Sunex Sp. z o.o.

Racibórz

Opinie o Sunex Sp. z o.o.

xxx 2012-12-31 13:50:20
Firma produkuje bardzo dobrej jakości kolektory, głównie pod innymi zewnętrznymi markami, na kolektorach zarabia się krocie dlatego jakże opadła mi szczęka kiedy na rekrutacji na Doradcę Techniczno - Handlowego usłyszałem, że płacą 2 tysie netto i nic więcej, żadnych premii, nic, po roku może jakaś podwyżka ....... bo to stanowisko bez dużej odpowiedzialności, hmmmm, ciekawe. Chcą aby związać się z nimi na dłużej, jednak przy takiej płacy jest to naiwne oczekiwanie, wynagrodzenie dla uczniaka i to podstawówki, a i samochodu po godzinach pracy nie można dotykać, bo boją się skarbówki (tania wymówka) ..... a od czego jest stały ryczałt np. opłata 200zł miesięcznie za użytkowanie auta dla skarbówki i spokojna głowa. Dziwny klimat
obserwator 2013-01-11 11:54:52
Witam. Możliwe, że byłem na tej samej rekrutacji. Faktycznie dziwna sprawa, prowadził ją młody chłopak, który przedstawiał się jako Sunex, i przez telefon i na rozmowie jakby nie chciał wiązać nazwiska z firmą, przez całą rozmowę był jakiś wypłoszony, mówił, że płacą bardzo słabo itp, traktowałem to jako żart, do czasu kiedy nie podał kwoty. Widać, że facet przy tym się spala ( ze wstydu ), nie zazdroszczę, bo ma naprawdę do wykonania misję "mało realną". Wie, że ma do zaoferowania wielkie (usunięte przez administratora) a szuka dobrej, rzetelnej osoby która ma się związać z firmą.
gog 2013-02-09 03:45:49
Unikać jak ognia tej firmy!!! Oferta na poziomie 1800brutto. (usunięte przez administratora). Lepiej od razu dac sobie spokój i poszukać innej firmy. Strata czasu i nerwów.
Max 2016-04-29 12:56:21
Mam wrażenie, że coraz lepiej się dzieje tutaj w Sunex, widzę kilka bardzo dobrych ogłoszeń o pracę z umowami i w ogóle całkiem sympatycznie ocenianych przez ludzi, to super, że coś się dzieje w temacie
Zostaw swoją opinię o Sunex Sp. z o.o. - Racibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunex Sp. z o.o.