MES Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o MES Sp. z o.o.

andrzej 2010-02-10 16:33:18
Jest to bardzo dobra i solidna firma ale również wymagająca, zawsze placi na czas , ciężko się do nich dostać :(
anonim 2010-02-19 23:51:38
no przesadziles troche.burdel syf i balagan
miki 2011-05-09 13:29:13
jak dla mnie to nic nadzwyczajnego wystarczy wysłać Cv i od razu cię przyjmą na szkolenie tylko trochę podejrzana firma i ja zrezygnowałam bo dziwna ta firma jest..
xxx 2011-05-22 23:03:16
Wiesz kolego popracuj trochę w branży, jak doświadczysz prawdziwego burdelu i syfu to wtedy pogadamy!
Mes to solidna, dająca możliwości firma jak ktoś chce i potrafi się zachować po pracy to go docenią.
Baranów i kretynów szybko się pozbywają!
Pozdrowienia dla stoczniowców!!!!!
paweł 2013-08-04 09:39:57
MES przekształciło się w HGT .Kleven to obecnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] plus typowe chore układy,dostać się tam to żaden problem,jak potrzebują to typowa łapanka,mieszkasz w spędzie bydła mając swoją celę.Część pracuje w stoczni północnej w Gdańsku pod nadzorem [usunięte przez administratora] typowy mobbing! Jak ich terminy gonią każą przychodzić w weekendy ,niedziele i święta! A jak roboty nie ma to czekaj sobie w domu na tel. bo większość na śmieciowych umowach!,
kleveńczyk 2013-09-02 23:08:48
Tak jest w każdej branży gdzie na dany projekt przeznacza się jakiś określony czas, że gdy zbliża się koniec terminu to trzeba robić nadgodzinny i nawet przychodzić w łikendy. Problem w Kleven polega na nieumiejętnym rozplanowaniu prac (głównie przez pana [usunięte przez administratora] .) Pierw oszczędza roboczogodziny, by później stwierdzić że sie nie wyrobią ludzie z projektem narzucać im prac 7 dni w tygdniu często po 10h. Gdzie logistyka. A tak po za tym to HGT jest jedną z lepiej prowadzonych według mnie firm. Mogło być lepiej, ale za dobra kasa by się jeszcze stawiać
Ols 2016-05-18 10:17:29
No i widocznie warunki pracy też im odpowiadają @a tak.
Zostaw swoją opinię o MES Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MES Sp. z o.o.