Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. - Oddział w Łodzi

Łódź

Opinie o Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. - Oddział w Łodzi

member of BT team 2010-01-22 21:08:17
Firma godna polecenia!!! Dla chcących pracować, rozwijać się i szukających pracy wśród profesjonalistów jest to miejsce odpowiednie. Co do atmosfery w pracy - oczywiście, że jest ważna, ale na atmosferę w danej firmie pracują wszyscy, każdy pracownik ma swój udział. Jeśli nie wykonuje się swoich obowiązków sumiennie to jest oczywiste, że ktoś się zdenerwuje. Pracujemy razem i na wspólne dobro!!! A taka stara zasada - do przyjęcia i stosowania - W pracy pracujemy a nie szukamy dobrej atmosfery.
Poza tym jeśli ktoś twierdzi, że w tej firmie jest zła atmosfera to oznacza, że chyba nigdy nie pracował w prawdziwie okropnej atmosferze!!! Życzę powodzenia i optymizmu wszystkim, którzy pracują w BT!! Pozdrawiam;)
Były pracownik BT 2012-02-23 00:19:38
O widzę że opinia sponsorowana, jak to czytam to mi się nuż w kieszeni otwiera. Firma godna polecenia hahaha chyba dla lubiących klimaty SS. Dla ludzi chcących być wykorzystywanymi i zastraszanymi przez majstra i dyrektora świnie. Profesjonalistów którzy pracowali to żeście dawno na bruk wyrąbali a teraz cwaniaczki wydzwaniają po starych pracownikach bo według technologi się nie da zrobić jakiegoś elementu. I szukają frajera który przyjdzie i za damski [usunięte przez moderatora] pokaże jak co trzeba zrobić. Na atmosferę w tym syfie to nie wszyscy pracownicy pracują, na pewno majster i dyrektorzy idioci wraz z prezesem na czele. Obcinają czasy na wykonanie detalu że nawet wysrać się człowiek nie ma czasu.
I skąd wziąłeś to motto " W pracy pracujemy a nie szukamy dobrej atmosfery " :) [usunięte przez moderatora] na pewno tak samo mówił do idących na pewną śmierć do [usunięte przez moderatora].

Życzę powodzenia a dla szukających pracy nie polecam szkoda waszego zdrowia i zdrowia waszych rodzin.
Zostaw swoją opinię o Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. - Oddział w Łodzi - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. - Oddział w Łodzi