MEDICOFARMA S.A.

Toruń

Opinie o MEDICOFARMA S.A.

admin 2015-07-03 21:15:50
Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy MEDICOFARMA S.A. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.
ja 2015-08-14 02:23:18
zdecydowanie nie polecam
Nick 2015-09-29 19:43:45
Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Kierownik dno zerowe kompetencje przerost formy nad treścią. Firma nie placi fv nie.ma towaru w hucie nie.polecam nie dajcie się zwieść obietnicą na rozmowach. Tam.już nikt nie chce pracować. Skład na kraj to 9 przedstawicieli od stycznia odeszło 18 więc zobaczcie jaka rotacja. Na dzień dzisiejszy pracują 3 osoby.
Nick 2015-10-29 16:08:10
Narzedzia ok nowe kie ceed telefon i.laptop kasa ok 3 tys netto wypłata często się spóźnia i chyba będzie jeszcze gorzej bo nie.ma.kasy na nic nie pchają się do tej firmy chyba że jesteś desperatą i chcesz przeczekać. Kierownik to koleś dyrektora. Gość bez kompetencji i umiejętności handlowych dno jakich mało. Zero komunikacji wstyd z nim.jechać na podwójne wizyty bo tylko stracisz relacje z klientami.
ona 2015-11-09 23:33:04
Prosze powiedzcie cos o preparatach tej firmy, czy planowana jest jakas nowa linia?? Bylo ogloszenie na cala polske na stanowisko KAS. Pytanie czy Medicofarma ma w swoim portfolio chociaż jeden mocny brand?? Z gory dziekuje za pomoc
Zuzo 2016-04-16 13:30:44
Do garnek i kondzio.
Wiele osób marzy o takiej pracy......pojechałes....To nie praca a narzędzia i płaca.
A praca FATALNA - gownognioty w portfolio nieistotnej firemki i ty używasz słowo "Marzy"?!
Zabawne...
A co do kierowniczka to się nie odniosłes. To zapewne zdanie podzielasz o tym specjaliście.
Hmmm skoro "każdy marzy" - to przypuszczam że walą drzwiami do tej firemki przedstawiciele z doświadczeniem i plany osiągają bez problemu.
A te wszystkie wpisy negatywne to poprostu wymyslone historyjki...
Czarna 2016-07-22 20:16:10
Wie ktos jak sie obecnie pracuje w Vitama (Medicofarma) - maja rekrutacje na KASa?
hubi 2016-08-01 14:58:04
Fanie, że klientki są zadowolone z ich usług, a skoro zapewiona jest umowa zlecenia i jeszcze dorzucają do tego odpowiednie prowizje, to wcale nie jest tak źle. Składki są normalnie odprowadzane za pracowników, a na jakieś socjale można liczyć do tego.
Zostaw swoją opinię o MEDICOFARMA S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDICOFARMA S.A.