Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PPHU Projan

Pracowałeś w firmie PPHU Projan i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Tom - 2013-01-24 13:20:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy a zwłaszcza od jej właściciela. [usunięte przez admina]
zdjecie uzytkownika
praca - 2015-10-15 15:52:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dużej branzy to oni nie mają produkuja tekure i inne opakowania, ale mają naparwde sporo klientów. Chyba zaliczają się do średnich przedsiębiorstw ze względu na skale w jakiej działają. teraz nie widziałem od nich ofert pracy, a działaja w Poznanoi wieć jak ktos z okolic wie jak wygląda u nich praca to dajcie znać.
zdjecie uzytkownika
jonek - 2015-12-08 17:56:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zamknąć zakład albo pozwać do pis!!!
zdjecie uzytkownika
maxi - 2015-12-09 20:58:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja słyszałem, ze maja bardzo dużo pracy na produkcji, firma zatrudnia wiele osob, ludzie ciesza sie ze maja prace oraz miesieczna pensje, z tego co wiem to mozna sie przyjmowac
zdjecie uzytkownika
adam - 2016-02-21 14:21:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ile mozna zarobic w projanie miesiecznie?
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2016-03-12 14:47:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
6zł/h
zdjecie uzytkownika
uaa - 2016-04-24 15:11:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
naparwde tylko 6 zł jest u nich? Nie wydaje mi się, zeby tylko tyle można było u nich zarobić, sa chyba tez troche wyższe stawki, do 10 zł na pewno.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie PPHU Projan!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Projan

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: