PUH transport import Adam Lipinski

Sierpc

Opinie o PUH transport import Adam Lipinski

admin 2015-06-06 22:00:26
Chcesz pracować w firmie PUH transport import Adam Lipinski? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.
jakub 2015-06-30 19:39:38
Radzę omijać te firmę jak najszerszym łukiem. Nie płacą, objecujązłote góry, jak nie naginasz tacho to potrącą Ci tyle że nic kasy nie dostaniesz. Wystarczy że masz spalanie 1l poniżej normy musisz oddać kasę, za wszystko potrącają nawet za małą ryskę możesz mieć wstrzymaną wypłatę, atmosfera bardzo bardzo nie miła, Nie polecam ja się z stamtąd zwalniam jeździłem tam 3 miesiące i bardzo żałuje, jeśli pytacie dlaczego 3 miesiące, chciałem odzyskać kasę która mi się należy to jeszcze sądami straszą. Nie polecam, nie polecam, nie polecam
bubu 2015-07-29 21:49:30
Piszesz bzdury frajeze pracuje tam 7 lat I nie nazekam
mlody 2016-01-25 07:50:20
robiłem 7 miesięcy każda wyplata to proszenie się o swoje. kierowniczek w kurw [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzwoni karze kartę podkładać i mówi ze dopłaca a potem dyma cie na kasę. w biurze większość robi z siebie panicza urywają za telefon jak zadzwonisz do rodziny na chwile.ale są plusy tej firmy ze auta zadbane chłopaki w warsztacie robią kawal dobrej pracy. i robota jest dobrze ułożona wiec zamknij morde "bubu" bo robisz pewnie wszystkim na bazie w Sierpcu laski
Irysh 2016-05-05 21:43:46
Robie tu 8 lat I nie nazekam komu nie pasuje nie musi robic I niech nie szkaluje firmy nigdy nie czekalem na kase zawsze byla w ustalonym terminie macie racje idzcie do firmy w ktorej placa na raty
wiese 2016-09-14 13:19:28
maz ma ten sam problem ale ja sie nie poddam i zaloze sprawe narazie szukam kierowcow ktorzy u niego pacowali
Alladyn 2016-11-07 19:34:16
w sierpcu wszyscy wiedza jak jest u "lipy" zwykla lipa...tam kierwcow sie traktuje jak smiecie i po trasach podobno synalek szefa sprawdza czystosc kabiny jak jest syf to po premii,tu w sierpcu wszyscy o tym wiedza i mowia jak jest takze prawda sie nie ukryje,a kiedys zabraknie ludzi zeby tam pracowac jak nie zmienia podejscia to pracownikow
Zostaw swoją opinię o PUH transport import Adam Lipinski - Sierpc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH transport import Adam Lipinski