Opinie o rossmann.pl - Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rossmann. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Warszawa

Jeżeli ktoś ma (usunięte przez administratora) pomysł, żeby aplikować, to niech da sobie spokój. Szkoda nerwów i czasu :) na rozmowie obiecywanki, wychwalanie jaka pro pracownik jest firma, premia taka i taka, wielkie możliwości rozwoju. W praktyce się to bardzo szybko okazuje zwykłą bujdą :) zarobki niskie, liczone jako godzinówka mimo umowy o pracę. Grafik co chwilę zmieniany (w ciągu 2 dni np 3 razy), bo centrala się nudzi i raz sobie dodaje godziny pracy na sklep a raz ucina. Nie ma możliwości zaplanować sobie cokolwiek, potrafią nawet w środku dnia wysłać info, że czynne do 18 a nie 21 i później musisz odrabiać w inne dni. Nie wolno wyjść do sklepu obok po przysłowiową bułkę czy na fajka, ale do innej miejscowości po przesunięcie możesz jechać :) Inwigilacja, wszędzie kamery, kablowanie do kierownictwa, na wyjście wywalasz wszystkie swoje prywatne rzeczy, bo może połasiłeś się na kredkę za 10 zł. Za to złodzieja witamy otwartymi rękoma i nic mu zrobić nie wolno. Zatrudniasz się na dane stanowisko ? Nie nie, masz robić wszystko, tylko za marne pieniądze. Program, który liczy Ci czas pracy, więc nawet nie próbuj się wykazywać i szybciej ogarniać. Każdego dnia od nowa to samo- przestaw półkę a z półką b, zmień ceny, dołóż towar. Zero rozwoju. Szkolenie, to śmieszne rzucenie stosu kartek i sobie czytaj. Premii żadnych nie zobaczysz, jedynie kierownik zbiera laury. Wpychaj promocyjne rzeczy za ucisk dłoni prezesa, bo ani konkursów ani dodatkowej kasy. Nie ma zniżek pracowniczych, jedynie co uda Ci się wyrwać z magazynu jak zmienia się promocja i koleżanki nie pozabierają same. Chore odpowiedzialności i kary finansowe za właściwie wszystko. Na każdą głupotę jest papierek, procedura, telefon, zgoda, podpis - zero myślenia, kreatywności. Brak możliwości dorobienia na nadgodzinach, jak zrobisz etat, to się ciesz. W życiu bym się nie spodziewała, że tak duża firma, z taką pozycją na rynku a takie błoto od środka. Podziwiam tych, którzy tam jeszcze pracują.

Lena

Jak najbardziej powinni aplikować.Zobaczyć „wyzysk i mobbing”-pełną (usunięte przez administratora). Przechodząc przez to piekło.Dasz radę wszędzie i docenisz miejsca w których nie jesteś numerem jak w rosie,ale jesteś”człowiekiem”.

Podpisuje sie pod tym. Wiellkie cuda na rozmowie a okazalo się wielkie g. Jeszcze nigdy nie wpadłam w takie (usunięte przez administratora)

Ķinia789

Zwolnilas/eś się wypowiedzeniem za porozumieniem stron? Sama się właśnie nad tym zastanawiam

Klient kokoszka

Cyt. "Nie ma zniżek pracowniczych, jedynie co uda Ci się wyrwać z magazynu jak zmienia się promocja i koleżanki nie pozabierają same" Dobrze powiedziane są takie pazerne na te wyprzedaże zwłaszcza poświąteczne. Specjalnie ustawiają sobie grafiki po świętach na rano aby powyrywac to co najlepsze, całymi światami wychodzą nieraz może handluja później gdzieś? a ochlapy dla kolezanek i do rybaków dla klientów. Mało tego jeszcze przed świętami towar pochowany w kuwetach i czekający na wyprzedaże a obroty w lesie...

Dobrze że ktoś pisze jak jest . Dziękuję za Twoją opinię .

Kk

Placa dobrze, ale częste zmiany grafiku, praca w nocy, a kierownikami zostaja ludzie bez wyksztalcenia zadnego, dlatego sie zwolnilam

@Kk

To już rozumiem dlaczego kierowniczki z Postępu i Woronicza nie chciały przyjąć mojego CV. Najpewniej moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe je tak zawstydziły.

@Warszawa

Widzę, że strasznie Panią/Pana boli nie przyjęcie do pracy :D

@Gość

Nie tyle boli, co dziwi. Jestem studentka ostatniego roku kosmetologii z kilku miesięcznym stażem pracy w małej lokalnej drogerii, gdzie sprzedawałam, doradzałam, towarowałam itp. Kierowniczki po szybkim zczytaniu mojego CV najwyraźniej poczuły obawę, że będę chciała je zastąpić. Myślę, że byłoby to realne. Ale w sumie to nie ma tego złego. Zwłaszcza jak czytam komentarze pracowników / byłych pracowników. Jedyne co może pozostać na dłużej po tej całej sytuacji to niesmak.

Ktos
@Warszawa

Z takim podejściem ze przyjdziesz do pracy po to żeby zastąpić przełożonego..... hahaha powodzenia pewnie po pierwszych 3mc bys nie dala rady ,w tej pracy nie tylko przeba doradzać a szczególnie na kierowniczym stanowisku dziecko!

….
@Ktos

Serio, uwazasz ze kadra kierownicza w rossmannie ma jakiekolwiek wykształcenie? Czesto nawet matury nie maja, a sa „wielkimi” kierownikami. Widac po twoim poziomie, ze u Ciebie tez z ta kwestia nie najlepiej. Sama bylam pracownikiem rossmanna i byla to praca niewarta tej pracy, chyba ze nie masz mozgu i dajesz po sobie jezdzic innym. Kierownikami zostaja ludzie z przypadki, Ci co dobrze sie podlizują kierownikom regionalnym. BARDZO NIE POLECAM

Qwer
@….

Tak informacyjnie powiem na stanowisku kierowniczym potrzeba studiów wyższych, wiec kierownicy w rossmanie maja matury a nawet studia wyższe. A to czy zostają nim bo się podlizują to już drugorzędną kwestia, ale wykształcenie WYŻSZE musza mieć.

Beverly
@Qwer

Niektórzy mają, niektórzy nie. Wystarczy średnie wykształcenie. Nikt od kierowników sklepów nie wymaga ukończenia studiów.

4B4
@Beverly

Pewnie Beverly tak jest Kiedyś mojej kierowniczce powiedziałem ze ma przestać zachowywać się infantylnie a ona mi odpowiedziała gadaj tu po polsku bo nie mogę cię zrozumieć,dodam ze mam zasadnicze wykształcenie

@Qwer

Wcale nie muszą miec wyższego wykształcenia ;)

Julia Bartys

możecie mieć instagram cosmetyki

Oooo

A czy ktoś był może w sądzie pracy z ta Firma?

Aż tyle osób prowadzi rozmowy kwalifikacyjne? Mają na to czas i pieniądze w czasach kryzysu? Dziwne... Ta bańka mydlana pewnego dnia pęknie. Pierwsze symptomy już są. Wszystko w ich sklepach podrożało.

Jakie pytania?

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Pytanko

Czy wie ktoś może ile zarabia kierownik sklepu w dużym mieście?

tajemnicza

Wynagrodzenie nieadekwatne do obowiazkow i ciezkiej pracy.

klient

Odradzam jakichkolwiek zakupów internetowych w rossman. Zamówienie trwało by w nieskończoność, gdyż okazało się że brakuje towaru który był zamówiny poprzez ich stronę, nikt nie raczył powiadomić klienta o takiej sytuacji. Firma się tłumaczy że zgodnie z regulaminem takie sytuacje są możliwe. Po zapytaniu telefonicznym i wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji pozostały towar który mieli na stanie został wysłany. Byłoby fajnie gdyby ten towar dotarł do mnie w całości, niestety po odebraniu paczki z paczkomatu okazało się że leci z niej. Kremy i różne płyny powylewały się zalewając pozostałe produkty. Ponadto opakowania były pogniecione w związku z czym nie nadawały się na prezenty. Po kontakcie z infolinią okazało się że procedura reklamacyjna to pośmiewisko. zakupów dokonałem przez internet gdyż mam ograniczone możliwości poruszania się , a oni mi każą zwrócić paczkę do sklepu stacjonarnego i czekać 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Na koniec mojego wywodu odradzam definitywnie zakupy w tej okrzykniętej firmie.

Klient
@klient

A skąd pewność, że to nie kurier zniszczył paczkę? Również zdarza mi się zamówić internetowo od nich zakupy i zawsze są w dobrym stanie. Może warto tez zgłosić reklamacje do paczkomatu…

Bnh
@klient

Pomijając już fakt że to nie miejsce na takie wywody skoro masz pewność że to nie kurier uszkodził przesyłkę i nie chcesz zgłaszać reklamacji do inpostu wypełnij wniosek reklamacyjny odeślij paczkę (nie musisz towaru przynosić do sklepu stacjonarnego) i poczekaj na rozpatrzenie reklamacji. Nikt ci nie karze czekać 14 dni poinformowano cię tylko że czas na rozpatrzenie reklamacji jest do 14dni

tttt

Witam, nie do końca rozumiem system rozliczania. Jest to umowa o pracę na pełen etat ale rozliczanie z godzinowki. To co jakbym przepracowala 3 dni i złamała nogę to jak jest rozliczane l4? Pytałam o to na rekrutacji ale chyba nie zrozumiałam. Dostałam informację że płaci ZUS na podstawie średniej z 3 miesięcy, a co jeśli stałoby się coś wcześniej? nie rozumiem czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić?

….
@tttt

Rossman płaci Ci za pierwszy miesiąc zwolnienia, później ZUS. Liczą Ci 80% na podstawie grafiku miesięcznego czyli tej sumy godzin, która w danym miesiącu powinno się wypracować. Wiec nawet jeśli złamiesz nogę po 3 dniach w pracy, to dostaniesz pensje wyliczona na podstawie grafiku. Oczywiście tracisz wszystkie możliwe premie wtedy.

Anonimowka

Jak Rossmann rozpatruje sprawę krwiodawstwa? Może ktoś się orientuję. Czy kierownicy patrzą krzywo, jak ktoś idzie oddać i ma mieć 2 dni wolnego?

Jenny
@Anonimowka

Jak jesteś fair i informujesz wcześniej żeby można było skompletować obsadę to nikt na ciebie krzywo nie spojrzy. Super że pomagasz ale dobrze też robić to z głową żeby nie dezorganizować pracy innym. Ja oddaje regularnie i zawsze planuje oddanie z wyprzedzeniem żeby mój kierownik miał kogoś za mnie na zmianie. Nikt mi nigdy złego słowa nie powiedział

Judi
@Anonimowka

Jestem kiero, nie patrzę krzywo, moje dziewczyny mi to zgłaszają wcześniej, planujemy i oddajemy krew, nikt do nikogo nie ma pretensji

Była pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie!! (usunięte przez administratora) stosowany przez kierowniczkę! Wyzywanie się, co chwila jakieś pretensje mimo że wszystko dobrze było robione. Gdy provlem był zgłoszony do kr i hr, przyjechali raz, zapytali jak jest. Wszyscy powiedzieli jak wyglądaja relacje, cała sytuacja, nikt nic z tym nie zrobił! Regionalna stanęła po stronie kierowniczki i nawet nie chciała znać opinii drugiej strony! Nie wiem,jak takie osoby mogą być na takich stanowiskach!! Że nikt nic z tym nie robi! Problemy zamiatane pod dywan a kierowniczka w dalszym ciągu stosuje (usunięte przez administratora) Nikt z góry nie pomyśli żeby przyjechać i sprawdzić co się dzieje! Uciekajcie od tej firmy jak najdalej!!

@Była pracownica

Jeśli chodzi o regionalną Paulinę to prywatnie na sklepy wpada na kawusie i ploteczki z kierowniczkami. To fakt dział rewizji to też jakaś porażka.

ZzZ

Nie ma takiej regionalnej w Warszawie i okolicach

Gosc

Jak że szczepieniami w Rossmanie? Wymagają, sprawdzają, pytają?

@Gosc

Nie

Mała czarna
@Gosc

Obowiązkowe są cotygodniowe testy osób niezaszczepionych.

@Mała czarna

Chyba że w centrali bo na sklepach nie

iga

Firma pomogą teraz ludziom w aplikacji jest kupon na 40 procent na zakup dla ludzi którzy bardzo potrzebują pomocy tylko szkoda ze pracownicy ten kupon na własne potrzeby wykorzystują i gondole z płynami wysprzątały przykre bardzo

Gosc
@iga

Może Pani rozwinąć myśl?

@iga

Dla jasności kupon jest na produkty, które są w nim wyszczególnione, a to czy ktoś skorzysta w takim celu do jakiego jest przeznaczony to już indywidualna kwestia. Co do gondoli z płynami w kuponie nie ma płynów

Koko is mas

Powinni zmienić z Rossmann na bosman

beznicku

Jak się pracuję w Rossmannie? czy ciężka jest praca?co robiłem?Napiszę tak trochę się kiwałem,trochę lamentowałem ale przeważnie pracowałem uczciwie

Królowa

Czy na wszystkich sklepach odbiór h za sobotę jest wstawiany po nocce??? Dziewczyny napiszcie

@Królowa

To nie jest pytanie na to forum. A jak masz wątpliwości co do grafiku zawsze możesz skonsultować z kadrowa, kierownikiem regionalnym lub HR

@Królowa

To jest niezgodne z kodeksem pracy.Idź do PIP-u

@Królowa

Niw waż się nawet iść z tym do KR czy HR. Wylot za to masz pewny.”To nie pytanie na tym piorun”,jak myślisz,dlaczego???

@Lena

Zgodnie z kodeksem należy się 11h przerwy pomiędzy zmianami. Wiec kończąc prace np o 3 rano na 14 tego samego dnia można spokojnie przyjść, bo minie 11h.

Hjk
@Lena

Niby w którym miejscu widzisz tu łamanie kp?

Hjk
@Lena

Zapewne dlatego że to nie jest forum pracownicze tylko tylko miejsce gdzie wystawiasz opinie pracodawcy. Potencjalnych pracowników serio nie obchodzą dywagacje czy przelew będzie 20go albo czy komuś się wydaje że powinni mu dać 3 dni wolnego po nocnej zmianie Jak się ma wątpliwości co do procesów sklepowych można się skonsultować z bezpośrednim przełożonym lub zapytać na workplace

Zwolniona

Zaczne od początku. Przyszłam jak jeszcze stara kierowniczka. Było ok. To że grafik się tam zmienia kilka razy w tyg to standard. Bo w firmie się nudzą i co chwila albo dodają alno zabieraja godziby. Atmosfera była w porządku. Ludzie też. Do czasu..... Zmieniła się kiero. Typowy korpo ludek. Przyjdziesz do pracy za 5 ( nie z twojej winy bo był wypadek i co zrobisz), ale problem już jest. Nie możesz wyjść z pracy 3 min szybciej " bo masz jeszcze 3 minuty pracy". Wpiszesz sb wolny weekend - preferencje. Zapomnij bo albo kiwro da ci nockę albo pół soboty (i to też popo zmiana), ale ona sama już może mieć wolny długi weekend. No i nie ma przedłużania długich weekendów (np.nie można mieć wolnego w pon alno czw bo tak nie wypada oprócz Pani kierownik) Urlopy- planowane na rok z góry i zapomnij o urlopie w okresie gdy są przebudowy oraz w okresie świat. Preferencji też Ci wtedy nie uwzględni bo jest wtedy masa pracy. Przerwa - tu zależy kto zmianę prowadzi. Bo jeśli była kiero to 15 min z zagarkiem na ręku. Jeśli jej ulubiona asystentka to też bo ona nie będzie przecież na kasie dłużej niż 15 min siedzieć. I już potrafi na cb dzwoniłem dzwonić. Pozostała obsada - możesz i 30 min siedziec i się nic nie stanie. Dostawy - praca typowo fizyczna zazwyczaj do nocy. Bo większość sklepów na nocne dostwy. Dostawy po 20 boksów i 3 osoby na nocce. I weź się wyrób człowieku. No się nie da. Praca zazwyczaj do 3 - 5 w nocy i po tym porafia ci dać popoludniowa zmianę..... A jak się nie wyrobisz to potem masz problem i ciągłe pretensje. I to też siedzisz co do minuty. Ja kiedyś miałam wpis do akt za to że o 3 w nocy już nie miałam siły szukać towaru. Po całej nocy pracy - wtedy już powinnam wychodzić do domu. Grafik - zmieniany ok 10 razy w miesiącu jak i nie lepiej. Nie możesz nic zaplanować. Załatwić. Jechać do domu bo praca numer 1. Po nocce potrafią Ci dać popo zmianę. A potem na rano. Nawet się nie wyśpisz na dobrą sprawę. Ludzie - oprócz byłej kiero nie mam nic do reszty. Ludzie w porządku. Z pasjami i własnym życiem. To opinia o sklepie macierzystym. Co do delegacji. Zazwyczaj bez zarzutów. Z plusów - social, Lux Med (dopłaca się tylko część pakietu a ma się w nim wszutsko), warsztaty pracownicze, wyjazdy dla rodzin itd

Aga

Hej pracownicy ross, jak myślicie, będą jakieś podwyżki w najbliższym czasie? Czy dopiero może w listopadzie parę groszy rzucą? Mi od listopada 2021 koszty utrzymania wzrosły o 700zł (kredyt, gaz, prąd, jedzenie) A podwyżki dostałam ok 200zł. No i naprawdę będę zmuszona szukać lepiej płatnej pracy jeśli rossmann nie podniesie wynagrodzeń. Nie macie jakiś "przecieków" z góry czy może firma planuje coś w tym temacie?

@Aga

To nie jest pytanie na ta platformę….

Xbv
@Aga

To pytanie nie na to forum

Mobbing mobbing mobbing, zarówno od kierowników sklepów jak i kierowników regionalnych. Zgłaszanie do kadr nic nie daje, bo bagatelizują wszytko, kierownicy dla nich ważniejsi. Jestem byłym kierownikiem, postawiłem się do regionalnego za pracownikami. Po miesiącu dostałem dyscyplinarkę, sprawa trafiła do sądu, rossmann jak już się im postawisz chce ugody, lecz na ugodzie to się nie skończy. Chcą wszytko zataić. Kierownicy innych sklepów, dziewczyny z olbrzymimi ambicjami doszły do władzy w sklepie pokazują swoje niespełnione ambicje po podstawówce. Dręczą pracowników, zero ludzkiego zachowania. Osoba zajmująca się mobbingiem w firmie to dramat totalny, zwalanie winy na pracowników, ciągła obrona kadry zarządzającej. Nie polecam trzymać się z daleka od tej firmy. A jak już trafisz tam i staniesz się ofiara mobbingu to pamiętaj ze masz prawo się bronić. Składaj od razu zawiadomienie do PIPu by zapobiec tracenia swoich nerwów. Druga sprawa kumpelstwo/kolesiostwo, mowy kierownik regionalny ściągnął swoich byłych pracowników z innej firmy w której poprzednio pracował, rekrutacja na kierownika która jest wielka fikcja ponieważ dobra znajoma już dostała ta prace. Jeszxze raz ostrzegam was, uważajcie na siebie pracując w tej firmie, zadbajcie o swoje zdrowie psychiczne.

to wszystko prawda.

Eva

Czy chodzi o K.P?

KRIS

Wczoraj się dowiedziałem, że nie ma urlopów w lipcu i sierpniu Oczywiście kierownik i zastępcy MAJĄ, I TO PO 2 TYGODNIE, a ty czarnuchu weź urlop w listopadzie... To dofinansowanie do wakacji też tylko dla szlachty?? Ps. Dali 3 zł podwyżki, zwiększając zakres zadań, gdzie... OD 1 STYCZNIA TO I TAK BĘDZIE NAJNIŻSZA KRAJOWA

asia

sama prawda Ps. Nawet wyjść po bułkę nie można - jak w obozie

futurenostalgia
@KRIS

Nie ma też w grudniu, ale za to możesz dostać w styczniu albo lutym :| wiadomo, że kadra wtedy tylko może albo jak w chodzisz w d*pe kierownikowi to może się załapiesz na wolną majówkę ;)

Kk
@KRIS

15 min przerwy za 11h pracy, zart!! Nie mozna opuścić sklepu podczas przerwy, przy pracy 2 na 2 czesto nie chodzi sie na przerwy, badz chodzi sie na 5 min, bo co chwile dzwonek na kase, (usunięte przez administratora)

Gosik
@KRIS

u ns tak samo!!!!!!! Pani kierownik wzięła sobie urlop 2 tygodnie latem, tydzień we wrześniu i tydzień w czerwcu!!!! Potem zastępcy, a dla Nas został kwiecień i październik!!!!!!!!!!!!

@Gosik

Ale wiesz, że na urlop mogą iść dwie osoby w tym samym czasie? Oczywiście nie mogą to być osoby funkcje, ale kasjer z funkcyjnym jak najbardziej. Wystarczy się dogadać

arkoo
@KRIS

Dokładnie masz rajcie kasjer nic wart jak jest mało godzin to kierowniczka robi grafik tak że 1 i drugą zmianę to asystent z asystentem pracują a kasjer słyszy że nie ma godzin i musisz na inny sklep żeby 4 godziny ci wpadły , na nocki żeby prowadzić to kasjer asystent zero nocek bo jest na drugi dzień nie wyspana i nikt nam nie pomoże żeby tak nie było żeby to było sprawiedliwe a nie kasjer nic wart....

@arkoo

Jest coś takiego jak karta sprawiedliwości i telefon do kierownika regionalnego w razie właśnie takich nadużyć.

KcJ
@Gość

No nie zawsze mogą iść 2 osoby jednocześnie. Masz 5osobowa załogę i wyślesz 2 osoby na urlop w tym samym momencie? A jak ci wpadnie w między czasie L4 to sklep zamkniesz? Nie wszystkie placówki mają wsparcie firm zewnętrznych

Ona
@Gość

Jest coś takiego jak PIP.Skargi do HR czy KR to strzelanie sobie w kolano.To nie polityka kierownika ale firmy.Dobrze o tym wiecie.

Hjf
@Ona

Zgadzam się że skargi do HR i KR nie mają sensu, ale w tym przypadku skarga do PIP też jest bezzasadną bo pracodawca ma obowiązek udzielenia urlopu ale nie musi zgadzać się na termin proponowany przez pracownika

alka
@arkoo

dokładnie

to tez prawda

****

Praca w Rossmanie to jest jakieś nieporozumienie ciągłe zmiany w grafiku nic nie możesz sobie zaplanować wiecznie siedzisz w robocie do 23:00 dwudziestej czwartej kiedy zgłaszasz dla kierownika regionalnego jakieś swoje problemy dostajesz odpowiedź poradzicie sobie nieważne że nie ma ludzi do roboty i nie ma skąd ich wziąć poradzicie sobie. Zainteresowanie kierowników regionalnych pracownikami sprawami sklepu jest zerowe dla nich się liczy tylko sprzedaż impulsowa i słupki. Kiedy nie ma na sklepie kierownika bo wolny jest etat osoby robiące robotę za kierownika nawet słowa dziękuję i nie dostaną już nie mówiąc o jakimś groszu dla motywacji. Pani kierownik HR tylko pięknie opowiada budujemy relacje do pracy nie przychodź my bo musimy bo mamy kredyty musimy dobrze się ze sobą czuć- komu ona oczy mydli zacznijcie od siebie Takie stanowisko jak kierownik regionalny nie potrzebne jest. Nic nowego nie wnosi ani do firmy ani do zespołu. Trzeba pamiętać że na zyski to pracują kasjerzy i asystenci a nie kierownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Warszawa

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 9 to opinie pozytywne, 114 to opinie negatywne, a 72 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 35 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann
2.1/5 Na podstawie 546 ocen.

Rossmann