PPHU Projan

Toruń

Opinie o PPHU Projan

Tom 2013-01-24 13:20
Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy a zwłaszcza od jej właściciela. [usunięte przez admina]
jonek 2015-12-08 17:56
zamknąć zakład albo pozwać do pis!!!
adam 2016-02-21 14:21
ile mozna zarobic w projanie miesiecznie?
pracownik 2016-03-12 14:47
6zł/h
bibi3 2016-05-20 08:57
to moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna stawka jeśli chodzi o wynagrodzenie. w produkcji tektury i opakowań w tym regionie więcej nie zarobisz, nie ma więc na co narzekać i trzeba się po prostu brać do roboty. ciekawe też czy jakieś adminidstracyjna praca by była u nich
nie idź tam 2017-06-11 20:13
Nie polecam! Nigdy. Jak chcecie byc wykorzystywani i poniżani to okej ale jeżeli chcecie być szanowani i traktowani z kulturą to trzymajcie sie z daleka. Do pracy przymują tylko na okres wakacyjny a potem wywalają z dnia na dzień. Przychodzisz rano a kierownik ci mowi ze już nie ma dla ciebie miejsca(dosłownie). Wyzysk totalny. Nowi pracownicy nie dostają szafek na swoje rzeczy osobiste tylko muszą je kłaść na krzesłach i szafkach innych pracowników którzy nie są z tego zadowoleni i robią awantury o wszystko.Faceci w tej firmie to typowe lenie a kobiety to wariatki jakich mało. Pare paniuś pare pupilek kierownika pare totalnych nieudaczników.Wieczne awanury między nimi są i nic więcej. Praca bardzo ciężka fizycznie w srodku jest bardzo gorąco wrecz upalnie 40 stopni to norma bez klimatyzacji itd jest kilka wiatraków które zazwyczaj dostają lizusy. Pracownicy na sezon są okropnie traktowani. W zakładnie NIE MA sprzątaczki tylko sprzątaja osoby które tam pracują więc jeżeli ta pójdziesz to możesz być pewien ze już na starcie dostaniesz do sprzątania obsrane kible bo tam nikt o nic nie dba i jest jeden wielki syf. Robaki to już norma w szatniach na stołówce czy na hali. Premia jest owszem ale dostaje się ją po pół roku(gdzie wy zostaniecie zwolnieni miesiąc max dwa poźniej) i dostają ją tylko pupilki kierownika.
Zostaw swoją opinię o PPHU Projan - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Projan