Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

ph5yo

Ze tez Ci sie chce tyle Kubusiu po ciezkiiej przebudowie tyle pisac Piszesz ze samochód nie powala. Chcialbys dostac prawdziwą premie jak zarząd i do tego awans bez lizania. No to tak sie nie da. Chcesz premie jak zarzad,samochód jak zarzad to zwyczajnie awansuj . piszesz jakies dyrdymaly o leninie. Czlowieku ogarnij sie niedawno komendante zmarl niektorzy z mlodych ph pewnie nawet nie wiedza jto to byl lenin. Zawsze mowilem ze Wyborowa jak i kazda inna praca to nie wyrok i jakos nie widze kolejki z podanuem o rozwiazanie umowy, raczej wszyscy trzesa galotami zeby ich Pani Wyborowa nie zwolniła. Trzesa tak galotami bo znaja swoja wartość i wiedza ze juz do lepszej firmy sie nie dostaną Mi tam ksiaze z poludnia inponuje. Taki slaby a tak daleko zaszedl

Terminator

Ludzie są tak zaszczuci, ze w głowach to się nie mieści.... co dyrektor to lepszy... Harmonogramy pracy , odwiedzone bazy, przebudowy które trwają po 5 h, normalny człowiek nie jest w stanie się wyrobić, zrobisz jedno nie zrobisz drugiego i się tłumacz... ta firma jest głucha na argumenty... tylko wynik się liczy... dlaczego ludzie robią to ludziom?

PH 5YO
@Terminator

Terminatorku nie płacz jak małe dziecko tylko weź się w garść i zdecyduj. Pracujesz tu mimo że praca jest wymagająca a z twoimi kwalifikacjami będzie ci lepszą pracę ciężko znaleźć albo startuj do Lidla na kasę. Odsiedzisz swoje na kasie i do domu. Na rozmowie możesz się pochwalić ze masz ogromne doświadczenie w ustawianiu butelek. Więc nie mazać się tylko robić swoje przecież nikogo nie zwalniają jak paru spraw nie załatwi. Firma jest naprawdę spoko premie roczne wypłaciła, na wycieczkę zabrała. Kasa jeszcze przed końcem miesiąca

Terminator
@PH 5YO

Sam sobie startuj do Lidia na kasę...ciesz się błaźnie z premii rocznej, wycieczki i kasy na koniec miesiąca...osoby o niskich ambicjach tak robią

Fan
@PH 5YO

O mój Boże , a gdzie jest HR?

Toro

podejrzewam że na 1 i 2 odpowiedzą nawet na wstępnej rozmowie, nie wyobrażam sobie by była to praca za biurkiem, bo sieci lokalne to np społem i inne biedy

Witajcie, Mam pytanie na stronie pojawiło sie ogłoszenie na PH od sieci lokalnych. 1. Czy praca tylko z Sieciami Lokalnymi?, czy wszystko jest połączone TT, MT, HURT? 2. Praca biurowa, praca w terenie ? 3. Wysokość wynagrodzenia? Jeżeli jest ktoś kto zna temat bede wdzięczy za informacje.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

sami

oczywiście że szukają pracowników, są nowe ogłoszenia

Facepalm

na jakiej podstawie twierdzisz że dbają o atmosferę skoro nie wiesz nawet czy szukają pracowników? Krasnoludki Ci opowiadaly?

Żubr

Byłem właśnie na rozmowie na PH, jakoś mam mieszane uczucia ja jak i pewien znajomy który był. Dużo pseudo mądrych pytań typu a gdzie się widzę że 5 lat, a co wniose, a jakie będzie moje zaangażowanie, a opowiedz dowcip (tak w połowie zdania ), czy jestes w związku małżeńskim itp a trochę mało pytań o dotychczasowa pracę, tylko takie skakanie przez obręcze. Lekki zawód i nie czekam z niecierpliwością na telefon.

znudzony
@Żubr

Zubr zycze Ci powodzenia tylko pamietaj jak sie juz dostaniesz to ueazaj na dolujacy element a tego unas niestety nie brskuje. Niektorzy mysla jak za komuny wg zasady ,,nie matura lecz chec szczera zrobi z ciebie oficera,, jeszcze inni uwazaja ze jak ktos pracuje duzo lat i w tym czasie nie wylecial z roboty to naleza mu sie awanse i podwyzki. Zdazaja sie nswet managerowie co jak uslysza obcy język to sinieja ze stresu o umiejetnosciach obslugi podstawowych funkcji laptopa nie wspomne. Mam nadzieje ze ich czas sie konczy. Powodzenia

PH5YO

I tak powinno być Słaby element sam odpada Firma to drużyna co musi sprostać konkurencji Moim zdaniem minimum20% załogi jest do wymiany. W pierwszej kolejności ci co pracują ponad 5 lat i są nieprzyszlosciowi bez wykształcenia bez języków obcych itd Firma jest bardzo wyrozumiala

@PH5YO

Twoja wypowiedź to w kontekście do czego? W drugim zdaniu napisałeś, że słaby element sam odpada, a w czwartym, że Twoim zdaniem 20% załogi jest do wymiany. Domniemam, że jesteś poza tymi 20%, bo ukończyłeś świetną uczelnię, np. jakąś Politechnikę, władasz świetnie conajmniej jednym językiem obcym i jesteś przyszłością Wyborowej, co nie? Twój nick "PH5YO" to od stażu w WW? Jak nie znasz języków i ze studiami u Ciebie kiepsko, to szybko zacznij nadrabiać, ponieważ zbliżasz się do,granicy, którą sam ustaliłeś.

zainteresowany

Witam Wszystkich Może ktoś wie jak wygląda drugi etap rekrutacji? czy tylko rozmowa czy może praca w terenie? będę wdzięczny za podpowiedź Pozdrawiam

Puchatek

Tylko co te wpisy tutaj zmieniają? Pozbywają się dobrych ludzi a HR nic z tym nie robi... Wydają kupę pieniędzy na widzi mi się a zarząd nic z tym nie robi... Wprowadzają zamordyzm a wszyscy siedzą cicho...

Maaxxx

witam proszę o informację na temat Przedstawiciel Handlowy ds. detalu - bez emocji i żalu -ile wizyt dziennie -jaka podstawa netto -jaka premia max netto -jakie auto, z gps? -deputat? -jak z opłatą na półkę? faktura, butelki? -imprezy firmowe? jak często widzi się region?

PH 5YO
@Maaxxx

Na PH od detalu warunki Podstawa 3k netto na początek ale trzeba dobrze sie sprzedać na rozmowie i twardo negocjować premia raz na 2 miesiące 20% ambitne zadanie ale się udaje premia roczna max 10% w zależności od wyniku firmy ale od kilku lat wpada Podwyżka raz do roku ale tylko dla najlepszych Skoda octavia kombi bez gps Deputat tak ale trzeba pokombinować ale pijesz najlepsze alko impreza firmowa raz do roku max wypas w tym roku Szkocja:) a wcześniej była Hiszpania, Francja, Turcja itd Spotkania małego regionu raz na miesiąc, duży region raz na kwartał i 2-3 razy w roku cały dział sprzedaży Praca wymagająca ale da sie przeżyć jak sie jest pracowitym, nawet nie musisz być dobryn Rotacja niewielka,raczej trudno wylecieć z pracy.Jak juz sie dostaniesz to można pracować latami I nie czytajcie frustratów

@PH 5YO

Napisz proszę: -ile wizyt dziennie -ilu klientów w całej bazie -"premia raz na dwa miesiące 20%"- czyli tak naprawdę ile -jak z opłatą na półkę? faktura, butelki?

@Maaxxx

Wybacz Ale jeżeli masz problem wyliczyć ile to jest 20% z dwóch miesięcy pensji to nie szukaj pracy w handlu

@PH5YO

Nie mam żadnego problemu z wyliczeniem, mam problem z Twoją komunikacją Nie jestem pracownikiem Wyborowej i jeśli piszesz skrótem myślowym to ciężko jest się domyślać czy premia jest wyliczana z jednej podstawy czy może razy dwa Zadałem dwa razy pytanie: ile wizyt dziennie, ilu klientów w całej bazie oraz czy wspieracie detal i nic nie napisałeś. Więc ktoś ma tutaj problem poprawnym czytaniem i rozumieniem tekstu....

@Maaxxx

Maxxx wyślij CV jak będzie obiecujące to Cie zaproszą na rozmowę to wszystkiego się dowiesz Są trzy rodzaje sekcji PH (tylko hale, hale i detal oraz tylko detal) więc ilość punktów jest bardzo zróżnicowana Podstawą do wyliczania premii jest suma dwóch miesięcznych podstaw

@PH 5YO

3 tys. na początek po dobrych negocjacjach - to standardowe warunki jakie otrzymują prawie wszyscy nowo zatrudnieni PH. Premia max. to 30% podstawy - nie znasz warunków swojego wynagrodzenia, czy nie zrozumiałeś pytania zadanego przez Maaxxx? Pytanie brzmiało: " jaka premia max netto". Premia roczna, a raczej premia uznaniowa jest oczywiście uzeleżniona od wyników firmy, ale decydujące znaczenie ma ocena roczna jaką otrzyma pracownik od przełożonego. Premia roczna max 10% czego? Podwyżka?! Chyba rewaloryzacja wynagrodzenia, bo jak inaczej nazwać zmianę wynagrodzenia w okolicach 3%? Deputat? Nie ma czegoś takiego w WW. Jedyny darmowy alkohol to paczka alkoholowa na święta. Ty poprostu kradniesz alkohol. Co do wyjazdów służbowych, zapomniałeś, że przez ostatnie 2 lata konferencje odbywały się w Polsce? Nie trzeba być dobrym, praca wymagająca, da się przeżyć, raczej trudno wylecieć z pracy - napisał ten, który pozwalniałby min. 20% ludzi ze stażem ponad 5 lat, tych bez studiów (bo są wręcz niezbędne do bycia PH) i tych nie znających języków. A co tymi co, znają rosyjski, raczej sobie w firmie nie pogadają, bo i z kim? Pieprzony megaloman, zapewne przykładny Katolik i wyznawca PiS.

ewaz
@PH 5YO

Witam, na opolskie szukają ph, wszystkie warunki mi odpowiadają i potrzebuję namiary do kierownika/dyrektora regionu - sama chcę się z nim skontaktować bo jakoś nie ufam portalom pracy - mój mail ewazwa@wp.pl

gosc

no coz... Panowie i Panie, moze byc lepiej, wiec wszystkim niezdecydowanym, szanujcie się i walczcie o swoje! O ile oczywiście macie odwagę:-)

Nobody

Do Zadowolonego, Powiedz mi jakie to jest odpowiednie wykształcenie do pracy na stanowisku PH w Wyborowej? Przykłady z ostatnich dni, tygodni i miesięcy pokazują, że PH z Wyborowej odnajdują się na rynku pracy dostając pracę w innych firmach, często w zupełnie innych branżach. Wytykasz innym brak znajomości języków obcych, ba! sugerujesz innym trudności w posługiwaniu się językiem ojczystym. W pierwszej kolejności zacznij od siebie. Domniemam, że skoro wypominasz innym brak znajomosci języków, bo sam biegle posługujesz się angielskim, to powinna być Ci znana pisownia słowa "excel", a nie "ekcel". Co do języka polskiego sugeruję zapoznać się z definicją słowa "mobbing". Za cholerę nie wiem dlaczego wydaje Ci się, że jesteś lepszy, mądrzejszy od innych? Nie ważne ile znasz języków obcych i jak dobrą uczelnię skończyłeś - to nie upoważnia Cię do oceniania i szufladkowania innych w taki sposób. To wolny kraj jak wpomniałeś i każdy może wypowiedzieć swoje zdanie. Szkoda tylko, że robimy to na forum GoWork.pl, a nie w rozmowach z naszymi przełożonymi.

ninja

Z punktu widzenia handlowca: Portfolio produktów premium,auta i telefony bardzo dobre,pakiet Lux Med ze stomatologią,pracowniczy program emerytalny,benefity świąteczne, szampan na urodziny, lada moment konferencja w Szkocji - to wszystko na plus. Są niestety rzeczy, które przysłaniają to wszystko - zarobki ( tutaj Wyborowa zatrzymała się na pewnym poziomie a świat idzie cały czas do przodu). Premie ( jak już ją dostaniesz to pamiętaj że jest za dwa miesiące pracy i wówczas uświadamiasz sobie jak bardzo jest mizerna; ph obsługujący kanał nowoczesny premie sprzedażowe oglądają jak śnieg na Saharze). Atmosfera (tu niestety jest dramat - ph traktowani jak złodzieje, kontroling na poziomie przekosmicznym, przekonanie kadry menadżerskiej o wyższości nad konkurencją kompletnie nie idące w parze z udziałami w rynku i realiami w typowych sklepach detalicznych; faworyzowanie jednych regionów czy poszczególnych handlowców kosztem drugich; nierówne szanse rywalizacji w konkursach sprawiające, że ciągle wygrywają Ci sami, mający lepszy rynek, podhurty, itp).

zadowolony
@ninja

Droga Ninja odpowiem Ci tak Piszesz ze słabo Wyborowa płaci, jeżeli za mało to zawsze można pójść tam gdzie lepiej płacą. Dla czego tak się nie dzieje? Odpowiedź jest prosta nie jesteście w stanie sie tam dostać bez wykształcenia, znajomości języków. Owszem są firmy, które lepiej płacą ale one przyjmują perspektywicznego pracownika, który ma wyższe dobre wykształcenie zna języki i ma odpowiedni poziom inteligencji. Taki pracownik będzie świadom swojej wartości i dążył do samorozwoju i rozwoju zawodowego. Jest kogo awansować, jest w kogo inwestować. W Wyborowej jest mnóstwo ph z średnim wykształceniem bez znajomości żadnego języka, czasem nawet ojczystym nie potrafią się posługiwać a jak maja coś zrobić w ekcelu to dramat i tacy mają 10 lat stażu w Wyborowej i 15 lat pracy zawodowej w ogóle. Powinni sie cieszyć ze jeszcze maja pracę bo zaręczam Ci ze to ich ostatnia praca w topowej firmie. Tutaj i tak jest za mała rotacja, powinno się wycinać systematycznie te ogony co nie chcą pracować i rozwijać sie. Taka firma jak Wyborowa do rozwoju potrzebuje zdolnych ambitnych perspektywicznych pracowników. Podkreślam perspektywicznych!!!! Piszesz o dyskryminacji. To bardzo poważny zarzut. Zawsze można wytoczyć sprawę w sądzie o mobbing czyli o brak równego traktowania. Poważnie nie narzekajmy bo kompletnie nie ma na co. Poza tym żyjemy w wolnym kraju i jesteśmy wolnymi ludźmi możemy iść do tych lepszych firm, chociaż wysłać CV, pewnie nawet na rozmowę nie zaproszą jednego z drugą.

@zadowolony

Po Wyborowej nie zapraszają na rozmowy ha ha

Pracwonik

Mam pytanie na nieco inny temat. Nasz Dyrektor od dłuższego czasu daje nam do zrozumienia, że mamy trzymać gęby na kłódkę i robić co każe bo od myślenia to jest On. Postanowiłem więc zapytać na tym forum, bo wiem, że wiele osób z firmy czyta tutejsze posty - może uzyskam jakąś sensowną odpowiedź. Chciałem zapytać o ostatniego maila z HR nt. wcześniejszego kończenia dnia pracy w piątek pod warunkiem, że przez pierwsze 4 dni tygodnia jest się w pracy o pół godziny dłużej. Dokładnie to chodzi mi o gwiazdkę, pod którą można przeczytać wyjaśnienie, że nie dotyczy to działu Sell Out z uwagi na charakter pracy. I o ten charakter pracy mi chodzi. Z tego co się orientuję, to zdecydowana większość pracowników, za wyjątkiem stażystów jest w Naszej firmie zatrudniona na umowę o pracę, a w związku z tym KAŻDY pracownik jest objęty 40 godzinnym tygodniem pracy. Więc chciałem zapytać co to za szczególny charakter pracy? Moim zdaniem jest to jawna dyskryminacja ludzi z Działu Sprzedaży i sprawa nadaje się do Sądu Pracy, nie uważacie? Proszę w ewentualnych odpowiedziach nie powoływać się na zadaniowy system pracy, bo to nie oznacza, że mamy pracować po 12 h, jak życzyłby sobie nasz Dyrektor - zadaniowy czas pracy oznacza, że powierzone zadania wykonujemy w czasie 40 h tygodnia pracy jak mówi Kodeks Pracy, więc jeżeli ktoś jakimś cudem ogarnie pracując po pół godziny dłużej od poniedziałku do czwartku, to dlaczego nie miałby skończyć w piątek tak jak biuro? A może pójść o krok dalej i w końcu zacząć mówić o czasie jaki handlowcy spędzają w robocie. Pozdrawiam Pracownik

Singielka
@Pracwonik

Nie szukajmy problemów tam gdzie ich nie ma. Dyrektor ma b trudne zadanie poukładać dział sprzedaży żeby w końcu zaczęli pracować i wykonywać zadania a nie symulować wykonywanie zadań. Jeszcze kilku poleci jak rafaello i reszta albo się weźmie do roboty albo fora ze dwora drodzy Państwo ph wiecznie nie zadowoleni. Jak się komuś nie podoba to jest jeszcze inna ścieżka romansuawansu. Wtedy można dużo i szybko jak sie okazuje. Wyborowa ma nowe hasło klub samotnych serc. Nasze motto to "U NAS ZNAJDZIESZ SWOJĄ DRUGĄ POŁÓWECZKĘ" Panie Dyrektorze proszę nie zmieniać kursu cały czas twardo i konsekwentnie z załogą

ph

Duże wymagania dają dobre efekty, które od wielu lat są u nas widoczne w postaci corocznie realizowanych celów. Nam to daje stabilność zatrudnienia, dobre warunki płacowe i pozapłacowe i generalnie jest ok. Dziwne tutaj wpisy, a szkoda, może z zazdrości, że ktoś z długim stażem był na tyle dobry, że poszedł wyżej, a ktoś inny był na to za słaby, może zbyt leniwy, zbyt mało ambitny? Człowiek honoru by się pożegnał i szukał szczęścia gdzie indziej, a narzekanie i plucie do własnego gniazda to domena największych nieudaczników. Weź się w garść.

ph z dlugim sta

Taki mądrąla jesteś to sam jedź na te super sklepy gdzie żadna firma alkoholowa nie jeździ panie RZ Manager bez szkoły

łolaboga

Spece od tradycji, którzy nigdy w niej nie pracowali (niziołek i Kefir) psują biznes. A RDS cicho siedzą ze strachu o robotę. RZ na pampersie bo najbardziej posr@ny. Za to wazelina w pogotowiu. Nam każą robić statystki. Żal patrzeć jak się boja odezwać a my cierpimy na tym wszystkim. dobrze, że wódka za darmochę

Manager z długim stazem

Zaglądam tutaj od czasu do czasu aby spojrzeć na WYBOROWA z innej perspektywy... tym razem nie dałem rady. Droga "PH z długim stażem" co jeśli ktoś z góry to czyta i pomyśli : Zamiast Octavi - Clio ; limity na kilometry; zamiast iPhonów HTC; Wytną kilku handlowców jak TY którzy jeżdżą po upadających sklepach; wytną imprezy szampana i gratisowe butelki ...bedą mieli kasę na podwyżki. BRAWO TY!

A.

Możesz napisać jeszcze wiecej? Czy jest mocne ciśnienie w Firmie? Dużo ankiet? Zadań dodatkowych? Raportowania? Co jesli nie robi sie planów (plany sa w ogóle nieosiagalne czy tylko część? Ile wizyt dziennie? Jak często kontrole?

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa