PUH transport import Adam Lipinski

Sierpc

Opinie o PUH transport import Adam Lipinski

admin 2015-06-06 22:00
Chcesz pracować w firmie PUH transport import Adam Lipinski? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.
bubu 2015-07-29 21:49
Piszesz bzdury frajeze pracuje tam 7 lat I nie nazekam
Irysh 2016-05-05 21:43
Robie tu 8 lat I nie nazekam komu nie pasuje nie musi robic I niech nie szkaluje firmy nigdy nie czekalem na kase zawsze byla w ustalonym terminie macie racje idzcie do firmy w ktorej placa na raty
wiese 2016-09-14 13:19
maz ma ten sam problem ale ja sie nie poddam i zaloze sprawe narazie szukam kierowcow ktorzy u niego pacowali
Młody 2017-03-15 10:41
Flety pracowalem 2 lata wyplaty terminowo lecz zawsze o 200 zl lub 100 cos nie grało obiecują złote góry ze km bedze 11 tysięcy plus podstawa z pierwsze 3 moesiace tak potem stajesz sie ostatnim w kolejce po zaladunki bo ELITA ma karty ELITA jedzie a ty kręcisz 45 48 godzin na parkingu dość mam a pan arek to naprawde niech sie wróci do szkoły bo na niczym sie nie znasz i do niczego sie nie nadaje potrafi tylko bajki opowiadać
Zostaw swoją opinię o PUH transport import Adam Lipinski - Sierpc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH transport import Adam Lipinski