Samson

Reda

Opinie o Samson

annonim 2010-01-24 20:02:30
Witam jeżeli ktoś chce iść pracować do Samsona to odradzam tam jest wielki [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] praca !!!!! O pracowników wcale niedba ,o środki czystości trzeba się prosić w 100% nie polecam
pracownik 2010-03-30 00:06:00
A ja tam pracuję i nie narzekam. Czyżby to niezadowolony pijaczek co został wyrzucony od nas?
ptacho 2010-05-27 09:52:43
Witam ja pracowałem u Samsona na przełomie września do grudnia i było dobrze środki czystości były, nie wiem co za [usunięte przez moderatora] to napisał tą pierwszą opinie!!!! atmosfera tez była super i nie narzekałem i było można dużo się nauczyć płoty,ogrodzenia i bramy szkoda że tak wyszło inaczej Pozdrawiam kolegów z Redy i Rumi Sebastian
martosuaf 2016-03-01 13:05:50
Firma Samson w dalszym ciągu funkcjonuje i ma się bardzo dobrze ! :) Pozdrawiam
tang 2016-04-24 16:59:26
martosuaf, a powiedz mi proszę dlaczgo miałaby nie funkcjonować ? Słyszałem, że teraz nawet zaczęli jeszcze więcej rekrutować. Ci którzy mają wykształcenie eletkryczne to poszukują akurat elektromonetera i elektryka.
Zostaw swoją opinię o Samson - Reda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samson