Opinie o Polwat S.j. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polwat S.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Polwat S.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwat S.j. w Gliwice

I tyle Nowy wpis

Przedszkole.

Kowalski Nowy wpis

Praca fajna,zarobki fajne,warunki fajne. Szefostwo również jak i Szefowa która zawsze pomoże,doradzi. Szczerość i bezpośredniość.

Wiecie może, czy w Polwat S.j. szukają chętnych na staż?

Pracownik Nowy wpis

Jest trochę roboty, pewnie jakieś dodatkowe ręce do pracy mogą się przydać. Po prostu trzeba zadzwonić i się zapytać.

Krzychu

Jaka stawka obecnie ktoś wie???

@Krzychu

Najniższa krajowa + premia uznaniowa.

poko
@Allia

Jak ci tak źle było to po co tam pracowałaś nikt nikogo nigdzie nie trzyma na siłę ale jak się chce zarobić a nie narobić to załóż swoją działalność. Będziesz szefową!!!!!!!

@Krzychu

Trzeba dodać, że premia uznaniowa zależy od humoru szefowej. Jak nadepniesz na odcisk, odczujesz to na pasku. Obecnie ludzie, którzy się zwalniają nie informują o tym, aby nie stracić części wynagrodzenia

Lola
@Odbiór

Tylko zaznacz że jak ktoś odchodzi to mu się robić nie chce a to warunek wiadomo to od 25 lat. tego nie napisałeś robaczku.

Szwagier
@Lola

Bo to nieprawda. Ludzie pracowici, ale szefowa - szkoda słów, bo zaraz do sądu pozwie...

@Lola

90% pracowników obniża swój standard pracy przy złożeniu wypowiedzenia? Takie stwierdzenie pachnie mobbingiem, jest strasznie tendencyjne i krzywdzące. Ja raczej obstawiałbym że 90% pracowników obniża swój standard pracy gdy zobaczy wypłatę po złożeniu wypowiedzenia.

@Szwagier

Chyba ci na odcisk stanęla szwagier co, bo o ile wiemy to się dogadujemy jako pracownicy i do sądu nikt nie chodzi ani służbowo ani prywatnie. To nie ładnie rodzinę żony tak obmalowywać co z ciebie za facet żenada w głowie się nie mieści. Zazdrość to choroba lecz sie chłopie bo ci wątroba zgnije. Pracuję z wlaścicielami od ponad 20 lat i nic złego nie powiem jest ok byle zdrowie nam wszystkim dopisało.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polwat S.j.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Olecko
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Pabianice
Pabianice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
:-)

Bardzo miła atmosfera, zawsze można się z kazdym z szefostwa dogadać :) Taki pracodawca choć wymagający to bardzo dobry pracodawca w tych czasach :)

@:-)

Z szefostwem można bez problemu się dogadać, pan Marek i Staszek są do rany przyłóż. Gorzej jeśli chodzi o księgową która jest rakiem tej firmy. Niestety zależy od niej część formalna pracy, czyli urlopy, zaświadczenia, premie, rozliczanie czasu pracy.

Pol
@Odbiór

Rak to ty bez ciebie firma się nie zawali i nie zawaliła i chemii do tego nie potrzeba. Trochę empatii bo ciebie taka choroba też może dorwać. Losu nie oszukasz.

@Odbiór

Ale te ludzie są głupie robić takie wpisy, firma ogarnięta a premie dzielą szefowie a nie szefowa.

@Pol

Jestem empatyczny i w życiu nie wyłączyłbym pracownikom dystrybutora do wody z prądu, bo nie daj Boże, zrobią sobie herbatę podczas pracy, lub napiją się chłodnej wody w lecie. Łatwiej można by wykazać empatię zostawiając ogrzewanie na noc w zimie aby pracownik mógł przyjść do ciepłej firmy.

@Odbiór

(usunięte przez administratora) dobrze że nie pracuje szkoda ze jeszcze nie chciałeś kawki pod nos palancie

@pracownik

Co twoim zdaniem jest zbyt dużym wymaganiem wobec pracodawcy z tego co wymieniłem? Woda czy ogrzewanie? Co tak bardzo cię frustruje w mojej wypowiedzi, że próbujesz mnie obrazić? Skoro nazywasz się pracownikiem to chyba stać cię na rzeczową kontrargumentację?

@Odbiór

To księgowa na linii, tylko ona potrafi tak bluzgać na druga osobę, siać ferment i odwracać kota ogonem. Nie widzi problemu ciepłej wody w leci czy zimnego poranka w zimę tylko widzi to, jak mogłeś prawdę napisać. Widzę że nic się nie zmieniło, dobrze że mnie tam już nie ma, szkoda tylko, że tak długo zwlekałem

Mateusz

Nie polecam! Firma dyskryminuje osoby nie zaczepione wręcz by podjąć pracę wymusza zaszczepienie.

Lokalny przewodnik
@Mateusz

Prawda dziś miała taką samą sytuację.

Ciekawy
@Mateusz

Kim są te osoby nie zaczepione?

@Mateusz

Nikt nikogo nigdy nie zmuszał do szczepień chcesz chorować Twój wybór byle Ci na dekiel nie padła choroba. Czego ci życzę.

@Ciekawy

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła ciekawski do roboty /Tomeczku?

Andżyj

O ho, księgowa na linii....

Andżyj

O ho, księgowa na linii... Tylko ona zwraca się do ludzi z taka pogardą

Tak nie powinno się robić ale niestety prywatna firma to robią co im się podoba.

Mateusz1

Co ma do tego firma prywatna, zdrowie to zdrowie należy dbać o siebie i otoczenie nieuki nie wiedzą co to jest zakaźna choroba, narażanie na niebezpieczeństwo innych osób podlega KK.

Grażyna
@Mateusz1

A z czym ta treść była związana? Bo niestety jest ukryta

Jaki dress code obowiązuje w Polwat S.j.?

Każdy chodzi jak chce kropki kwiatki paski kratki tylko ma zmienne lekkie obuwie swoje a ubiór dopasowany do otoczenia. Dyscypliny nie ma. Pozdrawiam zainteresowanych.

Czy Polwat S.j. organizuje staże dla studentów?

Llola

Nie.

Tak organizuje, przez 8 lat mieli również studentów z Francji. Jest ok byli bardzo zadowoleni jakoś się z Francuzami dogadywaliśmy.

Lena
@Llola

Skąd wiesz jak cie tam nie ma nie siej fermetu nikt cie o to nie prosi najlepiej wyslac maila do szefa i sie dowiedziec z pewnego źrodla. Nie czytać tych głupot tylko wiedza ze źródła jest gwarancją wiedzy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Polwat S.j. odbywa się również w języku angielskim?

Lena

Jak jest potrzeba to szef biegle mówi po angielsku.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Polwat S.j.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są wypłacane lub wybierane wystarczy uzgodnić z księgową jest spoko.

Henry

Dobry pracodawca a jeśli ludzie starają się o dobrą atmosferę to w efekcie mamy spokój na forum.

@Henry

Ludzie poprawiają atmosferę wokół siebie zwalniając się. W 2021 r. firma wejdzie w składzie okrojonym o połowę.

PIK
@Odbiór

Ale wróżka? cha cha przetrwała 30 lat i jakoś nic.

POLO
@Odbiór

Naucz się liczyć, wszędzie dobrze gdzie cię nie ma dobre stare powiedzenie.

Orto
@PIK

Z błędami?

@PIK

No właśnie nic... Tego mi najbardziej szkoda, ponieważ produkty są solidne i świetne. Proszę o podanie imienia najlepszego w firmie: przedstawiciela handlowego, kierownika, projektanta. Polwat powinien być korporacją, a najprawdopodobniej zniknie z rynku, mimo tylu lat istnienia. Trzymam kciuki żeby tak się nie stało.

Bożena
@Odbiór

Dlaczego sądzisz, że firma przestanie funkcjonować? Jest to związane z sytuacją w kraju? Zastanawiam się, czy pracodawca był zmuszony obniżyć zarobki lub też zwolnić pracowników. Będę wdzięczna za rzetelne informacje.

XYZ
@Bożena

W zeszłym roku przez jakieś 6 miesięcy wszyscy pracownicy mieli umowę zmniejszoną do połowy etatu.

XYZ
@Bożena

Z pracowników nikt nie był zwolniony. Wiele osób samemu zrezygnowało, obecnie połowa osób to nowi pracownicy.

@Bożena

Firma sama nie zwalnia ludzi. Przy kryzysie najwyżej obniża zarobki i zmniejsza etaty. Chodzi mi bardziej o przyszłość firmy, która jest nierozerwalnie związana z życiem dwóch, a w praktyce jednego człowieka. Zwyczajnie w tym królestwie brakuje dziedzica. Kilkukrotnie zdarzyło się już że szef się rozchorował i nie było co robić

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Polwat S.j.?

Tak, sam szef rozmawia jest ok

Jaka atmosfera jest między działami w Polwat S.j.?

Allia

Atmosfera jest dobra. Ludzie są dla siebie mili. Wyjątkiem jest tylko zadufane biuro - tam oprócz jednej osoby - nos trzymają wysoko.

Poko
@Allia

Bardzo fajne dziewczyny pomocne wesole i pracowite tego im wszyscy zazdroszcza bo maja rodzinna atmosfere reszta nawet tego sobie nie potrafi zbudowac zazdrosc to patologiczna cecha te na gorze niektore to dopiero nos wysoko trzymaja dobrze ze sufit wysoko ????

@Poko

czyli pani szefowa na linii? szkoda że tak pani nie broniła reszty załogi...

Kuba
@Allia

Ja słyszę rodzinna atmosfera to mnie mdli. Tu się idealnie sprawdza powiedzenie z rodziną to najlepiej na zdjęciu, to jest 1000% idealny przykład!

POKO
@Allia

Chciałabym być kiedyś szefową.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Polwat S.j.?

szmarek

Raczej ciężko o awans, każdy tam ma swój zakres obowiązków, a stanowisk kierowniczych poza kierownictwem nie ma.

@szmarek

Masz rację, brak awansu może być spowodowany małą ilością stanowisk kierowniczych. Czy jest możliwość rozwoju poprzez system szkoleń branżowych? Takie udogodnienia są bardzo istotne i procentują w przyszłości. Co o tym myślisz?

Alicja

A czy do tego biura trudno się dostać? Jakoś tam myślę, że bym się dogadała z tymi dziewczynami.

Siebert

Praca za 650zl miesiecznie... moze od 2002r pan Elmer placi wiecej ;)

Lidia
@Siebert

Czy możesz napisać skąd podałeś taką kwotę wynagrodzenia? Ta suma jest niższa niż minimalna pensja krajowa, która wynosi obecnie 2100 zł brutto. Czy jest to niepełny wymiar czasu pracy? Inne osoby na forum, na pewno chciałby wiedzieć coś więcej na ten temat.

tytus
@Lidia

Bo Siebert tam pracowal kilka lat to wie. Ale jak sie do niczego czlowiek nie nadaje to sie malo zarabia

tytus
@tytus

jeszcze dopowiem ze jak odchodziles na sowinskiego to wszyscy byli w 7 niebie ze taki idI0ta odchodzi

@Siebert

Ta wiadomosc to patologia inzynierek sie nie popisal wszyscy sie cieszyli jak odszedl dobrze powiedziane 2002r

650zł miesięcznie to faktycznie dramat, ale to wręcz nie do wiary. Po pierwsze, że ktoś płaci mniej niż najniższa krajowa a po drugie, że ktoś zgadza się na takie warunki...

matek

@wer no tak, jest ważna, ale też każdy pracownik ją tworzy :)

Jeszcze zadowolony

Na początek jest umowa zlecenie przez miesiąc, potem na okres próbny na 3 miesiące, a potem umowa o prace na czas określony. System wynagrodzenia jest premiowy. Konkretnych zarobków nie podam, ale więcej niż wynagrodzenie minimalne. Na początek polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Polwat S.j. - Gliwice

• Jak się pracuje w Polwat S.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Polwat S.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Polwat S.j.
2.8/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Towarowa 13
    44-100 Gliwice