Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PPHU Projan

Pracowałeś w firmie PPHU Projan i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-10 23:37:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poleciłbyś innym pracownikom swojego pracodawcę? Co myślisz o pracy w Projan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jan Prokopek? Zostaw swoją opinię, Toruń jest niemałym miastem na pewno ktoś skorzysta. Obecna sytuacja na rynku pracy nie jest lekka. A jak wygląda to w tej spółce ? A jak wygląda sprawa premii?
zdjecie uzytkownika
Tom - 2013-01-24 13:20:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy a zwłaszcza od jej właściciela. [usunięte przez admina]
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Projan

Twoj email:
Wiadomość: