Opinie o Polski Sklep JEDYNKA w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polski Sklep JEDYNKA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polski Sklep JEDYNKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Sklep JEDYNKA w Rzeszów

Mail Nowy wpis

Hahahaha tak polszczyzna trudno się odnosić ale tu pisać (usunięte przez administratora) potrafią. Jak nie odbierać jak ich cza na podkładkę :P

Czarek Nowy wpis

Czy firma normalnie działa? Może ktoś napisze kilka słów jak sie pracuje?

paz Nowy wpis

burgos, a gdzie masz informację że niby firma już nie istnieje ? Znajomy mi ostatnio mówił, że dalej działają - nic się nie zmieniło. Mnie interesuje czy będą rekrutować jakoś niedługo

Polik Nowy wpis

Macie jakieś potwierdzenie upadłości, bo przyznam szczerze jest to dla mnie szokująca wiadomość zważając na fakt, że jest to przecież polski sklep. Co prawda mamy wolny rynek i w Rzeszowie na pewno wykończyła go biedronka, tesco czy inny lidl. Szkoda jednak, że owoce rąk polskich idą w zapomnienie a jedynym kryterium jest cena.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polski Sklep JEDYNKA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
mariusz

ale oni już nie funkcjonują na pewno, tak? bo znajomy mi mówił, że jeszcze widział jakieś ogłoszenie od nich i od nowego roku miało się zacząć coś dziać, no ale nie wiem, może w taki razie coś mu się pomyliło po prostu i to dlatego.. bo faktycznie ich strona internetowa wygląda na mocno nieużywaną od dawna.

dzik

jak się zakończyła? jak zwykle - wszystko zamiecione pod dywan

anonimus

Ogłosili upadłość ale czmu zmienili nazwę na Różana SA?

ramzes
@anonimus

bo w Zakopanym były prezes jedynki pan M.C.otwiera nowy sklep. meble ,lodówki , i tym podobne urządzenia będą pracować dla niego a nie będą sprzedane na zapłatę zaległości dla pracowników.ps.nie wolno w/w pana kojarzyć z JEDYNKĄ.DOBRE!

Klient

(usunięte przez administratora) Ale nieudolność i niekompetencja, brak logistyki prowadzi do bankructwa i widma bezrobocia pracujących tam ludzi.Myślę, że 31 grudnia 2013 to jest dzień w którym oficjalnie będzie ogłoszona upadłość firmy. Szkoda tylko ludzi

Stefan
@Klient

POdwislocze 1dynka . Nie ktorych szkoda nie ktorych nie!!!!!!!!!!!!! KOCHAMY NASZYCH KLIENTOW!!!!Cos to mowi chyba za siebie!! jestem klientem tego sklepu ,przy kasach nie ktorzy wydaja ci reszte jak by ci łaske robili ani dzien dobry a ni nic jakies fochy !!!!jak sie nie podoba to wypad i koniec,faktycznie ostatnio z towarem to jest masakra,tez jest taki jeden na monopolowym taki sztywniak chudy!!kiedys mial brudke i jest bezczelny ani dobry wieczor ,nic !!tylko stanie jak ten wol patrzy na ciebie z pod byka i pyta coo bedzie!?? a glowno bedzie!!!! jak ma fochy strugac to niech sie zwolni łaske robi ?????? ja stary chlop on smrodek i bedzie łaske mi robil ze mi cos sprzeda.idiota jakis co niedocenia to co ma jak na te czasy przystalo.masz robote to ja doceniaj!!!!!!!!kuzyn mowil mi kiedys ze byl tam gdzies okolo 01 nad ranem to siedzial przy komputerku sluchal muzyczki podszedl i chamsko sie odezwal !!!!!! ile!!!???? co ku.... ile???? chcial papierosy chcial kupic ,nie robilem tam zakupow od miesiaca ale pojde i sie dowiem jak sie on nazywa i zglosze to do kierowniczki lub szefa.... szczyl jeden!!!!

lol

To samo radzę mojej żonie która na nieszczęście pracuje w tej firmie. Do dziś nie ma wypłaty za październik a tu Święta i rachunki nie zapłacone. Ale ona "lojalna" jest jak mówi - nie odejdzie, nie zgłosi gdzie trzeba. Ciekawe co się stało z prawami pracowników które gwarantuje kodeks pracy. Wygląda na to że Jedynka ma prawo głęboko (usunięte przez administratora)

a

kiedy w koncu zapłacicie nam pieniadze za pażdziernik a tu sie juz zbliża kolejna wypłata ja jak do 10tego nie dostane pieniedzy ide do sadu pracy i zgłosze i bedziecie placić mi karę jeszcze nie wiecie jak wam kolo[usunięte przez moderatora]zrobie beszczelni jestescie

d

E bez przesady, w biznesie tak jest, że raz się jest na wozie raz pod nim. Niestety ale(usunięte przez administratora) nie wytrzymał konkurencji, mieszkam zaraz koło jednego z jego sklepów i obserwowałem powolny upadek sieci. Gdy w sobotę byłem w Tesco nie dało się poruszać wiec wybrałem sie do Jedynki i co, 2 osoby się kręciły po nim. Jego wina bo nie umiał dostosować cen, a mógł śmiało to wiem.A teraz nawet nie śmierdzi groszem żeby ludziom wypłacić pensji.

kaka

Sklepy Jedynka to kiedyś górowały na rynku,teraz świecą półkami,nie ma w nich nawet podstawowych artykułów jak mleko,masło,nabiał.Miejmy nadzieję że inna firma przejmie i zacznie działać oby jak najszybciej.

lala

W Jedynce nie jest źle tak jak wszyscy piszą !!!!!!!

?

Już niedługo zamiast w sklepie Jedynka, na Podwisłoczu pracować będziemy w Biedronka ...

karaluch
@

niestety...a może i dobrze...zawsze to praca i stały dochód...bo jesli ktoś nie ma nic to i dobra praca tam!!

Sklep jest suuper. Towar najwyższej jakości w super cenie. Ogromny oasortyment. Dla każdego coś się znajdzie. Po prostu cud. ------ Może kiedyś tak będzie, hehe. Najciekawsze jest to że pracując w niedziele mamy wpisane w dokumenty 8 h, choć pracujemy 12h. Także dobrze jest sobie robić notatki i zdjęcia z czasu pracy. A świadków nie brakuje. Koniec z wyzyskiem. Pozdrawiam górę i życzę powodzenia w sądzie.

pomocnik

w tygodniu pracujesz 8 godzin, praca na 2 zmiany, niedziele po 12godz. Grafik układa kierownik sklepu więc co do wolnych weekendów tą z kierownikiem uzgadniać. Pozdrawiam

ratunku

najniższa krajowa w Jedynce czyli ok 1200 zł netto jeśli chcesz się przeszkolic i zdobyc "doswiadczenie" to jedynka sie nadaje :) potem ruszaj dalej jak bedziesz chciał... pozdrawiam

axpf

Na temat sklepu jedynka przy ul. Słowackiego w Rzeszowie. To jest najgorszy sklep w jakim kiedykolwiek byłem. Tam skąd pochodzę nie ma tej sieci sklepów więc gdy przeprowadziłem się do Rzeszowa miałem I mam ten sklep niestety pod nosem, po miesiącu chodzenia do tego sklepu tak się zraziłem na tą sieć sklepów że musiałem to opisać: Zacznę od obsługi która ma taki stosunek olewający jak by pracowali za darmo, na stoisku mięsnym zawsze czeka się aż któraś pani łaskawie podejdzie około 5 minut (siedzą na magazynie i tylko słychać śmiechy a inne stoją i opierają się o ladę) Przy weekendzie stoi się w kolejce około 15 minut. Ponieważ są 3 kasy ale jedna nieczynna albo nikt jej nie obsługuje na drugiej jest tylko piwo liczone więc zostaje tylko jedna kasa:) Co do zaopatrzenia towaru: w tym sklepie nie uświadczymy klejów typu super glue, worków na śmieci Żadnych!!! Papierosy popularnych marek raz są raz nie ma, piwa dokładane są do lodówki co jakieś 2 dni a po weekendzie to może jakąś jedną markę uda nam się znaleźć ale trzeba mieć szczęście ( ciekawe kto jest odpowiedzialny za towar?) Stoisko mięsne łopatka, karkówka to czeto jest aż sina gdy pytam pani dlaczego nie dołoży świeżego mięsa to mówi że musi to sprzedać, ale dlaczego nie zrobią promocji jak nie schodzi towar, ceny też mają piękne przykład ser złoty mazur po 21-22 zł za kg. w inny sklepach często jest na promocji można go kupić za 16-17 zł. Słonina prawie 10 zł gdzie indziej od 5 do 7 zł, Ćwiartka z kurczaka ponad 7 zł za kg. gdzie indziej 5-6 zł (we wszystkich przykładach podaj ceny ze sklepów spożywczych nie z dużych super marketów) Na stoisku z warzywami brokuły już podgnite ale cena ta sama aż w końcu wyrzucają zamiast zrobić przecenę to samo dotyczy się bananów, pomidorów. Można było by wiele przykładów jeszcze podawać ale myślę że to wystarczy.. Mam nadzieję że moją opinię przeczyta osoba kompetentna i w końcu przyjrzy się na ten sklep dokładnie

ratunku

złóż CV, tak najprościej...oni Cię przeszkolą i myślę że ukończona tylko zawodówka nie robi przeszkody :)

uśmiech

najwięcej sklepów tej sieci jest w Rzeszowie i okolicach, otarli się także o Tarnów i w Zakopanem jest jeden sklep.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Sklep JEDYNKA - Rzeszów

Polski Sklep JEDYNKA
2.3/5 Na podstawie 36 ocen.

Polski Sklep JEDYNKA