Opinie o Siegenia _Aubi w Kluczbork

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Siegenia _Aubi. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Siegenia _Aubi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siegenia _Aubi w Kluczbork

Słoneczko

Firma stawia wysoki nacisk na kulturę osobistą. Dobrze się pracuje a zarobki przewyższają średnią krajową. Jest możliwość awansu. Jeśli osoba się rozwija, zna biegle angielski oraz niemiecki to jest naprawdę doceniana. Polecam dla ambitnych osób.

@Słoneczko

To chyba pracujemy w innym zakładzie skoro uważasz że firma kładzie nacisk na kulturę osobistą xD awans jest możliwy - owszem, pod warunkiem że dobrze (usunięte przez administratora) lizesz kierownikowi i prezesowi

Zarobki tak jak ktoś pisał przewyższają średnią krajową? Na każdym stanowisku bez wyjątku? Możecie mimo wszystko napisać mi wprost ile zarabia mechatronik i ogólnie czy warto aplikować? Od paru dni jest oferta, myślę o niej

Tomasz

Zarobki przewyższają chyba minimalną krajową.

Samanta Nowy wpis

witam. z partnerem widzieliśmy w internecie, że obecnie dwóch inżynierów automatyków jest potrzebnych. Ma on doświadczenie i może by spróbował ale nie wiecie może z jakich powodów są te nabory? to rotacja czy rozwój?

Kandydat Nowy wpis

Zastanawiam się nad złożeniem podania do działu technicznego ale z tego co się dowiedziałem jest tam wyjątkowo wredny kierownik działu technicznego, po prostu ciężki przypadek. Zarozumiały i mściwy człowiek. Zastanawiam się czy w innych działach jest lepiej ?

WaldekWazelina Nowy wpis

Bardzo inteligentne i rzeczowe dialogi pracowników nie zaskakują...Panie Monika, Anna, Magdalena... wiedzą co piszą...

Lidka

Hej, opowiedzcie mi o pracy tego mechatronika. Ktoś już w listopadzie widzę, że pracą się zainteresował. a teraz tez jest dostępna oferta i chce swojemu partnerowi podesłać. Ma doświadczenie. piszą, że pieniądze są do dogadania, a sama praca jaka jest? narzędzia i tym podobne? dobrze się mu będzie pracowało?

@Lidka

Pieniądze średnie, ok 4k. Oferta co chwilę się pojawia i wisi długo bo jak można się domyślić oferują słabe warunki. Była "13ka" ale teraz zlikwidowali i w zamian za to "dołożyli", do rzekomej podwyżki. Do tego kierownik działu technicznego.... Ciezki temat. Jeden z fachowców się zwalnia m.in że względu na kierownictwo. Ja nie polecam

A jest szansa na negocjowanie tej przytoczonej przez ciebie stawki czy nie za bardzo? Rzekomej podwyżki? To te podwyżki były czy jeszcze nie? Ile wynoszą lub mają wynosić?

Sara

Ogólnie jakoś firma to nie jest najgorzej. Praca tak jak na produkcji - robić trzeba, nie jest jakoś mega ciężko ale pieniądze słabe. W administracji z tego co wiem podobnie. Kokosów tam nie zarabiają. No chyba że jesteś kierownikiem albo jego pupilkiem to już inna kwestia. Ogólnie jak potrafisz dobrze posmarować to daleko tam zajdziesz. Jest kilka jajek Kierownika Prod - porażka na całej linii. Reszta jest w miarę ok

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Siegenia _Aubi? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Michal

Witam, Jak wygląda kwestia socialu?? Dają jakieś pieniądze na wakacje i święta???

@Michal

Na wakacje jest dofinansowanie ok 600 zł. Jak masz dzieci to ciut więcej. Na święta mniej więcej podobnie

Słoneczko

@Słoneczko

Warto. fajny zespół. owe automaty, także jest z czym pracować. Zarobki do dogadania.

@Karolina

Jakieś sposoby na fajne negocjacje tu macie? Piszesz, że kasa do dogadania, wiec na co szczególnie tu patrzą? Na co warto zwrócić u siebie uwagę? I czy jakieś progi maksymalne podacie?

Przede wszystkim umiejętności techniczne. Jak dużo potrafisz to na pewno to docenią.

@Karolina

W jaki sposób doceniają? W jakiej formie? Masz na myśli premie czy może podwyżki? i to się dzieje dopiero po jakimś okresie próbnym, gdy zobaczą jak pracownik ogarnia temat? kiedy występuje odpowiedni moment na ubieganie się o podwyżkę?

@Karolina

Pierwsze słyszę żeby ta firma doceniała pracowników za wiedzę i umiejętności. Ale z tego co słyszałam doceniają osoby podlizujące się.

Tomasz

Zarobki przewyższają chyba minimalną krajową.

Roma

Pan pytał w lipcu o kasę na wakacje, jest już wrzesień a odp nie padła. W przyszłym roku można ewentualnie się czegoś spodziewać? Mnie akurat praktyki by interesowały, był ktoś może teraz? Z opisu wynika, że oferowany jest pobyt za granicą, w kontekście pracy?

Brałem / biorę w zasadzie to nie wiem udział w rekrutacji. Pierwsza rozmowa telefoniczna z jedną Panią rektutetką, następnie kolejna przez neta z kolejną. Pani zdeklarowała ze swojej strony kontakt na konkretny dzień, niezależnie od decyzji czy będą na tak czy na nie bo szanują ludzi itp jak się okazuje puste frazesy. Otóż nie szanują, ten dzień minął już dawno temu i cisza. Domyślam się, że to w języku tej Pani znaczy nie. Zerowa kultura biznesowa, osobistej nie chce mi się komentować.

handlowy

Jak oceniacie pracę w dziale handlowym ? Warto ?

@handlowy

na dział handlowy jest tylko jedna oferta na stronie w zakładce z karierą? na handlowca? a są w ogóle jeszcze jakieś inne stanowiska, które go tworzą? Kiedyś na forum był poruszony temat języka niemieckiego, który jest wiodący w firmie a w ogłoszeniu dla handlowca z dnia dzisiejszego widziałam, że to tylko atut, czy płynność w wymowie z automatu na start zagwarantuje lepszą stawkę? jakie kursy językowe są przy tym oferowane?

Gabriela

A na start mają tu jakiś okres próbny? I czemu zdecydowałaś się na złożenie papierów tu na halę, ktoś polecał? Na jakie warunki mogą nastawiać się kobiety? Ile ich pracuje?

Qnia

Nowych pracowników traktują lepiej niż starych. Kolesiostwo na każdym kroku! Kuzyn prezesa wszędzie wciskany na siłę. Niedługo na kolanach u prezesa będzie siedział, już u kierownika prod.siedzi. Niskie zarobki, pracownik po 10 latach nie ma nawet 3000 zł na rękę. Pracownicy z Ukrainy zarabiają więcej niż Polscy, do tego UA panoszy się strasznie, swiete krowy chodzą po zakladzie i udają ze pracują.

Halina
@Qnia

może to kwestia tego że nie prosicie o podwyżki? Próbował ktoś po prostu na ten temat porozmawiać z szefem?

Agata
@Qnia

to jaka jest różnica zarobków między Polakami a pracownikami z Ukrainy? i czy wiesz dlaczego tak jest? bo przecież to samo stanowisko, to tyle samo powinni zarabiać...

Kacper
@Agata

Pracownicy z U/krainy wcale nie zarabiają więcej niż z Polski a często mniej bo wielu przez pośrednika pracuje. No chyba że pracują po 12 godzin @Qnia więc nie ściemniaj.

@Kacper

No i zaczyna się to całe nastawianie ich przeciwko sobie. To jak z atmosferą pomiędzy Polakami a Ukraińcami? Są tu spięcia?

Leon

Tak

@Leon

Odnośnie tych warunków dla osób nowych ciekawa Jestem czy zostało to już jakoś uregulowane. nikt tu niczego nie pisał od miesięcy i zastanawiam się dlaczego... poprawiło się coś? Zastanawiały mnie także proporcje jeśli chodzi o narodowość przy zatrudnieniu, obecnie jak to wychodzi w odniesieniu do różnych działów jakie tu mają?

Hej , ile się wychodzi teraz w Aubi na rękę? A jak normy , da się wyrobić czy ciężko jest ? Zastanawiam się nad powrotem ????

A rozmowa o prace jest także w języku angielskim?

SIEGENIA
@Adam

Dzień dobry, Wiodącym językiem obcym w naszej firmie jest język niemiecki. Natomiast większość rozmów rekrutacyjnych odbywa się w języku polskim. Pozdrawiamy, Zespół SIEGENIA

Jak tam jest w tej firmie pracownik na start ile dostaje na rękę? Jakieś premie zmiany ile zmian?

SIEGENIA
@Ania

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 77 447 77 31. Pod tym numerem udzielamy wszystkich informacji dotyczących procesu rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół SIEGENIA

Jak z językami w tej firmie? Trzeba znać dobrze angielski?

zabkaaa234.
@Monika

nie trzeba .

Kamila
@zabkaaa234.

@zabkaaa234. Fajnie, że odpowiadasz. Słyszałam, że produkcja działa, zastanawiam się, czy przyjmują teraz nowych ludzi na okucia. Podpowiesz?

Marek K.
@Monika

Jak krztałtują się zarobki w Aubi? jaka stawka godzinowa lub miesięczne? jakieś dodatki?

Irek

Jeśli chodzi o zarobki to są uzależnione od wielu elementów. Ale duże znaczenie ma doświadczenie oraz zadowolenie firmy z pracownika.

Misiek
@Irek

przykładowo podaj, czy warto aplikować..bo z wypowiedzi nie wynika zupełnie nic...

Piter
@Irek

Jak obecnie wygląda praca w siegenia? trudna i męcząca fizycznie? ile można zarobić? wszystkie działy na 3 zmiany czą jakieś 1 zmianowe?

henders
@Irek

podaj przykładowe kwoty a nie filozofię firmy...

Handlowiec

Witam, jak tu jest w dziale handlowym? Jakie warunki? Pozdrawiam

heniek

Jak wyglądają zarobki w siegenia? za podstawowy wymiar czasu pracy ?wiem tylko ze praca niestety na 3 zmiany ;/

Misiek

Wiam jak z zarobkami w Siegienia? ile można zarobić w 168 g miesiącu?Jak wyglądają premie, albo nadgodziny? jak wygląda urlop(kiedy się chce, czy są jakieś przymusowe wypychania podczas przestoju)? Praca mecząca fizycznie?

Zostaw merytoryczną opinię o Siegenia _Aubi - Kluczbork

• Jak się pracuje w Siegenia _Aubi?

Zobacz opinie na temat firmy Siegenia _Aubi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Siegenia _Aubi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Siegenia _Aubi
2.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Ossowskiego 64
    46-203 Kluczbork