A New Therapy Co., Ltd

Opinie o A New Therapy Co., Ltd

anonim 2010-06-28 14:01:11
dramat! firma zatrudnia przedstawicieli mówiąc im że dopiro startuje, i ze są pierwszymi przedstawicielami, a w aptekach okazuje się, że takich jak oni to były dziesiątki.
Firma korzysta z posrednictwa innej firmy przy zatrudnianiu, nie płaci im kasy a oni tobie nei zwracają kosztów. korzystasz z własnego telefonu, za ktory zapominają ci oddac kase.
po jakims czasie rezygnuja z firmy posredniczącej i zamiast umowy o prace dostajesz umowe zlecenie na miesiac- tyle dobrego :)
... 2011-07-13 17:20:13
Powiedz coś więcej, jak produkty się sprzedają? Na stronie można zauwżyś że produkty artsana, jakieś termometry ciśnieniomierze? Są to produkty chodliwe? Bardziej chodzi mi o to niż o umowę.
Janek 2011-09-27 17:56:03
Właśnie ta firma prowadzi rekrutacje.Na zdrowy rozsądek uważam ,że należy mijać z daleka.Weszli w drogi sprzęt medyczny i maja problem aby go sprzedać(są drogie do konkurencji)Według mnie szukają dlatego chętnych na własna firmę i z własnym samochodem aby oszukać.Jak ci nie zapłacą to pojedziesz do Sądu a to trwa.Zdążysz splajtować a oni przecież szukają po to aby ktoś na swój koszt wcisnął towar zaprzyjaźnionym Aptekom a nie myślą o przyszłości.Chcą się wyprzedać.TAKIE SZTUCZKI TO DZIŚ NORMA W POLSCE.To się nazywa własna INICJATYWA!!!!
NIE POLECAM !!!
Zostaw swoją opinię o A New Therapy Co., Ltd - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A New Therapy Co., Ltd