TEKNOAMERBLOK SP. Z O. O.

Toruń

Opinie o TEKNOAMERBLOK SP. Z O. O.

co to jest 2010-09-02 22:56:22
brak dostępu do cen
mat 2014-10-01 19:52:07
Praca w tym zakładzie a w zasadzie obozie pracy była nieprzyjemna strasznie niemiłe kierownictwo w świerżach i warszawie brak śodków czystości, zamontowanie kamer do kontroli pracowników, kamery działały tylko w jednąstrone jak zdarzały się wypadki raptem to były atrapy tak wmawiała kierowniczka policji,a jak koledzy zeszli 2 minuty wcześniej to n drógi dzień mieli rozmowe z tą miłom panią z naganami, no i ciężar przekraczający 60 kilo na jednego pracownika a niektóry ważył 76kg.
Romek 2015-06-24 07:45:26
Firma TAB na skraju bankructwa.Fajny,nowy kontroler do zwolnienia.Nowy handlowiec uciekł jak zobaczył co się tam dzieje.Sprzedaż poniżej 50% budżetu.Produkcja fatalna: brak kontroli,jakość beznadziejna (powyżej 30% to "scrap"),ludzie bez umów lub na "smieciówkach".Zarząd to 4 panów z Żagiel S.A. (zbankrutowała) bez pojęcia o produkcji.Obraz nędzy i rozpaczy.
Brat 2016-09-28 05:38:36
System 2 zmianom to 12 godzin każda zmiana.
Zostaw swoją opinię o TEKNOAMERBLOK SP. Z O. O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEKNOAMERBLOK SP. Z O. O.