logo Rossmann

Rossmann

Opinie o Rossmann

rosmanowiczka 2016-02-22 21:27:35
często czytam na tym forum stwierdzenie mobbing ,czasem sie zastanawiam czy osoby piszące o tym znaja znaczenie tego slowa a jesli znają to jest taki magiczny adres mailowy na ktory sie takie sytuacje zgłasza ...o ile ktoś jest pewny że to mobbing a nie pouczenie służbowe o nicnierobieniu :)
tola 2016-02-23 08:12:34
z tego co widać to wszystko zależy do jakiego miejsca trafisz i w pełni się zgadzam z Tobą @rosmaowiczka, że takie sprawy można szybko zgłosić i firma się tym zajmie
byłarossa! 2016-02-24 15:30:02
masz racje! na podkarpaciu nie jest lepiej jak wszędzie! doja do upadłego! umowę masz śmieciową na 1/2 etatu a rypiesz po 10 - 12 godzin!!! jednego dnia na 8 kończysz o 20. drugiego np na 10 kończysz o 23! to jest nie do zaakceptowania. Kierowniki zmieniają grafiki kiedy chcą tak by im było wygodnie. Regionalni tez nic nie robąa tylko głupoty gadają i wciskają ci kit!!! ale kto bogatemu zabroni wykorzystywać luki w prawie pracy??? czas by z tym skończyć! dobrze by było PIP na nich nasłać coś by ruszyło może ale w tym chorym kraju tak będzie za Tuska, Dudy i całego tego fałszywego koryta. Rossman tylko od zewnątrz ładnie wygląda i się dobrze kojarzy. Ale diabeł tkwi w środku i czycha na ciebie! trzeba uważać. Tu gdzie pracowałam ludzie nie wytrzymują dłużej jak rok- dwa. dostawy towaru do sklepu to mordęga jakby to Inspektor PIP zobaczył to by zdębiał ze kobieta tak tyra. Tylko czy cos by zdziałał? Wątpie! Może by go kupili i po sprawę. Tam Się wszystko da pod stół zamieć jak jest kasa! Oj Rossman Rossman!!!!!
prawona lewo 2016-02-25 14:08:30
jak to czytam a stwierdzam że to wszystko prawda bo robię zakupy w jednym z rosmanów i kilka razy w ciągu dnia i widze non stop te same kasjerki jak rypią cały dzień od rana do wieczora to aż mi ich szkoda! Tylko się prosi::: K...A!!!! MAC!!! PIP WYCHODZIC ZA BIUREK I DZIAŁAĆ!!! TU TRZEBA PRZEŚWIETLIĆ CAŁY TEN FOLWARK OD GÓRY DO DOŁU!!!!! PIP lubi robic naloty na małe firmy i je wykańczać karami ale dużego giganta to nie dotknie jak kasą sypnie bo to wolno w Polsce gdzie jest przyzwolenie na wszystko: chamstwo, wyzysk, łamanie prawa.
Łucja 2016-02-28 20:56:14
Może i pracują ciągle te same panie, ale z drugiej strony.. Rossmann nie jest otwarty 24h na dobę, a ludzie wiedzą, do jakiej firmy CV wysyłają. Ważne, że ma się pełen pakiet socjalny.
prawona lewo 2016-02-29 20:49:55
Ty prace na umowę na 1/2 etatu na papierze a w rzeczywistości na 10 albo 12 h dziennie nazywasz PEŁNYM PAKIETEM?????!!!! DAJ SOBIE SIANA!!!!!
Agus 2016-02-29 22:31:24
12,40 brutto
ehe 2016-03-01 21:03:24
Pewnie, że posiadanie pakietu socjalnego stanowi priorytet dla pracownika. Przecież to jest dobra szansa na zdobycie doświadczenia, a czy wypłata jest na czas? Dzięki
jamakslena 2016-03-04 17:16:30
Masakra kr wsadzają na kierownicze stanowiska rodzinę i to w dodatku osoby bez kompetencji i kultury. Kończy się wymiana calej załogi tylko rodzinka zostaje . Kierownicy sprzedaży maja to w d.... Mazowsze . Lepiej szukac gdzie indziej .
alka 2016-03-04 17:23:35
Jeżeli komuś nie odpowiadają warunki zatrudnienia to może się zwolnic, ja bym z checia poszła tam do pracy na wasze miejsce, ponieważ nie mogę znalesc niczego, mało tego macie umowy i pensje co misiac oraz produkty kosmetyczne po rabatach, i wam zle
sarsa 2016-03-04 17:30:47
Mamy produkty po rabatach ...? Ha ha ha
ala 2016-03-07 11:53:24
mnie też zawsze przerażała praca w Rossmannie..ale przyszedł taki czas, że sama muszę się gdzieś zaczepić ale chciałabym gdzieś wyżej np. na zastępcę, warto? (mam doświadczenie 3letnie na podobnym stanowisku)
stimi 2016-03-21 19:05:09
Sama przeżyłam pracę w tej firmie,więc wiem co mówię.
Oczywiście,są różne sklepy,różni ludzie i różne ekipy.
Raz jest lepiej,raz gorzej. Tak samo jest z wypłatą.
Ogólnie praca tam jest bardzo fajna,można ją polubić i może jej brakować.
Najważniejsze co tam Mnie zraziło,to ludzie z którymi przyszło Mi pracować...
Sami Donosiciele,którzy sami się opierdzielali,ale najwięcej mieli do powiedzenia...Same intrygi,knucie byle tylko znalezć na Ciebie pretekst.
A co najważniejsze najgorszą z tych wszystkich "zapracowanych"
była Kierowniczka sklepu...Podobno tak poprawiała wizerunek firmy że co chwile trzeba było zmienić pracownika na nowego. Mało tego dzięki temu że miała poparcie Kierownika Regionu,sama gówno robiła...
Chodzenie i zaglądanie miedzy półkami co kto robi należało do jej najważniejszych obowiązków... A wyszukiwanie problemów tam gdzie ich nie było,to była dopiero zabawa...Mało tego kłamstwa które nie były sprawdzone,ale rzucone Ci w twarz jak ostatniemu śmieciowi...Tak więc w sklepie w którym przyszło Mi pracować najważniejsza nie była praca tylko ten Kto donosi jest wyżej...Żenada...
Wiadomo są różni Kierownicy i różne sklepy Rossmann,ale jak masz swoje zdanie to nie nadajesz się do tej pracy...
natka 2016-03-21 20:16:02
Może się mylę, ale wydaje mi się, że Rossmann jeśli chodzi o drogerie, to i tak pracowników traktuje dobrze. Zarobki są dość niskie, ale ma się full opcję z umową
umowa 2016-03-30 17:27:20
A jak jest z tą umową? Dostajesz najpierw na okres próbny? Na cały etat czy 1/2?
alex 2016-03-30 17:33:13
słyszałam @umowa, że często najpierw jest 1/2 etatu a później ew. Ci zwiększają ale to też zależy od tego na jakie stanowisko startujesz bo teraz trochę ogłoszeń jest aktualnych
eulalia 2016-04-04 19:56:45
Umowa na okres próbny - 1/2 lub 3/4 etatu, w zależności od wielkości miejscowości i obrotów sklepu. Trwa 3 miesiące. Kolejna umowa na okres określony tak samo pod względem wielkości etatu. Stawka wzrasta (sklepy wysokoobrotowe w Warszawie ok 16,90 brutto. Praca ciężka fizycznie. Żadnych zniżek na kosmetyki, żadnych rabatów. Tyle że jeśli coś jest uszkodzone i kierownik to przeceni, wiesz pierwsza/y i możesz skorzystać. Karta Multisport, czy opieka medyczna za dodatkową opłatą. Premie inwentaryzacyjne dwa razy w roku i pomoc finansowa na Święta Bożego Narodzenia. Praca na 3 zmiany (nocna,czyli dostawa to tylko 2 osoby bez względu czy boksów z towarem jest 5, czy 25). Plusy: kasa na czas. Minusy: niezwykle zmienny grafik; ekipa - można trafić bardzo różnie,a wtedy za złe wyniki sklepu wszyscy dostają po premii.
gosia 2016-04-04 20:08:39
Jeśli chodzi o te zniżki na kosmetyki, to na tym mi wcale nie zależy. Najważniejsze, że jest umowa o pracę, nawet po okresie próbnym. Zarobki mogłyby być nieco wyższe.
mala 2016-04-06 11:10:15
Tak czytam niektóre wasze wpisy i az jestem w szoku jak źle trafiliście ;/ ja jestem na stanowisku kasjer sprzedawca w woj. kuj-pom. Atmosfera w pracy jest na prawde super. Jak przyszłam dostałam umowe na na okres próbny 3-msc 1/2 etatu stawka 12.40 brutto. Po okresie próbnym umowa na 3 lata 1/2 etatu stawka 14 brutto. Według mnie fajne jest to że tyle ile godzin pracujesz tyle kasy dostaniesz i jeszcze nie spotkałam sie żebym wypracowała tylko to co jest w moim etacie zawsze jest duzo wiecej tych godzin. wiadomo raz jest lepiej raz jest gorzej. A jesli chodzi o te ciezkie boxy na dostawach to owszem na początku same musiałysmy je ciągnąc oczywiscie te cięższe zawsze brał chlopak który jest zatrudniony tylko na dostawy. Ale ostatnio nasza kierowniczka byla na szkoleniu bhp i od tamtej pory nie wolno nam ciągnąc tych wielkich boxów bo to nalezy do chłopaka. Cały czas nam jest mówione że nie mamy same dzwigac, dlatego jestem w wielkim szkou jak niektóre z was piszą że jest az tak źle. Jedyny minus jest taki że grafiki się ciągle zmieniają, ale ostatnio nawet zrozumiałam dlaczego i już nie mam aż takich pretensji.
piotrek 2016-04-28 23:28:23
czesc dziewczyny (bo chyba wiekszosc stanowia tutaj Panie :) ), mam pytanie odnosnie zarobkow, chociaz wiem ze to tajemnica firmowa. jak to wyglada w Szczecinie? dostalem zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna i tak sie nad tym zastanawiam. i chcialbym sie rowniez zapytac o szkolenia- czy sa w ogole i jesli tak to jak one wygladaja? bo co do samej rozmowy kwalifikacyjnej to nie bede sie pytac, bo pewnie kazda wyglada inaczej :) dzieki z gory za odpowiedzi na moje pytania
rossmannka 2016-05-01 20:48:35
Moim zdaniem stawka jest super. 19,60 plus premie...czego chciec wiecej za siedzenie na kasie
wow 2016-05-04 20:11:06
@rossmannka serio jest 19 zł na kasie? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Tym bardziej, że wymagania mają niemal żadne na kasjera. Oczekują chęci do pracy, entuzjazmu oraz zaangażowania. Niech mi to ktoś wyjaśni pliska.
dfghj 2016-05-05 18:17:40
to mzoe na jakims innym stanpwisku tak jest..wiem ze teraz suzkaja np. zastepcy kierownika sklpeu takze w Krakowie oferuja pracownikom miedzy innymi stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,perspektywę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu
Karolina 2016-05-05 21:10:27
Praca w Warszawie w rossmanie jest na 3/4 etatu wiem że nie ma problemu z godzinami żeby osiągnąć pełen etat pracując po 8 godzin, ale co w przypadku jak ktoś chciałby pracować po 9, 10h czy ktoś pracuje tam i wie czy jest taka możliwość?
alicja 2016-05-17 13:20:24
Pracowałam w Rossmannie 3 lata. Więc w myśl zasady WIEM, TO SIĘ WYPOWIEM wyjaśnię pewną kwestię. W Rossmannie NIE MA ŻADNYCH zniżek na kosmetyki - skąd wy ludzie bierzecie takie bzdury? Pełen pakiet socjalny? Jeśli masz dzieci, to faktycznie coś tam dostaniesz na dzień dziecka, dofinansowanie kolonii dla dzieci. A pracownicy, którzy nie mają dzieci mogą zapomnieć. Grafik non stop zmieniany, dwie osoby na nocnym przyjęciu towaru (20 boksów), kierownik, który nie ma o niczym pojęcia i wszystko zrzuca na barki asystentek i zastępcy.
rosmxx 2016-05-19 12:25:42
Mam pytanie czy wiecie ile zarabia kierownik sklepu w Rossmannie?
Derek 2016-05-29 11:07:44
Oprócz umowy o pracę firma niczym wielkim się nie wyróżnia. Pakiet multisport wiem że jest, ale poza tym nic wielkiego. Stawka 16:90 brutto, ale to przy sklepie wysoko obrotowym. Nie wiem jak płaca wygląda w mniejszych sklepach. Mając 3/4 etatu z "możliwością" wyrównania do pełnego etatu, dostałem bez wcześniejszych pytań czy konsultacji prawie pełny etat. Pracuje się w różnych godzinach, od 5 do 12 godzin. 2 weekendy pełne wolne w miesiącu ale za to odrabia się w inne weekendy pracując po 10-12 godzin. Grafiki zmienne z dnia na dzień. Generalnie z prostej, banalnej pracy Rossmann stworzył mini obozik pracy. Nie polecam w Galerii Mokotów Warszawa. Ja po przepracowaniu 1,5 miesiąca składam wymówienie. Dodam jeszcze że rekrutacja na stanowisko kasjer/sprzedawca (Gdzie jedyną techniką sprzedażową której uczą to: "Proponuj wszystkim bo ktoś w końcu kupi. Średnio 1/10 klient kupuje dlatego wciskajcie wszystkim") składa się z dwóch etapów, gdzie całą rozmowę można załatwić w godzinę.

Nikomu nie polecam.
oplao 2016-06-07 11:59:36
cześć! macie jakieś nowe wieści odnośnie pracy u nich jako Specjalista ds. danych magazynowych? bo chyba teraz to opłaca się do nich przystąpić do rekrutacji z tego co wiem.
ostatnia myśląca 2016-06-29 22:18:54
NIe polecam pracy w tej firmie, chyba, że jesteś desperatem. Ostatnio każą wszystkim pracownikom mówić wszystkim klientom "Dzień Dobry" czyli idziesz sobie po sklepie i mówisz każdemu dzień dobry. Każdy patrzy się na ciebie jak na debila, bo tak, nie obrażając osób chorych zachowują się ludzie upośledzeni w stopniu umiarkowanym ( dawne określenie "debilizm"). Pewnie firma marketingowa ( na zlecenie Ross..), która to wymyśliła musi się czymś wykazać, no i się wykazała.
dfghj 2016-06-29 22:35:23
@opalo no mozesz probowac aplikowac poki ogloszenie jest..w sumie to raczej nic nie tracisz wysylac CV wiaodmo ze Rossmann to znana firma jest i na pewno dosyc czesto sa u nich rotacje chociazby z tego pwodu ze tych miejsc jest coraz wieciej i wiekszej ilosci miast
lakjdd 2016-07-01 23:07:18
rozmowa kwalifikacyjna jakbyś co najmniej o fotel prezesa się ubiegała, a warunki... wystarczy spojrzeć na dziewczyny tam pracujące.. nie wyglądają na szczęśliwe. Kierownicy - ludzie niekompetentni lizidupy i chorzy na władze. Nie tędy droga rossman
adorka 2016-07-01 23:12:16
i dobrze że wymagają, popieram. a przy okazji, sporo teraz ofert sioę pojawiło właśnie na zastępców kierowników na sklepach;)
Żaneta 2016-07-09 16:51:08
Co do stawki itp. potwierdzam to prawda. Natomiast u mnie było gorzej.. Z nikim za bardzo nie pogadasz bo nie wolno. Ciągle patrzą na ręce. Ciągle robisz za wolno, nie dokładnie. Ciągle problemy aż się rzygać chce. Ciągle przeszukiwania... Jak tam pracowałam to ciągle w głowie mi dzwoniło "Arbeit macht frei". No płaca bardzo dobra, duży system premii. Jakby tak policzyć podstawę plus premie pracując na cały etat to się zarabia dwa razy tyle co w Kakadu też na cały etat więc różnica kolosalna. Natomiast no zależy czy ktoś lubi jak się nim pomiata ciągle.
dfghj 2016-07-09 18:22:14
@adorka duuzo jest ofert pracy tak na prawde oprocz kasjera- sprzedawcy widze ze szukaja takze do zatrudnienia zastepcy kierownika sklepu i asystenta kierownika
ja 2016-07-09 21:35:07
nie czekaj szukaj normalnej pracy
tola 2016-07-09 21:36:14
ja' przcież stanwoisko kasjera-sprzedawcy to normalne stanowisko, tobie moze nie odpowiada ale inni sa zadowoleni.
Ktoscos 2016-07-19 14:59:26
Ja ciagle szukam nowej pracy, ale na dobra sprawę nawet jak sie ktoś odezwie to nie mma jak isc na rozmowę, bo przecież grafiku nikt nie chce zmienić. A uz można brać tylko 4 razy w roku.
Coraz większe wymagania, coraz dłużej otwarte sklepy, nacisk na klienta. Nas pracownikow maja gdzies, chyba zapomnieli ze tez jesteśmy ludźmi, mamy rodziny i zycie poza praca. Sklepy wolno stojące chca zrobic do 22, czy to jest normalne ?
bioni 2016-07-19 15:05:26
ale też trzeba wziąć pod uwagę że jak sklep jest czynny dłużej to też na pewno więcej będziesz miećwynagrodzenia, trzeba szukać plusów w tym złociutka
milenka69 2016-07-19 20:04:14
Pracowałam dwa lata w Rossmannie na 1/2 etatu, szczerze mówiąc to wyzysk pracownika totalny. W momencie gdy się zatrudniałam, było jeszcze w miarę, ale z miesiąca na miesiąc robiło się coraz gorzej. Największym minusem pracy był niestabilny grafik. W ciągu jednego dnia potrafił zmienić się nawet 3 razy i nawet nie zostało się powiadomionym o zaistniałych zmianach. Raz miała sytuację, że przyjechałam na rano do pracy, po czym na miejscu dowiedziałam się, że mam na popołudnie bo wczoraj został zmieniony grafik. Innym razem przyjechałam do pracy, przebrałam się i weszłam do biura, a tu mi mówią, co ja tu robię, przecież mam dzisiaj wolne :| brak słów. Zdarzało się nie raz tak, że miałam już od tygodnia ustalone wolne, a dzień przed informują mnie, że MUSZĘ przyjść jutro do pracy. Raz w tym samym dniu dowiedziałam się, że muszę rypać 12 godzin, bo ktoś nie może przyjść. I weź tu sobie coś zaplanuj człowieku. Najlepsze jest to, że masz ciągle popołudniowe godziny, jak się uda to 5 razy w miesiącu (łącznie z sobotami) masz poranną zmianę. Jak nie ma godzin, bo mały utarg to przychodzisz do pracy na 4h kilka dni z rzędu, oczywiście na popołudnie i siedzisz prawie do 21. Jak potrzebujesz dzień wolny do lekarza, to musisz się prosić kogoś żeby się z Tobą zamienił. A jak potrzebujesz wolne i wpiszesz miesiąc wcześniej na kartkę to i tak nie dostaniesz, bo im to w grafiku nie pasuje. O urlopie nie wspomnę. Oczywiście te co najdłużej pracują to muszą mieć w lipcu, a nie mogą mieć dwie osoby w tym samym czasie, więc Ty musisz iść we wrześniu albo w czerwcu. Sylwester i Wigilia oczywiście pracujące, do tego niedziela przed świętami również, na Wielkanoc dwie niedziele z rzędu pracujące.Na L4 w ogóle nie można było pójść, bo zaraz wszyscy na Ciebie wilkiem patrzą i obgadują za plecami, że muszą za Ciebie pracować, a Ty sobie leżysz w domu i udajesz. Ogólnie rzecz biorąc praca do dupy. W dodatku osoby pracujące z Tobą to "dupolizy" kierowniczki, gestapo patrzące Ci na ręce i skarżące o byle co oraz fałszywe i dwulicowe baby. Lekko nie ma. W dodatku praca do późna, bo dostawy. Targasz te ciężkie boksy i wykładasz ten towar mimo, że pracujesz już od godziny 12:00. Po roku już planowałam się zwolnić, ale trzymało mnie to, że płacą w miarę dobrze (głowinie chodzi o premie). Każą Ci wciskać ludziom produkty przy kasowe, konkurs: 'kto więcej sprzeda'. Zero rabatów, zniżek, żadnych próbek kosmetyków dla pracowników, totalnie nic. I polecaj ludziom produkty, których nie znasz i klepiesz o nich tylko regułkę, której każą Ci się nauczyć. Co nowa promocja, nowa regułka do nauki, co do czego gratis, najlepiej wykuć całą gazetkę na pamięć, bo regionalna przyjedzie i będzie pytała. Oczywiście zmiana promocji, co chwile, to siedzisz do późna i wieszasz tą promocję, często nawet jeszcze przychodzisz przed pracą i kończysz. Wychodzi na to, że 3 razy w tygodniu siedzisz do późna w robocie. I weź miej tu dzieci i rodzinę. Stojąc na stanowisku przy kosmetykach kolorowych - do makijażu - musisz do każdego podchodzić i pytać czy pomóc w czymś i najlepiej jak wciśniesz klientce szminkę za 40 zł. Do pracy też musisz przyjść minimum 20 minut wcześniej, a nie wyjdziesz wcześniej, czasem nawet po czasie. A kto Ci za to zapłaci? Nikt. Co roku jest inwentaryzacja sklepu, oczywiście obecność obowiązkowa. Siedzisz do późna, aż cały sklep zostanie policzony, nie ważne czy to 10 czy 12h, musisz być, a zapłacą Ci za to lekko ponad 50 zł na rękę. Dodatkowo musisz iść przymusowo do dwóch innych sklepów na inwentaryzację i liczysz całą noc za niecałe 70 zł na rękę. Takie tyranie za marne grosze, a wcale to tak kolorowo nie wygląda, że sobie siedzisz i liczysz.
To chyba byłoby tyle z mojej strony. Szczerze odradzam pracę dla tej firmy, chyba, że ktoś ma za dużo czasu wolnego, jest samotny i lubi być wyzyskiwany.
hm 2016-07-19 20:08:34
@milenka69 ale to chyba jest kwestia konkretnego rossmanna i osób nim zarządzających? Rozumiem, że to co opisujesz mogło być w sumie nie w porządku, ale wydaje mi się, że w innych sklepach sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej. Moja sąsiadka od lat pracuje w rossmannie i nie narzeka...
milenka69 2016-07-19 20:17:59
Szczerzę wątpię ;) @hm a co ma narzekać? Myślisz, że każda sąsiadka przyjdzie i będzie narzekać? Raczej chce się pokazać z dobrej strony, więc tego nie robi. A pracuje tam od lat, bo zapewne się boi, że niczego innego nie znajdzie
telimena 2016-07-19 21:12:29
a wiecie na jakie zmiany pracuje się w Łodzi na teofilowie przemysłowym? martwię się tam o dojazdy ze świętej teresy:/
Ktoscos 2016-07-24 23:34:01
Juz nam 2 miesiące przedłużyli otwarcie i zamknięcie, a jakos godzin wiecej i wypłaty nie mam.
Wiec plusów w tym nie ma, ja mam rodzine z która bym chciała chociaż raz dziennie zjeść posiłek, jak zrobią do 22 to nie będę sie z nimi w ogole widywała. Juz sie z mężem kłócimy, bo w ogole wiem nie widujemy, on pracuje do 16 a ja zazwyczaj mam 2 zmiany bo przecież ks musi mieć pierwsze. I z czego mam sie cieszyć ? Mam szukać plusów, ze nie widuje. Za, ze nie jem regularnie, ze czuje sie coraz gorzej i fizycznie i psychicznie. Jak tak to gratuluje wyprania mózgu,
Wilczek 2016-07-25 12:31:16
A mi się praca w Rossmanie wydaje bardzo dobrą pracą
Kate 2016-07-28 10:18:25
Witam, czy Rossmann ma coś takiego jak wczasy pod grusza?
Kate999 2016-07-28 10:18:57
Witam, czy Rossmann ma coś takiego jak wczasy pod grusza?
tomek 2016-07-28 10:20:43
wydaje mi się, ze dla niktórych pracowników jest coś takiego, wiec to na pewno jest na plus. Co jeszcze fajnie firma organizuje staże, teraz Staż na stanowisku technik utrzymania ruchu jest, wiec fajna oferta, zawsze mozna troche doświadczenia podłapać.
Nowa 2016-07-28 19:03:52
Czy ktoś z Was pracował na pl. Wilsona w Warszawie? Jaki tam jest kierownictwo? Proszę dajcie znać. Może rozpocznę tam pracę, a trochę się boję. Dziękuję!
Nowa 2016-07-28 19:05:44
dfghj 2016-07-28 19:10:17
tak tak staż faktycznie teraz jes tu nich na stanowisku technika utrzymania ruchu w Łodzi mozna sobie jakies dosiwadcznie zdobyc na pewno ktore potem nedzie pewnie przydante w pozniejszej pracy prawdA?
Zostaw swoją opinię o Rossmann - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossmann