Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

Czy można liczyć w Wyborowa S.A na prywatną opiekę medyczną?

Tak- Lux Med i to pakiet rozbudowany o dentystę. Sztos!

Dav

Aparatowy rektyfikacji. Czy ktos sie orientuje jakie są zarobki na tym stanowisku?

Liki

witam . Co oznacza w Wyborowej ph on trade . ? Przedstawiciel od rynku detalicznego ? Czy male sieci -?

Witam. Jakie obecnie są warunki dla PH? Jest tu co prawda kilka wpisów z kwotami, ale z lat 2017-2018. Dziękuję

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

Bartek

Tak mało informacji na forum zostawiacie, czy można mieć nadzieję, że jest dobrze i warto aplikować?

X
@Bartek

I tak , i nie . Firma dobrze traktuje pracowników ale nie płaci jaki lider . Niestety biorąc pod uwagę wynagrodzenie jest na rynku wiele lepszych ogłoszeń.

Kamil

Dzień dobry, czy orientujecie się może czy firma poszukuje handlowca na terenie miasta Tarnów lub woj. małopolskie

4 lata przeszło jak całe życie. Dziś jest ostatni mój dzień pracy w WPR i jest to jedyna możliwość która mi została żeby powiedzieć DZIĘKUJE. Dziękuje za uśmiech, za dobroć, za życzliwość, za wspólną prace w trudnych jak i przyjemnych chwilach. Dziś w WPR trudno być sobą i mieć odrębne zdanie i dlatego postanowiłem szukać swojego szczęścia gdzie indziej. Moim zdaniem w obecnej sytuacji która jest w WPR ważne jest aby nie mieć podwójnej moralności i to co najważniejsze pamiętać o empatii. Wydaje się to takie proste a takie trudne w wykonaniu. Dziękuje raz jeszcze i do zobaczenia gdzieś tam, Sine Metu - Bez Strachu Piotr

ZUS
@Piotr

Powodzenia Panie Piotrze Nie mamy pretensji ze nie mogłeś się pożegnać. Ciężka choroba Cię tłumaczy Zdrowia życzymy i zapraszamy po referencje gdyby była taka potrzeba. WPR nigdy Ci nie zapomni tego ile dla niej nie zrobiłeś. To tylko praca więc bez urazy Powodzenia

Wścieka
@ZUS

ZUS buhaha jaki Nick . Sugerujesz cos kapo ?

@Kruk
@Wścieka

Czy ktoś wie kim jest @ZUS ?

@ZUS

Panie ZUS, ból nie był łatwy do ogarnięcia jak i moja choroba, nie pisząc o krzywdzie która mnie spotkała w WPR. Czas goi rany i to prawda, ale prawdy nie ukryjesz. pozdrawiam P

Czy często w firmie Wyborowa S.A zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

x

Tak, cały czas

Rysio

Tak

Adios

Czy rekrutacja na ph ślask dalej trwa ?

Janusz

Jaka jest stawka?

Polecam :)

Dzień dobry, czy ktoś mógłby się podzielić informacja jak wyglada drugi etap rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko przedstawiciela handlowego? Z góry wielkie dzięki za każda informacje :)

Grażyna
@Kandydat

Witam, ukończyłeś pozytywnie pierwszy etap rekrutacji w Wyborowa? Trudne miałeś pytania? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi.

Krzysztof

Dzień dobry, na stronie internetowej firmy widnieje oferta pracy na stanowisko Przedstawiciela ds. Prestiżowych Klientów Off Trade. Jestem ciekaw jak wygląda praca na tym stanowisku i czy faktycznie pracodawca oferuje narzędzia pracy klasy premium (samochód służbowy, iPhone, iPad)? Chętnie poznam więcej szczegółów i będę wdzięczny za każdą informację.

Karol

Witam, czy wiadomo kiedy będzie rekrutacja na stanowisko PH w Toruniu ?

Jakub
@Karol

Również zakładałem CV ale cisza straszna :(

Handlowiec
@Jakub

Cisza ...

badziebadla

Spotkanie rekrutacyjne na stanowisko HR Project Specialist KONIECZNIE musiało odbyć się w ciągu dnia, wobec czego należało wziąć wolny dzień. Rozmowa nie kleiła się, Panie rekruterki (które chemii między sobą z pewnością nie miały i były dość "sztywne") w moich oczach nie były do końca przygotowane do spotkania. Szukali/Szukają osoby, która ze wsparciem swojej przełożonej (a wiadomo jak HRM jest zajęty) obejmie opieką 3 kraje (!!!), w których nie ma HR. Maksymalnie dwie osoby mają zająć się polityką HR dla 3 państw! Nie mam pojęcia, kto normalny na coś takiego zgodziłby się. Dodatkowo godziny pracy nie są elastyczne, a w dzisiejszych czasach to standard. Weryfikacja językowa również mnie zaskoczyła, ponieważ zadano pytanie w języku polskim i należało coś opowiedzieć w języku angielskim - pierwszy raz spotkałem się z takim standardem. Może i mają spoko biuro, fajne benefity, ale poziom korpoatmosfery, który był zauważalny w miejscu pracy plus obiecany feedback, po ponad miesiącu czekania, który nadal nie został wysłany, powoduje, że mam w 100% negatywne zdanie o firmie. PS. Samo złożenie aplikacji przez ich system było niesamowicie irytującym doświadczeniem.

@badziebadla

Rozumiem, że masz złe doświadczenia, jeśli chodzi o przebieg rozmowy rekrutacyjnej, jednak tylko na tej podstawie nie powinieneś oceniać tej firmy. Są pewne stanowiska, które, niestety, wymagają dużych poświęceń i jasne jest, iż nie każdy będzie mógł sobie na nie pozwolić. Nadmieniłeś, że firma Wyborowa oferuje atrakcyjne benefity. A możesz wymienić, jakie konkretnie?

badziebadla
@Hanna

W mojej ocenie pierwsze wrażenie jest najważniejsze, więc obserwując współpracowników w oczekiwaniu na rozpoczęcie opóźnionej rozmowy oraz zachowanie osób mnie rekrutujących, wyrobiłem sobie już opinie. Przed rozpoczęciem pracy zazwyczaj są dwa etapy rekrutacyjne, podczas których musisz wyrobić sobie opinie o ewentualnym przyszłym miejscu pracy - czy możesz Hanno w takim razie napisać w jaki sposób wyrobiłabyś sobie opinie w przypadku danego stanowiska, jeśli nie powinnaś tego robić na podstawie rozmowy rekrutacyjnej? Oczywiście fakt braku informacji zwrotnej lub informacji o przedłużeniu procesu rekrutacyjnego również przyczynił się do pogłębienia negatywnej opinii. Duże poświęcenie nie może być synonimem nadmiernej eksploatacji pracownika, ponieważ nie wiem jak inaczej określić taką rolę. Oczywiście logicznym jest, że jest to tożsame z pewną oszczędnością dla firmy (jedna osoba z HRu z Polski z pewnością wygeneruje mniejsze koszta niż 3 osoby z krajów europejskich). Bardzo mi przykro, ale nie mogę wymienić występujących w firmie benefitów, lecz bez obaw - znajdziesz je poniżej lub po poświęceniu kilku minut na wygooglanie takiej informacji. Pozdrawiam!

@badziebadla

Rozumiem - wiele osób polega na właśnie pierwszym wrażeniu. Musisz jednak mieć na uwadze, że czasami bywa ono mylne. Tak czy inaczej, serdecznie Ci dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Już przy okazji chciałabym Cię zapytać o jeszcze jedną rzecz. Mianowicie, czy wiesz może coś na temat organizowanych staży w firmie Wyborowa? Wiele osób bez doświadczenia chciałoby spróbować tam swoich sił i stąd moje pytanie.

Trojan
@badziebadla

Mam podobne wrażenia . Obiecany feedback po drugim etapie rozmów nie nadszedł. Dzisiaj takie zachowania to dużo poniżej standardu.

Zbigniew
@Trojan

Jeżeli brałeś udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Wyborowa, to może mógłbyś mi pomóc? Chciałbym dowiedzieć się, czy w trakcie rozmowy pracodawca sprawdza w jakiś sposób wiedzę i umiejętności kandydata aplikującego na określone stanowisko? Napisz, proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Absolut

Drodzy, Mam pytanie - czy ruszyła już rekrutacja na PH ds prestiżowych klientów sekcja Pomorska ?? Jestem bardzo zainteresowany ofertą, czy może ktoś opisać specyfikę (ile wizyt, jaki klient, jaki kierownik) warunki, benefity jakie występują w Wyborowa. Byłbym wdzięczny za merytoryczna odpowiedź.

Witajcie . Jakich warunków można się spodziewać na początek jako PH? System premiowy w zasięgu czy plany jednak „ambitne „ . Jak wyglada z autami ? Premie miesięczne czy kwartalne ? Jak to procentowo wychodzi ? Będę wdzięczny za informacje

Damian
@Zainteresowany

Według pracodawcy osobę na tym stanowisku obejmuje szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz comiesięczną premię zależną od wyników. Pisałeś kilka dni temu. Czy byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, napisz jak przebiegła rekrutacja i jakich pytań należy się spodziewać podczas rozmowy.

Romek
@Damian

Napisz konkretnie jaki target do zrobienia i jakie premie i kasa.

@Romek

Widzę, że Ty również - podobnie jak @Zainteresowany - chciałbyś podjąć pracę w firmie Wyborowa jako Przedstawiciel Handlowy. Pracodawca wymaga od kandydatów między innymi: doświadczenia w aktywnej sprzedaży, zainteresowania branżą spirytusową i rynkiem gastronomicznym, dużej energii do działania, łatwości nawiązywania kontaktów, minimum średniego wykształcenia i prawa jazdy kat. B. Spełniasz wszystkie te wymogi?

Maciej

Cześć . Chciałem Was podpytać o stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży . Jakiej podstawy można oczekiwać na początku , jaki jest realny poziom premii. Czytałem wcześniej , ze auta to Skoda Octavia ale mam pytanie - czy jest to krótka wersja czy kombi i z jakim silnikiem ? Będę wdzięczny za podpowiedz i z góry dziękuje .

@Maciej

A jeżeli będzie krótka wersja i słaby silnik to nie weźmiesz tej roboty?

Po prostu zapytałem :)

Maciej

A podpowiesz coś mimo wszystko w rym temacie samochodu ? To mimo wszystko jest dość istotne robiąc wiele kilometrów choć oczywiście nie jest to najważniejsza na świecie kwestia

xyz

Witajcie, szukają PH na Śląsku? Ktoś powie o ogólnych warunkach? poniższe wpisy dawno i bardzo zróżnicowane. Zastanawiam się nad aplikowaniem. Interesuje mnie pensja ( podstawa ) i przeciętny czas pracy jednego dnia? Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedź

Damian
@xyz

Szukasz pracy jako przedstawiciel handlowy? Firma Wyborowa szuka obecnie pracownika na to stanowisko - lokalizacja Katowice i okolice. Jeśli chodzi o wynagrodzenie pracodawca proponuje podstawę oraz premię od wyników. Prócz tego samochód służbowy, iPhone, iPad oraz bogaty pakiet benefitów pracowniczych. Jeśli zdecydujesz się złożyć CV daj zdać, gdyż ten wątek odwiedza wiele osób, którzy tak jak Ty są zainteresowani pracą.

Xyz
@Damian

Wyslalem cv, dam znać

potential
@Xyz

Jak było? opowiedz. Chyba już za późno na wysłanie mojego cv ,jestem ciekaw jkie wrażenia po rozmowie. Dzięki a odpowiedź

Xyz
@potential

Niestety nie otrzymałem żadnego telefonu.

Czerwony smok

Drodzy,podrzućcie jakieś info jak obecnie wygląda u Was praca PH? Pracuję u lidera branży napojowej od kilku lat i to co się dzieje to już nie jest śmieszne,a żałosne.Spotkania co tydzień w siedzibie firmy,codzienne telekonferencje trwające 1.5 godziny,tłumaczenie się ze wszystkiego ,priorytetów tyle,że już chyba góra się gubi.Kasa z roku na rok coraz mniejsza.Praca bardziej mercha,niż ph.Jak zjeść to tylko w czasie jazdy.Srednio 11-15 wizyt,przeloty dzienne obecnie około 200 km dwuosobowym Yarisem z przebiegiem blisko 200 tyś(od ponad dwóch lat flotę wymieniają).Totalny brak czasu dla klienta. Więc chyba przyszedl najwyższy czas na zmiany,pomyślałem o Waszej firmie. W żadnej korpo różowo nie jest,ale powiedzcie,czy pracując rzetelnie,robiąc swoje,da radę w miarę normalnie przeżyć dzień pracy,mieć względny spokój i czas dla klientów?W kwestii zarobków coś się zmieniło od ostatnich wpisów?

Zmotywowany
@Czerwony smok

Pozdrowienia z CC - nie wiem czy wciąż pracujesz ale jest tylko gorzej ✌️

Zuzanna
@Zmotywowany

Pracujesz, bądź pracowałeś w firmie Wyborowa? W Internecie można znaleźć ogłoszenia na przedstawicieli handlowych. Możesz powiedzieć coś na temat pracy na tym stanowisku? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń i jak w rzeczywistości wygląda premia od wyników sprzedażowych?

Były cc
@Czerwony smok

Wszędzie lepiej niż coca-coli :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa