapy, poniżej średniej rynkowej w PLN. Niby rodzinna atmosfera, a tak naprawdę - bezduszny moloch. Tak jak wspomniał ktoś wcześniej - "dobra robota" nie usłyszysz. Jesteś robotem, maszyną zarabiająca na prezesa.
Zostaw swoją opinię o Implix Sp. z o.o. (e-marketing) - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Implix Sp. z o.o. (e-marketing)