Prominex Sp. z o.o.

Opinie o Prominex Sp. z o.o.

Sabina Nowy wpis

A ja jestem tu, bo chce dowiedzieć się czegoś o pracy jako specjalista ds zakupów. Trafiłam na stare ogłoszenie i wtedy dawali umowę o pracę. A czy wiecie, na jaki okres jest oferowana pierwsza umowa i czy po niej jest kolejna na czas określony, czy już na nieokreślony?

Kamil Nowy wpis

Znalazłem ogłoszenie na magazyn, czy mógłby ktoś opisać czy ludzie wporządku, szefostwo, czy idzie zarobić? I czy praca rzeczywiście od 8 do 15 jak w ogłoszeniu? Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kontroler jakości w Prominex Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Iza Nowy wpis

Czy wiecie coś o pracy w firmie na pozycji Specjalista ds Import - Eksport?? Trafiłam na ogłoszenie internetowe i jestem tu, bo ciekawią mnie opinie o tej pracy. Możecie napisać, czy jest tu na start umowa o prace, czy jakaś inna, np. zlecenie? I czy wgl jest opcja od razu na UoP?

Fakturzystka

Chcieli mnie przyjąć od razu - z dużym entuzjazmem opowiadali o prostej, powtarzalnej pracy i że inne dziewczyny od dwóch miesięcy nie są w stanie się wyszkolić i robią karygodne błędy. Potem kazało się, że to nie praca, tylko niewolnictwo - 6 dni w tygodniu od 2 w nocy na średnio 10h lub więcej - bez urlopów, chorobowych itp!

czy jestem w pełni dyspozycyjna...

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Prominex Sp. z o.o.? 30 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko przedstawiciel handlowy. Ktoś z Was aplikował?

Tabasco

Na najniższą krajową plus reszta w kopercie. Można też liczyć na niedotrzymanie słowa przez szefa, na mobbing, na połowę pieniędzy za urlop. Polecam unikać

BylyNiewolnik

Witam powiem szczerze że żałuję że sie przyjąłem do tej firmy. Wykorzystają cie do granic możliwości. Na początku wydawało mi się że będę pracował w porządnej firmie jednak z czasem zrozumiałem że to jeden wielki (usunięte przez administratora) z deszczu pod rynnę. Jeśli chodzi o ludzi którzy tam pracują są naprawdę spoko i żal mi było ich opuszczać. Jednak szefostwo pozostawia wiele do życzenia. Wiem że jeśli się pokaże że się potrafi więcej niż zwykły szary kowalski to wykorzystają cie ile się da. Tutaj jest jeszcze gorzej.

Pozytywna
@BylyNiewolnik

Wszyscy mylą firmę Prominex z firmą Promiwex - to dwie różne firmy. Pierwsza obsługuje sklepy, druga "gastronomię". Dwie różne firmy, różny tryb pracy. Opinie wprowadzają w błąd. Pan pisał o pracy na magazynie, w firmie która obsługuje gastronomię, zgadza się?

Konrad

Firma zapewnia bardzo dobre warunki pracy. Pracowałem tam dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Wypłata zawsze na czas, fajnie ludzi i atmosfera w pracy :)

Jeśli mnie nie znałeś to nie ż
@Konrad

Widać że "Konrad" zapomniał w natłoku "pracy" jak ma na imię. Każdego można oszukać, niektórych tylko raz;)

Cha-cha-cha
@Konrad

Jeśli tak to dlaczego odeszłeś?

Alicja
@Cha-cha-cha

No i co takie pytanie ma dać? To forum o jego życiu prywatnym czy o firmie? Jeśli wygląda na zadowolonego to raczej idzie się domyślić, że to z winy firmy raczej nie było?

Dejw

Ludzie piszą że się zarabia fajne pieniądze. Haha. Podstawa na umowie resztą do ręki. Kto normalny na to się pisze... to nie jest firma to jest (usunięte przez administratora) Ta firma nie dorasta do pięt firma takim jak Bury Consor czy Greek Trade

@Dejw

Aż tak konkurencja się boi firmy Prominex że musi ich oczerniać w internecie? Żałosne

Dżon
@Karol

Chyba nie

qwerty

Witam , jakie zarobki , opłaca się dojeżdżać z Miechowa , bo byłbym chętny

Cha-cha-cha
@qwerty

Dojeżdżać to nie za bardzo ale na piechotę to i owszem

Kazimierz

Aha, i sądzisz że przez 15 lat nic się nie mogło pozmieniać? :) Może nawet cała kadra zarządzająca jest już inna?

Peo
@Kazimierz

No dokładnie, 15 lat to szmat czasu jest!!

Hmm

Pracowałem 2 miesiące. Jeden miesiąc na 17 i wychodziłem o 5 a raz nawet o 7 rano..... W drugim miesiącu kończyliśmy o 23 góra 1 w nocy.... Mniej zamówień. Praca na akord. Platne od ilości zamówień i ich wartości. Starzy pracownicy jak Pan na A lub Pan na J już w biurze zabierają najlepsze zamówienia, a nowy praciwnik dostaje ochłapy. Ci dwaj pracownicy największym stażem traktują nowych jak śmieci ale to nie od razu tylko po około 2 dniach by nie odeszli od razu..... Takie hamki

Dariusz
@Hmm

I co zgadzałeś się na takie traktowanie? Ja na twoim miejscu zgłosiłbym to gdzieś wyżej. Takie zachowania trzeba gasić w zarodku.

Robbert

Polecam!

Zofia
@Robbert

Hej, polecasz Prominex jako pracownik firmy? :) Jeśli tak, to może napiszesz coś więcej na ten temat? Na jakim stanowisku pracujesz? Co w niej najbardziej cenisz jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Jak one wyglądają?

swój

Co prawda pracowałem w firmie dawno ale wspominam mile

@swój

Hej, dzięki za wpis. Miło oceniasz pracę w Prominexie. A możesz napisać coś więcej na ten temat? Co z tym przemawia? Jakie plusy i minusy współpracy mógłbyś wymienić? Daj proszę znać.

Czy pracownicy w Prominex Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Tak

Tragedia

Praca od 18, ale nikt tego nie mówi, że do czasu aż złożysz wszystkie sklepy ( więc przygotuj się na 5 rano. Jest to tak jakby akord. Praca bardzo ciężka, tym bardziej, że pracodawca ucina pieniądze i wymaga pracy w jak najmniejszym składzie. Na początku robisz z kimś, ale po paru dniach pracujesz sam. Nikt ci nie pomoże, tempo jest tak wyśrubowane, że pracownicy którzy tam pracują kończą 2/3 godziny przed tobą i jadą do domu. Na 100 osób przyjmuje się 2-3 osoby. Jeśli macie wątpliwości idź tam i spróbuj sam pracować jeden dzień. I w tedy przyjdź i podziel się opinią. Oprócz tego, nie ma tam nic pewnego. Codziennie inne warunki, nie wiesz o której skończysz, raz robisz codziennie raz co drugi dzień. Nie wiesz ile kasy dostaniesz. Nikt o niczym Cie nie informuje. Trzyma się to tylko dla tego, że ludzie potrzebują pracy w nocy... Więc proszę Cie bardzo idz spróbuj i podziel się opinią jak nie poważna jest to firma.

@Tragedia

Przepracowałeś 1 dzień i już wydajesz opinie ? To kiepsko o Tobie świadczy. Do jakiej 5 rano? Taki dzień zdarza się może 1 raz w miesiącu, pracownicy często kończą o 24-1 w nocy, czyli nie pracują nawet 8 godzin. Nikt nie przekracza 168 godzin w miesiącu. Przez pandemie są aktualnie inne warunki, ale tylko dla bezpieczeństwa pracowników, i tak, pracownicy na tym lepiej wychodzą niż wcześniej. Skoro jest tam tak źle, to dlaczego większość pracowników pracuje tam od 10-15 lat? I gdzie widzisz problem w tym że pracujesz sam po kilku dniach? Większość ludzi nie ma problemu z samodzielnym zważeniem ziemniaka czy ogórka tak jak Ty. Pewnie należysz do tych roszczeniowych osób, które chciałyby za nic nie robienie dostawać od razu 10tys. Powodzenia z takim podejściem w życiu.

jo
@Tragedia

Stary o 5 rano to już wszystkie zamówienia sa na samochodach dawno w trasie do sklepu . Jak lubisz posiedzieć w firmie to siedzisz do tej 5 rano . Aaaa i ubawiła mnie historia o 100 osobach :D:D:D

?????

Kto to mówi o przejmowaniu się pracownikami i którzy pracownicy pracują 10lat ???? Chyba nie na magazynie ani kierowcy

Są premie i karta Multisport

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Trochę zaskoczyliście mnie tymi wpisami!!

OBECNY.
@Bartosz

znam zarówno Prominex jak i Promiwex , pracuję tu aktualnie od paru lat i mogę powiedzieć że oczywiście można pewne rzeczy poprawić ale na pewno jedne z nielicznych firm które terminowo płacą i które odpowiednio Promiwex działa około 11 lat , a Prominex działa około 26 lat i ma placówki na giełdzie i w Kielcach , więc jeśli Ci wszyscy super pracownicy którzy tu tyle piszą może niech napiszą dlaczego już w tych firmach nie pracują tylko niech napiszą prawdę ale tego nie zrobią bo doskonale wiedzą jaka była ich praca i przede wszystkim ich uczciwość. Myślę że jeśli ktoś szuka pracy i nie lęka się trudów pracy na hurtowni to spokojnie może pracę w tych firmach szukać zatrudnienia. Pozdrawiam.

były
@OBECNY.

nalezy zaznaczyć ze praca na tej hurtowni "Promiwex" przebiega w specyficznych warrunkach tak jak ktoś tu juz wwcześniej pisał czas tam zatrzymał sie z 20 lat temu,brak organizacji i jakichkolwiek warunków socjalnych robisz po 300 godzin w miesiącu 6 dni w tygodniu od 17-18 do godzin porannych w zależności ile jest zamówień no i zależy ile dziś przyjdzie ludzi do pracy a absencja nieraz wynosi i 50% tak więc np.z 10 ludzi przychodzi 5 i musisz zrobić wszystko niema że pracujesz np.do 4 rano "dymasz"np.do 7 jakieś 12-14 godzin no i popołudniu trzeba przyjść do pracy , co do stażu pracy, pare lat pracuje tam tylko rodzina która wiadomo jest na specjalnych warukach no i paru tzw."ucholi" Szefa reszta non stop rotuje mało kto wytrzymuje dłużej ale podobno w życiu trzeba spróbować wszystkiego .pozdro i nie dajcie się

@Bartosz

Terminowo płacą??noi co łaske robią ? to nie lata 90-te co to w ogóle za argument znając życie pewnie pisał tego pposta synuś szefa albo ktoś z rodziny ...jest praca ma być zapłata .... a tak na maginesie bo akurat jestem z branży piszesz kolego że "jako jeden z nielicznych płaci w terminie" tzn.że co Consorfruit albo Grek lub Bury nie płacą w terminowo? tak samo iArt foods płacą płacą i powiem ci więcej jak już zacząłeś temat wynagrodzeń płacą wszystko oficjalnie na konto a nie tak jak jest w Promiwexie cześć na konto reszta do koperty więc akurat w tej kwestii wypadacie słabo zresztą w innych tak samo.pozdrawiam rodzine Państawa K....

Gemma
@OBECNY.

Platnosci w terminie to obowiazek ale generalnie firma jest ok, szanuja pracownikow.

Tragedia
@były

Jest 2020 roku i na prawdę, nic się nie zmieniło...

Witam Jakie zarobki na początek? Jest możliwość pracy na 1/2 etatu ? Jaka stawka na H netto ?

Poszukująca pracy

Proszę Was, obecnych pracowników o informację w jakich godzinach pracuje się na magazynie? Są nocne zmiany? Pzdr

@Poszukująca pracy

Tak, można pracować na nocna zmianę albo na dzienną. Nie są wymienne. Dzienna zmiana od godz: 6:00 lub 10:00, nocna od godz: 18:00

@Karol

Dzięki Karol za odpowiedź. Czy na magazynie pracują kobiety?

@Poszukująca pracy

Praca jest ciężka także tylko mężczyźni. Jedynie w biurze- kobiety.

Poszukująca pracy

Plis plis proszę o info dot godzin pracy na magazynie. ????

Zostaw merytoryczną opinię o Prominex Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Prominex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prominex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prominex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prominex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prominex Sp. z o.o.