Opinie o Myecolife w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Myecolife. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Myecolife na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Myecolife w Warszawa

Agatka Nowy wpis

ktoś już wczesnej wspomniał, że nie ma umowy o pracę, moja uwagę również zwróciło samo B2B w ogłoszeniu dla office managera. Z czego konkretnie wynika takie założenie? Pisali w ogłoszeniu, że zarobkowo wyjdzie się do 5 500 zł. a czy są przy tym jeszcze przyzwane jakieś premie?

Emma Nowy wpis

Hejka, kiedyś już widziałam te ofertę dla Office Managera od paru miesięcy niczego nie wznawiali a już wtedy byłam spóźniona. Po pierwsze nie wiecie czy nie będą jeszcze kogoś potrzebować w najbliższym czasie? I z ilu etapów składa się rekrutacja? Ktoś zasugerował, że chyba miał kilka spotkań

Kandydat Nowy wpis
@Emma

Tak mnóstwo spotkań a później zero odzewu

Kandydat Nowy wpis

Bardzo nieprofesjonalny proces rekrutacji, brak jakiejkolwiek odpowiedzi mimo kilku spotkań strata czasu.

Sugestia co do przyjmowania stażystów? A byli oni w ogóle kiedykolwiek przyjmowani? wcześniej nie udało mi się odszukać takiego komentarza ani oferty w sieci. O ile stażyści faktycznie mogliby być przyjmowani to jakie warunki przy tym trzeba tak w ogóle spełnić?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Myecolife. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Office Manager?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Norman

Pani Prezeska, na rozmowie kwalifikacyjnej, wywyższa się, udaje miłą, ale udaje raczej słabo. Firma proponuje stanowisko absolutnie ''przeciętne'' rangą i znaczeniem, nie na umowę o pracę, nawet nie o dzieło, tylko na działalność (zgodnie z ogłoszeniem, na które ja odpowiadałem, może są inne formy), czyli, żeby wrzucać do arkusza kalkulacyjnego dane, trzeba mieć firmę, bo jak wyjaśnia Pani Prezeska, wielokrotnie została (usunięte przez administratora) bo ludzie trochę popracowali, albo udawali, że pracują, a potem odchodzili (fakt, na różnych ludzi się trafia), jednak dla kogo niby, kto ma firmę, takie rozwiązanie miałoby być interesujące? Do tego dochodzi obsługa stanowiska firmowego na hali, czy tam jakiś rodzaj wparcia (czyli pewnie pilnowanie sprzedających, ewidencja zaopatrzenia itd.), praca w weekendy (sobota), miejsce pracy, to targ ekologiczny....wystarczy zerknąć na zdjęcia, żeby zorientować się, że to nie jest typowe biuro, a z drugiej strony nie ma tam tyle pracy, żeby był etat - choć to trzeba dodać, z trzeciej strony, Pani Prezes wielokrotnie podkreślała, że pracy jest dużo,że jest stres, że w soboty jest wielki ruch. Więc ja się pytam, co to za oferta? Wyłącznie zabezpieczenie dla firmy, bo nie dla pracownika...jeśli tak, to ma wyglądać, bierz Kobieto stażystów i po problemie.....

Jak wyglada w firmie system premiowania ? Jesteście z niego zadowoleni?

Haos

Popieram przedmówców ta firma nie ma w sobie profesjonalizmu Nie znają się na Ekologi wcale .

kocio
@Haos

tu chyba nie profesjonalizm jest najważniejszy, tylko same relacje w pracy

jususj

No już nie jest aktualne @wefr, ale fajnie, że kogoś znaleźli. Ja myślę o pracy jako pomocnik managera, pewnie to nawet tego samego co szukali niedawno, haha :D Ciekawe jest to, że praca jest przez 3 dni w tygodniu, w tym w soboty i zapewniają szkolenie, pełne wdrożenie i wsparcie w pierwszym okresie pracy.

MyEcolife

Obecnie w Warszawie produkty MyEcolife do kupienia są na BioBazarze, w każdą środę i sobotę. Zapraszamy! www.biobazar.com.pl

agnieszka

myślę że może po prostu spróbuj @eks się z nimi jakoś skontaktować i tyle, to najlepsze wyjscie, bo tu chyba jakoś wybitnie szybko nie dostaniesz odpowiedzi. powodzenia w szukaniu pracy! A ja tu jeszcze zapytam czy ogólnie ktoś poleca Myecolife jako pracodawce? ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi czy coś ?

Tragedia!!!!! Nie idźcie tam!

widziałem tą firmę z zewnątrz i takiej arogancji i nieprofesjonalizmu pod przykrywką szczytnej misji jeszcze niespotkałem

M

ja tez miałem to nie szczęście tam pracować... zdecydowanie odradzam...

JZ - 2010-02-25 13:10:34 Pewnie można uznać mój wpis za subiektywny bo jest pracownikiem tej firmy, ale takie same są i poprzednie wpisy. Nie zgadzam się z nimi kompletnie i szkoda, że tak łatwo jest anonimowo i bez konsekwensji oczernić firmę, która pewnie jak każda może nie jest idealna ale na pewno profesjonalna i z genialnym podejściem do ludzi! A przedmówcom życzę aby znaleźli pracę w takiej firmie, która spełni ich oczekania! Przykro mi ale nie zgadzam się z Tobą to co napisałaś profesjonalizm w tej Firmie to duży znak zapytania.

Zdesperowana

Ja też jestem pracownikiem tej firmy i muszę powiedzieć, że to co się tu dzieje przypomina koszmar. Wszechobecny bałagan jest na porządku dziennym. Przez te ciągłe nadgodziny, nie pamiętam kiedy miałam czas dla siebie. Dlatego każdego dnia, po przyjściu z pracy przeglądam ogłoszenia w nadziei że znajdę normalną pracę.

JZ

Myecolife to... totalny bałagan i brak szacunku dla ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Myecolife - Warszawa

• Jak się pracuje w Myecolife?

Zobacz opinie na temat firmy Myecolife tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Myecolife
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • żelazna 51/53
    00-841 Warszawa