logo Rossmann

Rossmann

Opinie o Rossmann

brydzia 2017-05-30 10:27
Miałam tak samo,nie wiem co jest grane,dlaczego tak się dzieje,pytania z kosmetologii,a potem odzew żaden i okazuje się ,że nawet a kasjera sprzedawcę nie chcą,chore są te rozmowy i tyle
andi 2017-06-01 07:06
To jest kolejna WIELKA KORPORACJA, oparta na totalnym WYZYSKU pracowników, gdzie kilku cwaniaczków ma dobre posady i zarabia kase, a cała reszta pracowników zasuwa za marne pieniądze! Po prostu niewolnicy we własnym kraju. A teraz coraz więcej firma zatrudnia np. Ukraińców, którym płaci najniższe możliwe pieniądze! A miliardy euro Rossmann wypompowuje z Polski do swojej centrali, podobnie jak inne korporacje, a na zewnątrz chwali się, jaka to ona nie jest wspaniałą firmą!
Zainteresowans 2017-06-02 14:56
Kto jest regionalnym w tomaszowie lubelskim?
Alicja 2017-06-03 14:29
Najgorsza firma w jakiej pracowałam ! ! ! to co tam się wyczynia to obłęd, jak można ustalać milion procedur nie przestrzegając kodeksu pracy ! Gdzie są regionalne bo nie rozumiem tego, że na jednym sklepie kierowniczka siedzi na kasie wykłada towar po prostu pracuje, a na innym drze się na zapleczu załatwiając swoje prywatne sprawy przez telefon, jest rozchwiana emocjonalnie i to oczywiście przekłada się na zespół. Dlaczego na tablicach korkowych na zapleczu, gdzie powinny wisieć ważne informacje nie ma numeru do osoby regionalnej ? firma chce zamiatać pod dywan ... Kierownik jest również pracownikiem firmy wiec Panie które noszą czerwone fartuchy niech wezmą się za pracę, której jak widać w Rossmannie nigdy nie brakuje ... Nie wspomnę o grafikach ciągle zmieniających się co jest łamaniem kodeksu pracy, i jest ustawieniem pracownika już do roli niewolnika. BHP w tej firmie to też żenada. Jestem osobą dość silną psychicznie z otwartym umysłem, była to moja 4 praca poprzednia była również ciężka, ale cieszę się, że uwolniłam się od tego OBOZU PRACY bo inaczej wylądował bym u psychiatry. Wstyd mi, że tam pracowałam... !
Ewelciaaa 2017-06-05 21:07
A ile wynosi dodatek za urlop dwa tygodnie jak sie idzie? I czy jak pracuje od kwietnia to premia inwentaryzacyjna mi sie nalezy????
Nowa 2017-06-17 21:17
witam jakie zarobki dla asystenta ??? Na rękę...
zainteresowana 2017-06-18 10:22
A co powiecie o rossmanie w Grójcu? Chciałabym zaaplikować na asystenta ale trochę się obawiam bo tam w ciągu pół roku jest trzecie przyjęcie na to stanowisko.
Felka 2017-06-20 10:31
Młodszy Administrator - Pracownik Helpdesk czy jest ta oferta aktualna?
Julia 2017-06-20 20:48
System można oszukać . Na przykład napisać ze była 11 h a ta jedna godzinę dopisać do innego dnia .
Julia 2017-06-20 20:48
Felka 2017-06-24 20:38
Fajna sieciówka, a pracownicy muszą się dostosować.
Emi 2017-07-07 20:02
Dokładnie,u mnie to samo brak szacunku do Pracownika, traktują ludzi jak Ukraińców zapieprzajacych jak mrówki. Wieczna krytyka . Porażka
Mania 2017-07-16 12:38
Jeśli komuś nie podoba się praca w handlu to może zmienić pracę. Po co psuć atmosferę pozostałym osobom?
riki 2017-07-17 17:14
Ile zarabia asystent kierownika? Jest rekrutacja na śląsku, nie wiem czy jest sens wysyłać swoje CV. Jak zmieniać pracę to na lepsze.
Zgredi 2017-07-21 13:39
Witam, jaka jest stawka godzinowa brutto na stanowisku kasjer-sprzedawca w Warszawie?
Lul 2017-07-23 12:13
Nie jestem żadnym pupilem, po prostu mam normalnego kierownika. U mnie w sklepie grafik jest tak ułożony, że od początku tego miesiąca, a mamy już koniec lipca,żadna z dziewczyn nie miała zmiany grafiku większej niż jedną godzina może ze dwa razy i to jeszcze kierowniczka pytała czy na pewno mogłaby np jutro zostać godzinę dłużej. Grafik u mnie wisi na tablicy na cały miesiąc, przekładamy tylko kartki, żeby wisiałdany tydzień i żebyśmy mogły rozpisywać kasy i sprzedaż. Głęboko współczuję jeżeli u was się tak zmienia grafik, ale to nie wina firmy tylko kierownika jeżeli nie zna sklepu i nie umie tak ułożyć grafiku, żeby zmian było jak najmniej, albo wcale. Pozdrawiam
Lul 2017-07-23 12:31
Przyznam szczerze, że nie wiem ile dokładnie wynosi dodatek za urlop. Ja zawsze byłam mile zaskoczona pensja po urlopie, bo była większa niż sama wyliczalam. Co do premii inwentaryzacyjnej, to zależy kiedy sklep miał inwentaryzacje i czy Ty już wtedy pracowałaś. Mój sklep przeszedł inwentaryzacje w listopadzie ubiegłego roku i wydaje mi się, że jakby teraz zatrudniono nową osobę to by premii nie dostała no bo nie pracowała w czasie kiedy inwentaryzacja została przeprowadzona, ale pewna na 100% nie jestem. Jak zmieniałam sklep to właśnie między inwentaryzacjmi, ale zarówno jeden jak i drugi był w pierwszym progu więc dostawałam premie tak czy siak. Przekonasz się w tym tygodniu, bo mają wpłynąć premie około 25/26 lipca :)
Laura 2017-07-23 21:53
Jak ktoś łączy to co lubi robić z pracą to już nic więcej nie potrzeba. Rossmann ma dobrą opinię jako pracodawca i myślę, że dlatego mi się tu dobrze pracuje.
Ja 2017-07-23 23:45
Najlepszy pracodawca ever!!!
MonikaZ. 2017-07-26 00:29
Dokładnie to samo bym napisała!Ciągły bat nad łbem przy kasie, żeby wyklepać formułki jak robot o zapakowaniu zakupów do REKLAMÓWKI i o IMPULSACH nie daj Boże zapomnieć!!! I to włażenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poirytowanemu klientowi na kolorówce, który nie zdąży sięgnąć po pomadkę a ty już musisz przy nim stać i pytać w czym pomóc! No i najlepsze jak wpada rewizor i grzebie Ci w koszu przy kasie a ludzie w kolejce patrzą ns ciebie jak na złodzieja! Żenada!
Nickzzz 2017-07-26 13:27
też mam pytanie. jeżeli dostałam premie w marcu to teraz też powinnam dostać ? czy to jest od czegoś zależne ?
Lul 2017-07-28 08:03
Jak najbardziej powinnaś dostać :) jeżeli w międzyczasie nie miałyście dodatkowej inwentaryzacji, w której wypadlyscie w trzecim progu, to jak najbardziej się premia należy :)
Ewelka756 2017-07-28 11:16
A czy zostały wam wypłacone już premie inwentaryzacyjne za lipiec ?
Jolo 2017-07-30 11:39
A jak wyglada grafik chodzi mi czy sa dwie zmiany czy pracyje sie caly dzien i pozniej jakies wolne dni . Czy asystent tez tak samo pravuje po tyle godzin i jakie sa zarobki na asystenta ????
Lena 2017-08-02 12:06
Interesuje mnie praca zastępcy kierownika sklepu w Działdowie. Czy ta oferta jest jeszcze aktualna? Czy może ktoś napisać jaka jest atmosfera w tym sklepie? Może jeszcze jakieś informacje przydatne ?
ciekawski 2017-08-02 20:03
2500 bruttu czy netto?
ciekawski 2017-08-02 20:04
2500 bruttu czy netto?
Merry 2017-08-08 08:24
Jak dla mnie praca tragedia, tyrasz jak niewolnik, a znowu to 1900 zl nie jest taka wielka kasa bo w innym sklepie tez tyle zarobisz, a nie musisz dzwigac tak ciezkich rzeczy, dodatkowo pracownice ciagle sfrustrowane, z lacina podworkowa typu urwa itp ciagle niezadowolone. Na sklepie balagan , zmiana grafiku co chwila. Praca jak dla mnie uwlaczajaca godnosci czlowieka
Lucynka 2017-08-09 15:02
Spoko firma, normalna praca dla chcących pracować. Osoby z alergią na pracę muszą szukać innej firmy!
bbb 2017-08-11 20:57
Witam wszystkich, mam do Was pytanie- ile można się spodziewać na poczatek we Wrocławiu na kasjera?
karoooola 2017-08-12 19:39
Właśnie, podbijam pytanie. Ile netto dla początkującego sprzedawcy-kasjera?
Tamta2017 2017-08-13 00:08
Stanowisko asystenta w Rossmannie to najgorsze stanowisko w tej firmie, odpowiedzialność i obowiązki podobne do kierownictwa, a wypłata o 200zl większa niż kasjera. Nie jest to motywujące.
Neli 2017-08-15 16:19
Szkoda, że niektórzy nie pokażą najpierw swoich umiejętności a następnie oczekują odpowiedniego wynagrodzenia. Młodzi pracownicy niech się najpierw nauczą pracować . Wioele do życzenia pozostawia ich praca.
Zainteresowana 2017-08-18 20:53
Witam dziewczyny mam kilka pytań ile dostaje zastępca na rękę w jakich godzinach sie pracuje i ostatnie czy lepiej aplikować na zastępcę czy asystenta
Zainteresowana 2017-08-18 20:55
Laura 2017-08-20 18:47
Jeśli ktoś ma możliwości i umiejętności pracować jako zastępca to nie rozumiem po co aplikowac na asystenta? Kierownicy mają czas pracy nieograniczony.
Ola12 2017-08-24 11:16
Pracuje w jednym z większych sklepów w swoim rejonie. Mamy teraz druga kierowniczkę bo pierwsza tylko się darła i nic nie robiła. Obecna jest jak najbardziej spoko i ekipa wydaje się tez ok. Mimo to zaczyna się bardzo ciężko pracować. Przychodzi masa klientów po 1 rzecz, z racji wydajności na sklepie jest mało osób a klientów sporo, wiele rzeczy nie udaje się zrobić danego dnia, kierowniczka regionalna jest przynajmniej raz w tygodniu, grafik trochę mniej się zmienia niż poprzednio ale jednak. jeszcze teraz nowa forma ma wejść z rozpisywaniem dziennie tylko 5 godzin pracy a kierownik może przedłużyć mak do 8. Idziesz do pracy i nie wiesz o której wrócisz...
Justyna 2017-08-24 11:34
Jaki jest powód, że firma potrzebuje tak dużo osób.
Justyna 2017-08-28 21:20
Pracując w Rossmannie w Drezdenku (lubuskie) wspomnienia nie są miłe. Zastępca kierownika była okropna!!! Ledwo zaczynałam tę pracę bez żadnego doświadczenia, więc wiadomo, że wszystkiego musiałam nauczyć się od podstaw, Ale tej pani to nie obchodziło, byłam poganiana notorycznie, kiedy czegoś nie wiedziałam i zapytałam grzecznie o to, patrzyła na mnie z wielkim zdziwieniem , że jak mogę tego nie wiedzieć, przecież to takie oczywiste... Gdzie najpierw kazała mi pytać o wszystko jeśli nie jestem czegoś pewna lub czegoś nie wiem. Kiedy liczyłam kasetke na koniec pracy również byłam poganiana, Tylko, że sory ale liczyłam nie swoje pieniądze do cholery. Jak się pomyliłam to wychodzi co? Manko. Czyli co za tym idzie, sprawdzenie całego sejfu i mojej kasetke raz jeszcze czy aby na pewno dobrze przeliczyłam kasetke, dalej- jeśli wyszło że jednak wszystko jest ok i nie mam manka okazuje się stratą czasu bo gdybym policzyła kasetke na spokojnie to czas zostałby zaoszczedzony i mój i ich ale co tam, pani kierownik wie lepiej kurnia mol!! Idąc do pracy każdego dnia myślałam co dziś będzie nie tak, do czego się dziś doczepi, bolał mnie żołądek z nerwów , trzęsły mi się ręce. Wracając z pracy nie mogłam zasnąć, wstawałam i myślałam, Boże nie idę tam dzisiaj, za jakie grzechy. Na szczęście teraz mam spokojną pracę nikt mnie nie pogania, co najważniejsze idę tam z uśmiechem na ryjku i wszystko jest super, szefostwo super, czego chcieć więcej ? :) i mam nadzieję, że kiedyś ktoś wyższy rangą z corpo Rossmann przeczyta moja wypowiedź i zabierze się za ten syf ! Pozdro!
Justyna 2017-08-30 21:25
Szukam pracy i dowiedziałam się, że Rossmann ma jako pracodawca dobrą opinię. Mam zamiar aplikować i gdyby ktoś mógł napisać kilka informacji byłabym bardzo wdzięczna.
Dominika 2017-09-07 14:14
W sieci pojawiło się kilka ofert pracy - Rossmann poszukuje nowych pracowników do działu marketingu. Czy ktoś z Was może opisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia właśnie w tym dziale? Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat tego, jak wygląda praca w tych działach firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?
##### 2017-09-18 22:20
Nie polecam tego sklepu.
dinowiec 2017-09-20 21:34
Dlaczego w Rossmanie nie ma całego etatu.
#### 2017-09-24 10:43
Drogeria Wodzisławiu śl jest pożałowania godna nie tylko towary w cenie jak w innych drogeriach, ale i obsługa niemiła.
Klient 2017-09-26 13:59
Zgadzam się z tym komentarzem i dodam tylko, że trzeba być totalnym idiotą aby w te ich promocje uwierzyć.
Kati 2017-10-02 17:12
Witam,dziewczyny powiedzcie mi taka rzecz-rossmann-stanowisko sprzedawca-czy ktoś zatrudniony i jaki zakres obowiązków? Czy również obsługa kasy?
Tekla 2017-10-04 17:49
Jak ktoś nie lubi pracować to wszędzie będzie mu źle, będzie narzekał że musi tak ciężko pracować.?
dorisos 2017-10-11 20:44
Jestem pracownikiem w warszawskim sklepie na stanowisku kasjer-sprzedawca.
Moje pytanie dotyczy rozmowy z kierownictwem podsumowującej (oceniającej) pierwsze 2-3 m-ce pracy.
Przypuszczam, że u Was również jest taki zwyczaj-standard korporacyjny! A może takowy nie obowiązuje w Waszych sklepach?
W jakiej atmosferze była przeprowadzona?
I najważniejsze - jak na niej wypadliście?
Mi kierowniczki wskazały "obszary do poprawy" mówiąc kolokwialnie w czym jestem beznadziejna.. miały na myśli, że za wolno towaruje sklep a przez to nie nadaje się do tej pracy! (sklep wielkopowierzchniowy, obroty na poziomie 1800 000 tyś.)
To, że nikt mi nie podpowiedział jak sobie to ułatwić (mimo, że pytałam) w okresie "szkolenia"-piszę w cudzysłowie, ponieważ szkolenia w tej firmie to żenada, ale to druga sprawa!!
Stąd moje pytanie jak ocena wyglądała u Was??
annonimus111 2017-10-13 12:46
praca sama w sobie okej, ale reszta to porażka... atmosfera średnio, zależało jeszcze kiedy i kto był na zmianie. grafik to jakies nieporozumienie, ciagle zmiany bez zapytania czy nie masz już jakichś planów , problemy z uwzględnieniem wizyty u lekarza, problemy ze zwolnieniem lekarskim... na początku miło i przyjemnie żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie a później równia pochyla w dół. zarobki może i dobre, ale co z tego jak ciagle ciąży wielka presja na tobie pod niemalże każdym względem, krzywe spojrzenia i zero zrozumienia. no i dodam jeszcze wisienkę na torcie :) możesz zostać zwolniony/a bez podania żadnej konkretnej przyczyny i to z dnia na dzień, bo taka kierowniczka podjęła decyzje. śmiech na sali i nie polecam tej pracy nawet największemu wrogowi :)
Frania 2017-10-15 21:39
Bardzo dobrze pracuje mi się w Rossmann-ie, robią co lubię.
Zostaw swoją opinię o Rossmann - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossmann