Styropmin Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Styropmin Sp. z o.o.

Ewela Nowy wpis

Hej. Na stronie w sekcji z karierą w biurze są tylko wypisane obszary w których zatrudniani są specjaliści. Możecie mi proszę napisać jak wygląda praca specjalistów ds. logistyki? wcześniej ocenialiście praktykę, ja mam już dwuletni staż, prócz atmosfery chce się rozeznać w zarobkach

@Pracodawca Nowy wpis
@Ewela

Dzień dobry, jeśli chodzi o logistykę to w każdym zakładzie mamy specjalistę z tej dziedziny. Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie to zachęcam do przesłania CV i kontaktu z działem HR. Dane znajdzie Pani na stronie internetowej www.styropmin.pl Pozdrawiamy Zespół HR

Kasia Nowy wpis

Firma, która dba o pracownika, pracowałam tu prawie 6 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Zawsze można było liczyć na pomoc kierowniczki, koleżanek z działu. Atmosfera też jest bardzo przyjazna :)

Nowy wpis

Nowy 1

Dzień dobry. Kiedy w Radomsku rozpocznie się rekrutacja pracowników na stanowiska pracownik produkcyjny lub kierowca wózka widłowego? Dziękuję i pozdrawiam ????

@Nowy 1

Dzień dobry, na chwilę obecną mamy skompletowany zespół i nie planujemy zwiększenia zatrudnienia. Jeżeli pojawią się jakieś wakaty, będziemy publikować ogłoszenia na olx. Pozdrawiamy, Zespół HR

@Styropmin Sp. z o.o.

Dzień dobry. Dziękuję bardzo za tak szybką odpowiedź. Ja składałem CV poprzez waszą stronę bo widziałem ogłoszenie i na operatora i na wózków ego. Pozdrawiam

@Nowy

Dzień dobry. Dlaczego tak ludzi masowo zwalnianie ? Cięcie kosztów czy o co chodzi??

@Nowy

Dzień dobry, faktycznie w ostatnim czasie rozstaliśmy się z kilkoma osobami. Natomiast nie mamy żadnych masowych zwolnień. Nasze wszystkie zakłady szykują się do sezonu, zatem przed nami okres wytężonej pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR

@Styropmin Sp. z o.o.

No to jak się szykujecie do nowego sezonu to powinniście przyjmować ludzi a nie zwalniać? Czy będą wkrótce jakieś przyjęcia? I czy można liczyć na stabilne zatrudnienie w Państwa firmie?

@Nowy

Tylko czy zostało to bezpośrednio stwierdzone z której strony była inicjatywa co do odejścia? Widzę, że jest napisane, że doszło do rozstania. Ciekawe czy niektórzy pracownicy sami zdecydowali o odejściu? A jeśli tak to z jakich przyczyn?

@Nowy

Dzień dobry, na chwilę obecną mamy pełną obsadę i nie będziemy zwiększać zatrudnienia. Oczywiście staramy się zapewnić naszym pracownikom stabilizację zawodową. Nie oznacza to, że nie zdarzają się u nas zwolnienia. Niestety życie różnie się układa. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR

Podobno biorą przykład z innych firm w Polsce aby jeden pracownik był odpowiedzialny za dwa stanowiska lub więcej. Poprostu oszczędności. Zwolnienia poszły dość mocno bo lecieli wszyscy liderzy i kierownicy czyli ludzie co mają największe pojęcie o pracy. To chyba nie chcemy tam pracować ???? pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Po czym to tak bezwzględnie stwierdzasz? Ja tam widziałem oferty chociażby dla kierownika zakładu chociaż faktycznie ma już dawna datę. Fakt faktem czy jest tak, że ma się nieco więcej obowiązków jak kolega wyżej wskazał?

Grzegorz Ochal

Odbyłem praktyki studenckie w dziale IT w siedzibie firmy w Mińsku Mazowieckim. Pracownicy działu IT jak i całej placówki, byli mili i pomocni, nawet pomimo dosyć gorącego okresu w którym trafiłem do tej firmy. Praktyki mogę ocenić jako bardzo merytoryczne. Nauczyłem się wielu nowych rzeczy jak i zobaczyłem praktyczne zastosowanie tych które były jedynie sucho rzucone podczas studiów. Tak więc mogę szczerze i gorąco polecić to miejsce.

Mery
@Grzegorz Ochal

Hej. ;) i ile Twoje praktyki trwały, czy po zakończeniu mogłeś otrzymać propozycję zatrudnienia? zastanawiam się także pisząc wprost jakie technologie zostały Ci konkretniej wskazane, że to tak doceniasz?

Aktualność

Miło nam poinformować, że ponownie jesteśmy w gronie laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes” 2024. 16. edycja rankingu została przygotowana przez redakcję magazynu Forbes Polska wraz z firmą Dun & Bradstreet.

Ogromnie doceniamy to wyróżnienie i dziękujemy :)

Witam, widzę, że do praktyk już ktoś nawiązał jakiś czas temu mnie interesuje ewentualny przebieg tych z zakresu kontroli jakości. od wiosny będę za czymś wstępnie się rozglądać, możliwe ze akurat będzie wtedy cos organizowane? Może jest tu także ktoś kto je zrealizował i mógłby o nich opowiedzieć?

Hej, wiem, że istnieje opcja na konsultacje z działem HR odnośnie staży lub praktyk, ponieważ taka informacja widnieje na stronie, ale w pierwszej kolejności czy jest tu ktoś kto może był na nich w zakresie logistyki lub IT i mógłby opowiedzieć o programie i o tym jak go ocenia? Czy dałoby radę połączyć te dwa obszary?

WM

Ja odbywałem w tej firmie praktyki z zakresu Logistyki, nie angażowałem się jednak w działania IT. Co do samego działu Logistyki to praktyki oceniam raczej pozytywnie, osoba nadzorująca moje praktyki była aktywna i dobrze nauczyła mnie wykonywać moje obowiązki. Miałem też okazję być oprowadzonym po zakładzie i poznać działanie firmy. Może i nie odbywałem praktyk z działem IT ale z tego jak pamiętam zakład wydaje mi się że udało by im się to zapewnić. Mam nadzieję że moja opinia jakkolwiek pomogła, Wiktor

Mirek

Witam Chętnych na praktyki (IT) proszę o kontakt z działem HR lub bezpośrednio IT[@]lshpl.com Osoby zainteresowane pracą w IT proszę o obserwowanie w najbliższym czasie Naszych publikacji, może pojawić się coś rozwojowego ???? Pozdrawiam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Styropmin Sp. z o.o.?

qwerty

Jeśli wózki w zasadzie są nowe, to ile mniej więcej osób pracuje teraz na dziale UR i czy jest tam dużo roboty? W moim zakładzie bywało tak, że jednak trochę rzeczy stale się psuło. Tutaj jak to wygląda? bywają dni, że niczego nie zrobisz?

Zarobki miedzy produkcją a operatorem wózka bardzo się różnią? Zastanowiło mnie to, że jeden Pan o obydwa stanowiska podpytał jednocześnie. Odnosząc się przy tym do wózka to jakimi teraz operujecie? Mechanik jest na miejscu?

@…

Dzień dobry, operator linii produkcyjnej zarabia więcej niż pracownik magazynu. Mamy nowe, ogrzewane wózki Toyota. Na miejscu jest też dział Utrzymania Ruchu, który jest wsparciem dla pracowników. Pozdrawiamy, Zespół HR

Witam, widzę ofertę dla handlowca na dwie lokalizacje. na stronie firmowej jej nie ma ale na takim portalu się pokazała. Czy jest tu ktoś z Krakowa i mógłby ocenić warunki? Jaki samochód dostane gdy jeszcze w grudniu uda mi się dołączyć? co jaki okres czasu są wymieniane? i czy ocenicie rejon pod względem współpracy z klientem? Są jakieś średnie z prowizji?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Niestety jest już nieaktualna, udało nam się znaleźć odpowiedniego kandydata. Ze strony HR’owej możemy uzupełnić, że nasi handlowcy jeżdżą Skodą Octavią, które wymieniane są w zależności od przebiegu. Jeśli chodzi o system premiowy oraz prowizyjny, to szczegóły podawane są na etapie rozmów face to face. Gdybyśmy jeszcze mogli w czymś pomóc, prosimy o kontakt na hr@lshpl.com. Pozdrawiamy, Zespół HR

Czy nasza firma przewiduje podwyżki od stycznia ?

Dzień dobry, tak planujemy podwyżki w przyszłym roku. Pozdr. Zespół HR

@Styropmin Sp. z o.o.

Czyli to dopiero projekt odnośnie planów? Potencjalne ich wysokości nie są jeszcze znane? Ciekawi mnie w jaki sposób proporcje rozłożoną się na poszczególnych stanowiskach? Na każdym wystąpi podwyżka?

Dzień dobry, podwyżki w naszej firmie są co roku. Natomiast co do szczegółów proszę RS o telefon bezpośrednio do mnie na numer 661 751 653. Pozdrawiam, Renata Rosłoniec

BEZ NAZWY

Witam. Czy przewidujecie prace na zmiany 8 godzinne a nie 12?? Na rozmowach mało przekonujące są systemy 12 godzinne. Może to jest powód braku możliwości skompletowania pełnej kadry pracowników.

@BEZ NAZWY

Dzień dobry. Faktycznie to trudny problem, ale nie dlatego, że system 12 godzinny "jest mało przekonywujący". Trudny dlatego, że połowa ludzi preferuje system 12 godzinny, a druga połowa system 8 godzinny. I nie da się tutaj niczego wypośrodkować. Jest wybór albo/albo. Potwierdzamy, że na chwilę obecną pracujemy w systemie 12 godzinnym. Pozdrawiamy, Zespół HR

Roxi
@BEZ NAZWY

Czyli nie ma pełnej kadry pracowników? A to wpływa jakoś na obowiązki tych, którzy są? Jest jakoś więcej pracy na dzień czy raczej w granicach ludzkich możliwości?

@Roxi

Dzień dobry Roxi, tak nie mam pełnej kadry pracowników. Co oznacza, że jest więcej pracy. Na szczęście mamy bardzo pracowitych i zaangażowanych ludzi, którym bardzo dziękujemy. Nie mamy żadnych informacji, żeby praca była ponad ludzkie możliwości. Kierownik Zakładu i Liderzy planują pracę z rozsądkiem, wspieramy się też pracownikami tymczasowymi. Pozdrawiamy, Zespół HR

NoName
@Styropmin Sp. z o.o.

A jak wygląda ten system 12 godz. Ile dni pracy, ile dni przerwy?

@NoName

Dzień dobry, w naszym systemie są dwa dni pracy i dwa dni przerwy. Pozdr. Zespół HR

Ja 34

Czy prowadząc rekrutację w Radomsku bierzecie Państwo pod uwagę również kobiety ??

@Ja 34

Dzień dobry, tak nastąpiła zmiana i zostały wyselekcjonowane maszyny i zadania, które będą możliwe do wykonywania przez kobiety. Zainteresowane osoby zachęcamy do przysyłania CV na adres hr@lshpl.com Pozdrawiamy, Zespół HR

@Styropmin Sp. z o.o.

Witam, czy tak jest teraz tylko w Radomsku? Zauważyłam ofertę na LinkedIn do Mińska dla pracownika Zasilającego, niestety w opisie są wskazane ciężary od 25 kg. Czy będzie tam dostępna w najbliższym czasie praca również dla kobiety? O jakim zakresie obowiązków może być mowa? proszę o konkret

Witam, wyszło we wpisach, że oferta na kontrolę jakości jest już nieaktualna a co z magazynem? Wiem, że wygasła z miesiąc temu na linku ale ciekaw jestem czy przyjęcia nie będą jeszcze mimo wszystko możliwe? co z jakimś okresem próbnym? Osoby nowe są za nim zatrudnione?

Dzień dobry, potwierdzam że do kontroli jakości chwilowo nie rekrutujemy. Natomiast potrzebujemy jeszcze kilka osób na magazyn. Dzisiaj zostanie opublikowane ogłoszenie na olx, można też przysłać CV na adres hr@lshpl.com. Na okresie próbnym zatrudniamy na umowę o pracę. Okres próbny wynosi 3 m-ce. Pozdrawiamy, Zespół HR

Kinga

Dzień dobry, Czy rekrutacja na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. kontroli Jakości jest jeszcze aktualna ?

Wanda
@Kinga

Nie wiem czy jest jeszcze aktualna ale czy ktoś mógłby opisać jak robi się obecnie na jakości? Przytoczone zostało stanowisko juniorskie skoro tak to po jakim czasie może dojść do awansu oraz w jaki sposób zmieniają się wtedy warunki pracy? ile osób pracuje teraz na tym dziale i jaka jest atmosfera?

@Wanda

Pani Wando, oferta nie jest obecnie aktualna. Dziękujemy za zainteresowanie. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Dzień dobry, jaki jest system pracy na magazynie? Po 12 godzin? Od poniedziałku do piątku czy system czterobrygadowy?

@Nowy

Dzień dobry, na chwilę obecną magazyn pracuje na dwie zmiany po 8 godzin, ale docelowo będzie pracował na 3 zmiany też po 8 godzin. Praca jest od poniedziałku do piątku. Pozdrawiamy, Zespół HR

Inni

To jak to jest impreza To my z Radomska mamy zakaz przez Darka bo nie ruszyliśmy z produkcją jesteśmy inni Prosimy szefa aby porozmawiał z nami bo ludzie odchodzą pozdrawiamy firme

@Inni

Drodzy Państwo, decyzja o tym, że pracownicy z Radomska nie będą uczestniczyć w tegorocznej imprezie integracyjnej została podjęta przez Zarząd firmy, a nie Kierownika Zakładu. To była bardzo trudna decyzja podyktowana potrzebą minimalizacji przestojów, które mamy z powodu rozruchu. Dzisiaj zostanie zorganizowane spotkanie z pracownikami i jeszcze to omówimy. Pozdrawiamy, Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o Styropmin Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Styropmin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Styropmin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Styropmin Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Styropmin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Styropmin Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Styropmin Sp. z o.o.