Opinie o ET Logistik Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ET Logistik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ET Logistik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ET Logistik Sp. z o.o. w Toruń

Czy w firmie ET Logistik Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Znajomy Nowy wpis

Nie. W ET Logistik nie ma regularnych szkoleń. Tak naprawdę nie ma żadnych szkoleń. Uprzedzając kolejne pytanie: ponieważ nie ma ET Logistik i to już od trzech lat :-) Portal, który uznaje się za lidera rynku powinien lepiej weryfikować materiał który "obrabia", bo naprawdę niepoważnie to wygląda. Wydaje się, że portal jest nastawiony wyłącznie na opinie (mniejsza o to, czy prawdziwe, pomocne, głupie czy "hejt") bo chodzi o liczbę odwiedzin a nie o miejsce, w którym można znaleźć pomocne i coś wnoszące opinie o firmach. Rodzaj zadawanych pytań, ich poziom, to czego dotyczą, brak aktualizacji bazy firm i tego co się w nich dzieje (mam na to pomysł, ale to kosztuje milion dolarów - serio mówię) świadczy o bardzo płaskim podejściu portalu do tematu. Portal nie ma misji, ma cel: najwięcej wejść ;-)

Zainteresowany Nowy wpis

Od kiedy nastąpiła zmiana?

Alicja

Jak w tej chwili wygląda sytuacja w ET Logistik? Jak wam się pracuje? Dawno już w wątku nie było świeżych komentarzy. Coś się zmieniło w firmie?

ex-ETL Nowy wpis
@Alicja

Szanowna Pani Alicjo, ET Logistik już dość dawno zmieniło nazwę. Czy administratorów portalu nie razi poniższy wpis rekrutacyjny (Fiat) - czy ogłoszenia rekrutacyjne zamieszczane na portalu innej firmy nie łamią Państwa regulaminu?

Rekrutacja

Szukasz pracy jako magazynier lub operator wózka na terenie Fiata? Oferujemy: •Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą •Atrakcyjne wynagrodzenie • Pakiet premii rocznych A) Premia Efektywnościowa około 580 pln B) Premia Świąteczna około 1000 pln C) Premia Roczna około 1100 pln D) Premia urlopowa 1200 pln •Bogaty pakiet socjalny (, dofinansowanie do przewozów pracowniczych, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół) •Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kasy zapomogowo –pożyczkowej •Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Zadzwoń 32 325 39 49 Lub napisz maila rekrutacje@sistema.com.pl

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ET Logistik Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Erwina

Miałem zamiar aplikować do firmy ale po lekturze opinii jestem mocno zniesmaczony. Czy faktycznie jest słabo, może to jakieś przejściowe kłopoty??

Alicja

@wozkowy wątek, o którym wspominasz pojawił się już w Serwisie GoWork.pl Wystarczy, że w zakładce 'Opinie o pracodawcach' - http://www.gowork.pl/opinie wpiszesz nazwę firmy, czyli w tym przypadku ET Logistik.

wozkowy

Pani Alicjo i co z tym nowym wątkiem mija miesiąc i wątku nadal nie ma

sajmon
@wozkowy

Wózkowy, a może nie ma już firmy o nazwie ET Logistik? Nie wiesz gdzie pracujesz? Ja bym na twoim miejscu już sobie jakąś inną robotę w tym czasie znalazł (wózkowych akurat dużo firm szuka) zamiast tyle czekać na możliwość narzekania :-) Od twojego narzekania świat się nie zmieni - ani cały świat ani twój własny świat też nie.

Alicja

@wozkowy w przypadku utworzenia nowego wątku, niestety musi to troszkę potrwać. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

wozkowy

pani Alicja dodalem opinie w dniu wczorajszym i dalem et logistik jaworzno i do teraz tego nigdzie nie ma dlaczego?

wozkowy

i za mojej kadencji zarobki na poziomie 1700 zł bez możliwości nadgodzin sobót czy niedziel.. Porażka Ja pracując w Lear w Tychach na wysokim składzie z sobotą i Niedzielą wziąłem ponad 2700. Za taką kase można robić. A gdzie w polsce kto zarabia na takim wózku 1700. Szkoda gadać!!!

Alicja

@wozkowy, wątki poszczególnych firm mają możliwość założyć również użytkownicy. Wystarczy, że wejdziesz w poniższy link http://www.gowork.pl/opinie i z prawej strony wybierzesz opcję 'Dodaj nową opinię'.

wozkowy

Dlaczego nie ma na gowork ET LOGISTIK Jaworzno żeby opinie dać? zgadzam się z Marcinem jeśli rządy z Blatem na czele nie ulegną zmianie to tam nikt nie bedzie pracować jedyne co to ten zastepca kierownika artur bodajze spoko i ten młody łebek reszta to banda.. Nie powiem czego. Szkoda gadać Byłem przeżyłem kilka tygodni i prace może i polecam ale jeśli ktoś ma dobrą sprawność psychiczną i stalowe nerwy do tych ciuli.

Alicja

@imperator zapewniam, że nie współpracuję z firmą ET Logistik Sp. z o.o. Jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu dowiesz się najeżdżając myszką w ikonkę mikrofonu, zamieszczoną przy moim nicku. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat ET Logistik Sp. z o.o.

Dramat dlaczego ? Jesli chodzi o Jaworzno to w jadalnii nawet lodówek nie ma. A jak jest zima -15 czy -20 stopni to na ogrzewaniu oszczedzaja ale ok na to mozna przymknac oko. Ale do puki bedzie tam pan Blat kierownikiem to nigdy nie bedzie porzadku. Uwazam i nie tylko ja ze ten gosc sobie po prostu tam nie radzi nie potrafi zarzadzac ludzmi przez co przewijaja sie tam dziesiatki ludzi w ciagu kilku miesiecy. Facet traktuje ludzi jak smieci nie okazujac wcale szacunku do swoich podopiecznych przekonalem sie sam na sobie jak chwalil pracownikow a przy mnie nadawal na nich od najgoraszych. To samo jest na rozmowach kwalifikacyjnych z nim. Pelna kultura wysoka osobowosc a pozniej z czasem czlowiek ktory sie tam zatrudni poznaje tego typa od drugiej strony. Pana Biedronia logistyka tam tyczy sie to samo. Panie Ficek lub ktos inny obudzcie sie i zrob Cie porzadek w tym Jaworznie bo chetnych do pracy jest wiele ale nie z takim 1 !!!!

Alicja

@marcin piszesz, że powyższa firma to 'dramat'. Dlaczego tak uważasz? Co było przyczyną Twojej opinii? Powiedz więcej na ten temat.

imperator
@Alicja

Alicja to chyba nie Twoje imię. Jak masz na imię ? hmm jak ma na imię gwiazda z działu hr? ktoś pomoże?;)

marcin

Jeśli chodzi o ET Logistik w jaworznie to jest dramat. Do puki nie zmieni sie tam kierownictwo a w szczególności pan blat to dalej nikt tam nie bedzie chciał pracować w konsekwencji będzie jak dotychczas ze na 6 etatów wózkowych jest dwoch nie raz trzech. Paranoja co sie tam wyrabia

Alicja

@Xxx, dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś uargumentować swoją wypowiedź?

Xxx

Firma masakra

fidel

Może dronami już latają?

Aga z Bytomia

Szacun dla oddziału Tychy. 12 min. z centrum Bytomia do Tychów w godzinach szczytu. Inni się od was powinni uczyć. To że dwa razy nieudała się próba dostawy nie będąc na adresie nikogo nie dziwi ale czym wy w ET Logistik latacie? 45 kilometrów w godzinach szczytu wykręcić w 12 miniut. Szacunek.

Zostaw merytoryczną opinię o ET Logistik Sp. z o.o. - Toruń

ET Logistik Sp. z o.o.