Truck-Lite sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Truck-Lite sp. z o.o.

jan 2010-01-25 16:10:47
Czy ktos z Was wie jak sie pracuje w Truck-Lite w bydgoszczy ? jaka jest tam atmosfera i jak podchodza przełozeni do pracowników ?
ktos 2011-09-21 18:52:19
wiesz ile tu sie zarabia? wez lepiej idz puszki zbierac, lepiej na tym wyjdziesz...
malinka 2013-01-27 23:10:09
ktos - 2011-09-21 18:52:19

ogolnie pracowalam tam ok 1,5 roku i pracowało mi się fajnie. Atmosfera fajna w zależnaści na jaką plotkarę się trafi kasa też wporządku, dodatkowe pieniądze na święta, paczki dla dzieci na święta raz na rok jakieś prezenty dla pracowników typu bilety do kina itp. A jak kryzys przyjdzie to zwalniają szkoda tylko że na krótko po macierzyńskim
Ona S. 2013-05-09 13:22:23
malinka - 2013-01-27 23:10:09

ktos - 2011-09-21 18:52:19

malinka- a napisz na czym właściwie polega praca w tej firmie? Byłam kiedyś tam w pobliżu i widziałam sporą grupę kobiet.. Sama szukam teraz pracy i może udałoby mi się tam zakręcić chociaż na jakiś czas..
mala 2013-09-05 13:19:01
dostac sie mozna przez Ranstad ale cy pozostaniesz do konca tego nigdy nie wiadomo.ja osobiscie zosstalam zaproszona na rozmowe i decyzja nalezy do mnie czy isc czy nie.moze ktos z obecnych pracownikow cos napisze.pozdrawiam.
wojtek 2016-04-18 23:22:31
anonim, mówisz tutaj o zatrudnieniu przez pośrednika ? Z tego co wiem to randstad zabiera koło 10-15 % wynagrodzenie (chyba że się mylę). Ale plus taki, że szybko jesteś w stanie pracę odnaleźć i nawet grosz przytulić. Pytanie - czy planują rekrutacje?
Zostaw swoją opinię o Truck-Lite sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Truck-Lite sp. z o.o.