Opinie o Sip Krosno w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sip Krosno. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sip Krosno na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sip Krosno w Krosno

Jak wygląda podstawa w Sip Krosno?

@Magdalena

A co w tej kwestii nie jest zrozumiałe? Proponuję zacząć pracować,jakieś niezadowolenie z pracy w SIP Krosno. Soboty są ,chcesz pracować to przychodzisz,nikt Cię nie zmusza . Sobota jest płatna plus dzień wolny. Najlepiej socjal brać .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Sip Krosno zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ania.anna Nowy wpis

Strata czasu i zdrowia, nie warto wiązać swojej przyszłości z tym zakładem, pracownik nie ma prawa mieć swojego zdania a jak się nie zgodzi na 12-stki to na drugi dzień ujrzy foch majstra i od razu jest na czarnej liście.Ludzie tam boją się nawet stanąć na sekundę, majster nie umie rozmawiać z pracownikiem swoje frustracje wylewa na pracowniku krzycząc po nim, nie widziałam jeszcze firmy która cały czas poszukuje pracowników, ludzie chowają się po łazienkach gdy nie ma co robić bo od razu to zwraca uwagę, nie polecam !

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sip Krosno? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jak wygląda podstawa w Sip Krosno?

2600 brutto i 2 soboty dymania za odsiadki

Endi32

To zależy od stanowiska pracy .

@tomek

Zacznij pracować w tej firmie ,a potem wylewaj Twoje złośliwości.CHYBA ŻE WOLISZ RYPAĆ U PRYWACIARZA .POWODZENIA PANIE TOMASZU.

@Endi32

No tak, jaki pracownik, taka opinia? A te soboty to są, tak?

Endi32 Nowy wpis
@Magdalena

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sip Krosno? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Specjalista ds sprzedaży...idę na rozmowę. Czego się spodziewać? I jakie są zarobki w podstawie?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Sip Krosno?

ryba

głęboka (usunięte przez administratora) albo gorzej, szkoda ludzi na produkcji, zarobki ludzi pełnosprawnych zrównane są z tymi, którzy pobierają renty - parodia warunki fatalne. Prezes jest w porządku. Rzeczowy człowiek

Tygrys

Czy obecnie są przyjęcia do firmy? I jak wygląda przebieg rozmowy rekrutacyjnej?

Oleś

Tylko dobrze jest pamiętać, że ten młody pracownik potrzebuje nauczyć się pracy i to właśnie kierownik mu zapewnia!!

Rozum
@Oleś

Nie Kierownik,nie Mistrz zmiany tylko ludzie którzy dłużej tam pracują.

adam

mam pytanie ile zarobic operator cnc i na ilu maszynach trzeba pracować?

Barbara
@adam

Widzę, że zainteresowałeś się tą firmą, ktoś Ci ją polecił czy o co chodzi?

Magdalena

Faktycznie z tego co widzę po ostatnich wpisach ludzie lubią nawiązywać do covida i całej tej pandemii. Myślicie, że kryzys serio pomaga ludziom się czegoś w takich firmach serio nauczyć i polepszyć ich sytuację w czasie?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sip Krosno? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

zależy na jakim stanowisku będziesz pracował

@pracownik

Więc na jakim dają na luzie komórę? I jak z odpowiedzialnością za nią? Jak pracownik rozbije to sam za to płaci?

Tonik

Może epidemia spowoduje, że zaczniemy myśleć i pracować tak, żeby spełniać pokładane w nas przez firmę oczekiwania?

@Tonik

kierownicy oraz zarząd też mają takie myślenie ?może popracują za 2500 netto przez 3 miesiące

@Tonik

dzisiaj najlepiej zwalić wszystko na Covid-19 a ciemny lud to kupi stare powiedzonko niejakiego Kurskiego? może wiecej opłacalnej roboty?co zrobicie jak nie będzie dotacji kasy za grupy niepełnosprawnych?a nie będzie wirusa? czyja to będzie wina myślenie i pracowanie dla idei to tylko dla (usunięte przez administratora)

Jasiek

Niestety młodzi pracownicy nie potrafią długo pracować w jednej firmie i stąd brak pracowników!

@Jasiek

może młodzi nie są doceniani finansowo jasku???i dlatego jest taka rotacja dziś młody pracownik patrzy na pobory a nie na to żeby mieć tylko jakąkolwiek prace nie te czasy

@tomek

jaśku może z kierownikami coś nie tak??????mają duże pobory i wymagają żeby za nich robić a to pójdzie na konto kierownika oni dostaną najmiejszą pensję a kierownik wezmie nagrodę po cichu bo to jego pomysł był podobno on to zlecił?????????

Maciek
@Jasiek

Hah xd pracuj tu długo.. Wymagania są a pieniążki - najnizsza na start + po 3mies 150brutto.xdd i po co robić studia jak operator maszyny do brykietu po zawodowce w pierwszej lepszej firmie zarabia więcej? ;D

Najlepsza firma w Krośnie, uczciwa i uczciwe zarobki.

@Adam

jeśli najlepsza (usunięte przez administratora)to myśle że tam pracujesz skoro tak chwalisz ?a jak to ma się do innych opinii uczciwa i takie super warunki płacowe ????????

@tomek

(usunięte przez administratora)to czemu ma takie opinie i co chwila ogłoszenie na krosno 24 o braku pracowników ????? coś mnie kolezgo wkręcasz skoro tak dobrze ?????

@Adam

pewnie jesteś tam kierownikiem i masz pobory ze 7000 brutto dlatego tak chwalisz(usunięte przez administratora)

Agata

Pracowałam w tej firmie i to jakaś parodia jest. Zarobki żenada, firma fatalnie zarządzana (celem tej firmy jest chyba przekulać się z miesiąca na miesiąc żeby wziąć kasę z pefronu - żeby zarząd i banda kierowników wzięła pieniądze). Lepiej to może mają spółdzielcy (którzy się zapisali do tego całego "stworzyszenia" spółdzielczego). Co chwilę zresztą są ogłoszenia więc o czymś to świadczy...

Dorota
@Agata

Napisałaś, że pracowałaś w Sip Krosno. Kiedy konkretnie zakończyła się Twoja współpraca z tym pracodawcą i co bezpośrednio było tego powodem? Wspominasz również, że nie byłaś zadowolona z wynagrodzenia. Jakiej było ono wysokości? Z pewnością są osoby, które chciałyby się z taką informacją zapoznać.

@Agata

Pracowałem tam w latach 2008 -2013 w dziale teechnologicznym, zarabiałem więcej niż teraz zarabiam w firmie "lotniczej" - parodia lotnicza, domyślcie się jaka firma.

Rumcajs Waligrucha

Najniższa krajowa zero podwyżek jedynie talony na święta () jeśli ma się umowę o pracę o którą trudno chyba że ich przycisną zlecenia .Przeważnie daja umowe zlecenie którą można się podetrzeć . Na większe pieniądze nie ma szans bo wiecznie są straty.Przyjecia od większej roboty roboty mniej dowidzenia ,pracy więcej po miesiącu lub dwóch telefon że można przyjść na jakiś czas .Soboty niekiedy pracujące nie przyjdziesz to w poniedziałek ujrzysz foch kierownika i mobilizujące słowa że pod bramą zakładu oczekuja nowi pracownicy itp. Odsiatka czy urlop musi być wyblagany bo pilne tir czeka na załadunek do wysyłki więc nie da rady .Z chorobowego lub z opieki najlepiej się tłumaczyć i przepraszać że się w ogóle z tego skorzystało . Jedynie starzy członkowie spółdzielni mają dobrze ripostują kierownictwo na każdym kroku.Wiec może się to później odbić na zwykłym pracowniku.

Dorota

@tomek a może jednak ktoś chciałby odpowiedzieć na pytanie @tomek? W końcu forum jest po to, aby sobie wzajemnie pomagać w znalezieniu odpowiedzi na takie pytania. @sipowiec w jakim sensie sip krosno oferuje stawki mniejsze od minimum? Masz na myśli najmniejsza krajową?

franuś

zgadzam się dziadostwo i kamieni kupa szczerze odradzam prace szczególnie spawacza liczą się prezesi i ''wielcy kierownicy z produkcji'' a biały murzyn ma na to narobić

@franuś

mam pytanie a jak wygląda praca i podejście kierowników w innych działach spółdzielni tak jak na produkcji bo myślę o złożeniu podania o pracę

@tomek

jak się zatrudnisz to sam się przekonasz jak to się kreci pozdrawiam

sipowiec

odradzam -pracownik jest zerem dostanie poniżej minimum stawkę a żeby dorobić to szukają naiwniaków na soboty -robota paskudna a normy nie do wykonania a potem cię rozliczają dlaczego tak mało -praca dla naiwniaków ,inwalidów ale niemyślących

Zostaw merytoryczną opinię o Sip Krosno - Krosno

• Jak się pracuje w Sip Krosno?

Zobacz opinie na temat firmy Sip Krosno tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sip Krosno?

Sip Krosno