Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PPHU Projan

Pracowałeś w firmie PPHU Projan i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Tom - 2013-01-24 13:20:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy a zwłaszcza od jej właściciela. [usunięte przez admina]
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2014-09-18 15:16:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Polecam Technika masażystę, zawód który jest wieczny. Ja skończyłem w Goworku szkołę policealną www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolony. Duże umiejętności nauczyciela pomogły mi poznać wszystkie techniki wykorzystywane w tym zawodzie. Nowoczesne pracownie i materiały które dostaliśmy od szkoły zapewniły że z wysokim wynikiem zdałem egzamin Państwowy. Bez problemu znalazłam prace w salonie masażu i nareszcie zarabiam godne pieniądze!!
zdjecie uzytkownika
Janek - 2014-09-18 15:17:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Zniszczmy tą watahę!!!
zdjecie uzytkownika
wyborca - 2015-07-26 17:46:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przyznaje racje pierwszemu rozmówcy. Właściciel jakiś nijaki i do tego 'cygan'. Niesłowny od początku.
Lepiej szukać czegoś sensowniejszego.

OCENA : nie polecam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Projan

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy PPHU Projan?
Zadaj pytanie
alert