Mirage

Poznań

Opinie o Mirage

silverlit 2010-01-24 22:51:16
Nie polecam pracy w tej firmie na rozmowie mówią o miłej atmosferze co w rzeczywistości jest fikcją. ( usunięte przez administratora )Kierowniczka osoba która nie miała do czynienia z Photoshopem stara się wmówić że da się zrobić więcej nie faktycznie się da. Nie polecam pracy w tej firmie
niki 2010-01-25 17:58:12
Rozumiem, że byłaś na rozmowie w tej firmie skoro jesteś w posiadaniu takich informacji. Ja właśnie zamierzam wysłać dokumenty aplikacyjne, ale teraz zaczęłam się zastanawiać czy aby warto????
no name 2010-01-28 13:25:50
Silver.A powiedz mi skoro masz takie dobre informacje jakie są ich wymagania?Odnośnie komputera,biżuterii?Ile osób tam pracuje?I coś więcej jak możesz...Z góry dzięki
to nie ja 2010-06-18 13:18:07
Firma oferuje ( usunięte przez administratora )na początek-umowa zlecenie. ( usunięte przez administratora )Śmiech na sali. Dla mocno zdesperowanych.
PIWNICZKA 2010-07-01 02:11:20
Trudno wypowiedziec sie na temat pracy w tej firmie, ale przykre jest, ze nie odpowiedziano na kilka moich maili, mimo, iz spelnialam wszystkie wymagania
kkiiss 2010-07-26 23:49:43
Pracowałam w tej firemce X czasu temu. Ta sama melodyjka, czyli w ogłoszeniu pean na cześć milusiej atmosfery w pracy, które miało być asekuracyjnym usprawiedliwieniem niskiej płacy. Widzę że ten sam tekścik ciągle jest dawany w ogłoszeniach tej firmy. Z tym, że jak tam pracowałam to nastrój skutecznie( usunięte przez administratora ) Poza tym bezstresowa atmosfera kiedy na małym stryszku niemal bez okien pracuje 5 osób to mrzonka..No ale wyleciałam bo... za wolno pracowałam - to powód oficjalny, lecz ja podejrzewam, że babcia przyczyniła się do mojego wylotu wskazując mnie jako winowajczynię złej atmosfery. Ale tego na pewno nie wiem. W każdym razie fakt, że zbyt wolno pakowałam paczuszki i nie przykładałam się wystarczająco do pomnażania zysków ( usunięte przez administratora ) skazał mnie na wygnanie.
W pracy w firmie Mirage warunki były fatalne. Jak już pisałam, strych z okienkami jak znaczki pocztowe, z mierną możliwością ich otwarcia ze względu na zastawienie ich półkami" ( usunięte przez administratora ), czy jeszcze ciągle jesteście na etapie poszukiwań?
mimi 2010-10-13 12:02:50
Prosze mi powiedzieć czy ta praca jest stresująca? Czas szybko zlatuje?
Dredzik 2010-11-02 00:45:48
jeśli lubisz chodzic do pracy na 7 rano i lubisz gdy osoba ktora nie ma zielonego pojecia o foto i obróbce foto narzuca ci wytyczne odnośnie minimalnej ilości zrobionych zdjec i obrobionych zdjec to jak najbardziej polecam ;].
dawid 2011-09-26 01:39:07
Pytanie - czy to firma prowadzona ( usunięte przez administratora ) sprzedająca wysyłkowo m.in. elementy biżuterii, z siedzibą na ulicy Saperskiej, na poddaszu? Bo też chciałbym coś napisać, ale muszę się upewnić, żeby niechcący nie szkalować innej firmy.
anonim 2011-09-28 23:30:07
Bizuterie, owszem rozpowszechniaja ale chyba na Kopaninie maja jedeny magazyn.
duduś 2011-12-10 12:12:14
Chyba pomyliłeś firmy u nas nie walają się żadne kremy,czy lakiery do paznokci i nawet nie mamy porysowanych ścian więc nie wiem gdzie Ty byłeś na rozmowie ale nie na pewno w Pasart.pl!!!
Rozmowy są przeprowadzane w stołówce firmowej gdzie panuje ład i porządek, ludzie przychodzący na rozmowę kwalifikacyjną nie widzą co się dzieje w dalszej części budynku: magazyn,biuro obsługi klienta czy dział techniczny. Więc ie rozumiem dlaczego wypisujesz takie pierdoły!!! Ja tam pracuję ponad 2 lata i narzekam.
Ciekawa jestem gdzie w dzisiejszych czasach znaleźlibyście pracę jednozmianową od 7-15 od pon.-pt i wolne weekendy?
Wiadomo,że jeżeli szukacie pracy bo jej potrzebujecie i umiecie ogarnąć się w swojej pracy to ta firma jest dla Was,ale jeżeli szukacie pracy by ściemniać i kombinować to darujcie sobie i radzę szukać pracy w markecie... tam można po ściemniać miedzy regałami... A co do wypowiedzi Dredzika to kojarzę chłopaka i został zwolniony właśnie za ściemnianie i zajmowanie się wszystkim innym tylko nie fotophopem... Widzę,że na forum wypowiadają się osoby które za długo nie zagościły w Naszej firmie...
Joanna 2014-01-09 16:06:49
Firma działała bardzo prężnie, aż do przełomu roku 2012/2013, kiedy to zwolniono większą część pracowników (około 20 osób). Tym kilku osobom, które zostały i nie były spokrewnione z właścicielem zaproponowano obniżenie pensji o 25% albo również zwolnienie. Okazało się, że firma jest na progu bankructwa i ogłoszenia upadku. Obecnie, jak widać na stronie, zmienili osobowość prawną (już nie Mirage tylko Maximus), więc sytuacja nadal jest niestabilna.
selfiak 2015-01-20 12:10:55
też jestem ciekaw tego jak obecnie wyglądają warunki współpracy z Miragem. Dajcie znać czy obecnie jest sens interesować się tą firmą. Może po tych zmianach z Miraga na Maksimusa jednak sytuacja w firmie się poprawiła. Z góry dzięki za wszelkie info, bo stary znajomy który tu kiedyś pracował polecał te firmę
tobiasz 2015-03-23 02:25:59
Bywa właśnie ktoąś jeszcze w tym cocktail clubie mirage czy raczej nie? ja co prawda do poznania wybieram się właśnie dopiero w kwietniu ale już chyba na stałe jak się uda i chce wiedzieć gdzie warto pójść sie rozerwać, a z drugiej strony szukam też pracy jakiejś na start chociaż, wiec może też mirage się do tego nada?
szabel 2015-08-20 15:18:28
Powiedzcie, bo naprawdę mnie to interesuje. Bywam w Poznaniu i okolicach i chętnie zatrudnię się w klubie miraż. Ponoć zrobili nowy wystrój sali. Zatrudniają teraz bo jest lato. Mam czas i chęci na letnią pracę w klubie, więc może się zatrudnię :).
Fineczka 2016-07-08 08:58:12
Moze ktos napisac jak jest z praca w klubie? Sa wakacje a ja mam troche wolnego czasu i chetnie bym sobie dorobila. W sierpniu wyjazd nad morze wiec extra kaska sie przyda. Slyszalam ze praca jest przyjemma. Szczegolnie za barem. Pozdr.
Zostaw swoją opinię o Mirage - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirage