Maków

Maków

Opinie o Maków

ze 2010-01-25 21:32:43
mało płacą, z opóźnieniami, brak mozliwości awansu, zimno, wyzysk, praca w weekendy, urlop w zimę, żadnych podwyżek, odpowiedzialność, oskarżenia o kradzież,,,pracujący ludzie ok, prezesura do bani,,,
ze 2010-01-25 21:33:07
mało płacą, z opóźnieniami, brak mozliwości awansu, zimno, (usunięte przez administratora), praca w weekendy, urlop w zimę, żadnych podwyżek, odpowiedzialność, oskarżenia o kradzież,,,pracujący ludzie ok, prezesura do bani,,,
Paweł 2013-04-12 13:14:37
Prezes jest chory psychicznie, atmosfera żałosna,a pensja głodowa. No i urlopy tylko zimą
Alina 2013-09-26 10:11:39
Dla wybranych są urlopy w innym terminie, dla zwykłych pracowników zostaje zima ... jak się nie podoba to można zmienić prace
karol 2013-09-26 10:19:02
to dobra firma, ja jestem zadowolony
r 2016-02-12 11:46:29
płaca z opóżnieniami urlopy tylko zimą
tapaoa 2016-04-24 15:09:57
ale dlaczego urlopy sa tylko zimą? W sumie moze to i lepiej, bo za granica i tak jest ciepło, no a ceny są o wiele nizsze jednak, wiec opłaca się na pewno. Ale za to jakie zaorbki są dobre jak patrzyłem, naparwde do 5 tys to chyba spokojnie można wyrobić.
Zostaw swoją opinię o Maków - Maków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maków