ELPOBUD

Połaniec

Opinie o ELPOBUD

anonim 2010-03-07 08:19:01
Nie polecam tej firmy,to są wyzyskiwacze .robią z ludzi swoich niewolników i nędznie płacą,a praca w trudnych warunkach.Najgorsza spólka na elektrowni.
mały 2010-05-18 11:56:23
gościu kłamiesz perfidnie ponieważ wszystkie straty pracownikom wyrównuje NSZZ Slidarność , ale tylko tym co ich słuchali ibyli im wierni (usunięte przez administratora)
kolega wciazpracujacy 2010-05-29 22:08:26
Do elpobudka sam jestes debil ze podpisales a ja popierwsze jestem rynkowy i wiem co mowie sprzedawczyku.WiÄ?c sie nie wypowiadaj nedzna kreaturo ,chyba ze jestes tym smiesznym dyrektorkiem(usunięte przez administratora)
delegat z bełchatowa 2010-08-07 16:21:21
Najgorsza firma, jaka może istnieć w elektrowni. Wysyła ludzi w delegacje to nawet nie potrafi im zapewnić godnych warunków mieszkalnych. Żeby na nich deszcz nie padał to muszą wieszać pod sufitem worki. Bo inaczej by ich zalało:/ Taka firma niema racji byty na naszym rynku. A pan dyrektor powien już dawno siedzieć w wiezieniu za to jak traktuje pracowników elpobudu. Tyle pieniędzy ukradł ze sie w pale nie mieści. A o Bełchatowie to żal się przyznawać ze się było w delegacji porostu wstyd:/
bełchatów 2010-08-07 16:23:31
dyrewktor to bebil kretyn ciołek i pokraka która nie powinna być wogóle zatrudniona w tej firmie. Na ludzkiej krzywdzie pnie sie do góry
przeciw głupiemu 2010-11-18 13:49:20
ludzie! ten debil co to pisze startuje na radnego a przynosi zwolnienia od PSYCHIATRY!!!!!! Ludzie zweryfikujcie tego schizofrenika!!!!!do czego to dochodzi- elpobud go niechce to sie pcha do gminy!!!!!!
przeciw głupiemu 2010-11-18 13:49:28
ale tu ją kretyni 2010-11-22 09:35:34
przeciw głupiemu - 2010-11-18 13:49:28

ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] głupi najpierw się dowiedz kto napisał wypowiedzenie a potem pisz takie idiotyczne teksty. bo to ja już nie che pracować w tej durnej firmnie a elpobud nie chce mnie zwolnić
ten sam 2010-11-22 18:15:43
*-* 2010-11-23 19:46:13
ten sam - 2010-11-22 18:15:43

ty debilu- masz lustro w domu? chyba nie- bo gdybys mial smieciu to bys nawet nie pomyslal o startowaniu w wyborach.(usunięte przez administratora) ) donosicielu ja wiem kim ty jesteś. jeszcze będziesz skomlał jak pies szukając pracy. zły jesteś bo nie wygrał twój ukochany pracodawca wyborów czy nikt twojego ryja nie chciał poprzeć żebyś startował w wyborach? Donoś dalej panie (usunięte przez administratora) a na pewno zarobisz w mordę ;)
*-* 2010-11-23 19:58:40
a co coś po kontroli wyszło nie tak? i twoje donosy szlak trafił? czy zostałeś ukarany? jak jesteś taki mądry to podpisz sie własnym imieniem chyba ze tylko mądry jesteś w gębie donosicielu (usunięte przez administratora)
B 2010-11-26 08:41:05
ty tylko mozesz miec nadzieje KMIOCIE! bo na nic wiecej cie niestac.Szkoda ze w polsce jest zakaz aborcji bo napewno skonczylbys na szpitalnym smietniku.Czekam wiec kiedy dostane w ryj od ciebie ty żalosna pokrako.jedyne co ci sie udalo to to ze rzeczywiscie jestem B.Jakbym mial taki ryj jak ty to bym se w łeb strzelił a to "cos" ludziom pokazujesz ANALFABETO - chciales byc bhp-owcem w tej firmie a ty sie nawet na CIECIA nie nadajesz żałosna pokrako
B 2010-11-26 08:44:11
a i jeszcze jedno- w Morawicy tez juz cie niechcą ? za trudny przypadek nieuleczalnej głupoty?
*-* 2010-11-27 11:36:08
nie będę się zniżał do twojego poziomu donosicieli dam Ci tylko radę kup sobie pole buraków i zasadź się na nim będziesz się czuł jak w rodzinie hehe
*-* 2010-11-27 12:05:14
cieszysz sie z tego że jesteś w pracy postrzegany jak najgorsze (usunięte przez administratora) i ze nie jesteś szanowany? to ci pasuje? donosicielu!!
anonim 2010-11-27 17:08:12
walczyk j??zef - hahahahahahah matka cie nie lubila ze ci takie imie dala????????? hahahahah co za WIESNIAK!!!! to ze ojcie....d... no to ok ale niby mlody a JE??OP!!!!!! hahahahaha BEHAPOWIEC
hahahahahaha (usunięte przez administratora)
anonim 2010-11-27 18:08:34
anonim - 2010-11-27 17:08:12

hahahahahaha (usunięte przez administratora) br/>

powiem to samo co twojemu koledze po fachu nie będę się zniżał do poziomu szczura. można was tylko porównać(usunięte przez administratora) powtórzę też i tobie kupcie sobie pole buraków i się na nim zasadźcie będziecie wśród rodziny hehe. podpisz sie cwaniaczku (usunięte przez administratora)
anonim 2010-11-27 18:14:23
powiem to samo co twojemu koledze po fachu nie będę się zniżał do poziomu szczura. można was tylko porównać do sonderkommando. powtórzę też i tobie kupcie sobie pole buraków i się na nim zasadźcie będziecie wśród rodziny hehe. podpisz sie cwaniaczku(usunięte przez administratora)
ELPOBUD 2012-07-22 19:15:09
Moim zdaniem to 70% tej firmy to powinno się zwolnić. Głęboka komuna tam panuje, a większości pracownikom wszystko się należy wychodząc z założenia: \"czy się robi czy się leży dniówka się należy\". Praca nie jest ciężka i bardzo miło wspominam panująca tam atmosferę. Niestety minusem są zarobki i nie mówię tu o osobach które nigdy nie były związane z elektrownia tylko świeżo zatrudnionych.
anonim--- 2013-09-05 20:15:54
Co teraz dzieje się w Elpobłotku, może ktoś napisać szczerze.Nadal późna komuna i partyzantka się szerzy
Maciek 2014-12-30 12:05:37
tez zastanawia mnie ten fakt... może pracodawca zabronił pracownikom pisać tutaj i ogólnie się wypowiadać, jak sądzicie? mam nadzieje, że jednak to takich rzeczy nie doszło i można spokojnie stwierdzić, ze wszystko gra u nich. Bo tak naprawdę taka sytuację można na dwojaki sposób rozumieć, ze albo wszystko gra albo wręcz przeciwnie.
ameretto 2015-02-28 12:11:07
Powiedzcie mi tylko czy dają jakieś realne szanse rozwoju zawodowego? Chciałbym do nich zaaplikować, ale nie mam pewności czy nie będą stał w miejscu. Zależy mi na odpowiedniej atmosferze w pracy, bo to w wielu wypadkach ratuje całe projekty zespołowe. A przy okazji prosiłbym o informacje jak wysokich zarobków można się spodziewać
Didi 2015-03-25 08:00:53
Elpobud to typowa firma budowlana z siedzibą w miejscowości Połaniec. Co prawda ostatnio branża budowlana wraca do łask, ale i tak duży udział w życiu przeciętnej firmy ma szara strefa. Ciekawe czy również elpobudu to dotyczy, czy u nich każdy podejmujący współpracę jednak z automatu dostaje umowę i ubezpieczenie?
życzliwy 2015-03-27 20:14:26
zarobki to marne, bo jesteś pracownikiem rynkowym-możesz dostać raptem 1500-1700 netto i to jeszcze musisz dobrze donosić do wyższego kierownictwa.Nie polecam , omijać dalekim łukiem.No chyba że jesteś bardzo zdesperowany i głodny pracy to już nic w tej sprawie się nie zrobi.Tylko wołać o pomstę do wasylicy,zawsze może pomóc.Ucałuje cię , przytuli,pogłaszcze może ugłaszcze.Powodzenia amaretto.
kupa strachu 2016-06-14 15:11:37
Witam Elpobud jest zadłuzony zarobki to 1500 zl za 8godz niewiadomo trzy przetrwa do zimy bo z robotą jest kiepsko
kikmj 2016-06-19 21:27:26
Kwestie finansowe są w porzadku, miały być premie, a nawet nie ma zwolnień, bo nie było żadnej oferty pracy.
Zostaw swoją opinię o ELPOBUD - Połaniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELPOBUD