logo MPK

MPK

Włocławek

Opinie o MPK

brzezin 2011-02-14 22:02:22
W żadnym wypadku nie podejmować zatrudnienia w Dziale Organizacji Transportu. Panuje tam zła atmosfera. (usunięte przez administratora)
On 2011-02-22 15:12:27
brzezin - 2011-02-14 22:02:22

W żadnym wypadku nie podejmować zatrudnienia w Dziale Organizacji Transportu. Panuje tam zła atmosfera. Pracownicy są poddawani mobbingowi.

witam brzezin mozesz mi powiedziec cos wiecej na temat MPK ?bylem na rozmowie z prezesem i obecnie ubiegam sie o prawo jazdy kat D ktore mam nadzieje urzad pracy mi zrefunduje Pan Prezes powiedzial ze bardzo chetnie mnie przyjmnie na stanowisko kierowcy i dlatego chcialbym wiedziec cos wiecej na temat tej firmy
Tomek 2011-05-24 15:49:49
Witam chciał bym się więcej dowiedzieć o pracy w MPK
Posiadam wykształcenie średnie techniczne z zawodu mechanik
mam 2 letnie doświadczenie z samochodami osobowymi i dostawczymi do 3,5 tony
jestem w trakcie kursu na kat. C i jak tyko będzie możliwość chciał bym podjąć się kursu na kat. D
Jeśli wiecie czy jest szansa zatrudnia na stanowisku mechanika bądź pomocnika mechanika prosił bym o odp czy warto startować czy może lepiej do Saniko
turlaj 2016-04-05 21:52:03
praca za biurkiem, znacznie ciekwiej jest w terenie. szukają kontrolera stanu technicznego pojazdów we Wrocku. o zaskoczenie, już z wykształceniem średnim tedchnicznym biorą
Zostaw swoją opinię o MPK - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPK