Myecolife

Opinie o Myecolife

Paweł 2010-01-24 20:48:42
Myecolife to... totalny bałagan i brak szacunku dla ludzi.
Haos 2010-02-09 18:19:11
Popieram przedmówców ta firma nie ma w sobie profesjonalizmu Nie znają się na Ekologi wcale .
JZ 2010-02-25 13:10:34
Pewnie można uznać mój wpis za subiektywny bo jest pracownikiem tej firmy, ale takie same są i poprzednie wpisy. Nie zgadzam się z nimi kompletnie i szkoda, że tak łatwo jest anonimowo i bez konsekwensji oczernić firmę, która pewnie jak każda może nie jest idealna ale na pewno profesjonalna i z genialnym podejściem do ludzi!
A przedmówcom życzę aby znaleźli pracę w takiej firmie, która spełni ich oczekania!
Zdesperowana 2010-03-07 14:28:07
Ja też jestem pracownikiem tej firmy i muszę powiedzieć, że to co się tu dzieje przypomina koszmar. Wszechobecny bałagan jest na porządku dziennym. Przez te ciągłe nadgodziny, nie pamiętam kiedy miałam czas dla siebie. Dlatego każdego dnia, po przyjściu z pracy przeglądam ogłoszenia w nadziei że znajdę normalną pracę.
anonim 2010-03-25 19:30:25
JZ - 2010-02-25 13:10:34

Przykro mi ale nie zgadzam się z Tobą to co napisałaś profesjonalizm w tej Firmie to duży znak zapytania.
M 2010-10-16 16:20:19
ja tez miałem to nie szczęście tam pracować... zdecydowanie odradzam...
anonim 2011-02-23 22:53:43
widziałem tą firmę z zewnątrz i takiej arogancji i nieprofesjonalizmu pod przykrywką szczytnej misji jeszcze niespotkałem
były pracownik 2011-03-22 20:27:04
Tragedia!!!!! Nie idźcie tam!
agnieszka 2015-01-31 23:23:51
myślę że może po prostu spróbuj @eks się z nimi jakoś skontaktować i tyle, to najlepsze wyjscie, bo tu chyba jakoś wybitnie szybko nie dostaniesz odpowiedzi. powodzenia w szukaniu pracy! A ja tu jeszcze zapytam czy ogólnie ktoś poleca Myecolife jako pracodawce? ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi czy coś ?
MyEcolife 2015-05-05 13:17:47
Obecnie w Warszawie produkty MyEcolife do kupienia są na BioBazarze, w każdą środę i sobotę. Zapraszamy!
www.biobazar.com.pl
jususj 2016-05-15 15:32:59
No już nie jest aktualne @wefr, ale fajnie, że kogoś znaleźli. Ja myślę o pracy jako pomocnik managera, pewnie to nawet tego samego co szukali niedawno, haha :D Ciekawe jest to, że praca jest przez 3 dni w tygodniu, w tym w soboty i zapewniają szkolenie, pełne wdrożenie i wsparcie w pierwszym okresie pracy.
Zostaw swoją opinię o Myecolife - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Myecolife