Polwat S.j.

Gliwice

Opinie o Polwat S.j.

Steven 2010-01-27 00:37:32
hehe swego czasu też tam robiłem przez 2 miesiące ( usunięte przez administratora ) ludzie podobno jak sie cieło zaczynało robic to po 10 km na rowerach dojeżdżali na toszecką żeby zaoszczędzić na paliwie
brudny 2010-02-04 16:45:47
REGULAMIN którego nikt nigdy nie widział ale WSZYSCY muszą go przestrzegać.... jest najpilniej strzeżoną tajemnicą zakładu.......
fethor kloaczny 2010-02-04 23:54:59
o paleniu mowi przeciez pkt 3 regulaminu, hehe ;) kazdy wie ze istnieje, nie kazdy czytal(nikt nie czytal!) ;)

dla potencjalnych przyszlych pracownikow(bron Boze!) jesli chodzi o place(nie wiadomo czy sie smiac czy plakac?) i atmosfere jaka panuje pomiedzy( usunięte przez administratora ) to jest tak mniej wiecej na pograniczu dna i (conajmniej) 10 metrow mulu, ( usunięte przez administratora ) az szkoda gadac, jożin z bażin trafnie to ujal.

moja ogolna ocena: ndst
Czytelnik 2010-03-02 17:41:26
Mnie ciekawi jedno. Skoro wszyscy tak narzekacie, to dlaczego wciąż tam pracujecie? Gliwice mają KSSE, Bumar Łabędy wciąż działa, na samej Chorzowskiej jest wiele zakładów. Wszyscy narzekają, nikt z tym nic nie robi. Typowo polskie podejście.
anonim 2010-03-03 21:01:20
/powiem tak ludzie pracuja za grosze w tym zakladzie a pewna osoba z usmiechem na twazy przynosi podwyszke bo podniesli najnizsza krajowa/
SoKoMoK 2010-04-06 20:00:07
Czytelnik - typowe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] internetowe. A przyjmie cię Bumar? Albo jakikolwiek inny zakład? Szaleje bezrobocie, w firmach albo nie ma przyjęć, albo stawiają chore wymagania wobec kandydatów.
Czytelnik 2010-05-28 20:09:26
Podejrzewam, że niektórzy z was siedzą i narzekają w Polwacie juz ładnych parę lat, a jak wiadomo na rynku pracy ceni się pracowników z doświadczeniem, szczególnie w elektronice. Wbrew pozorom firm jest pod dostatkiem. Wobec tego w czym problem SoKoMoK?
Morza szum, ptaków śpiew ..... 2010-06-21 15:31:52
Hejka. Pozdrawiam wszystkich którzy pozostali tam, gdzie mnie nie ma. Do usłyszenia :)
SoKoMoK 2010-07-01 10:52:35
Czytelnik-życzę wam powodzenia, po wręczeniu kartki z pismem (wypowiedzenia)macie wtedy fajne miny
Hakujin 2010-08-09 13:50:42
Nie sądzę żeby "Czytelnik" był którymś z( usunięte przez administratora ) Poza tym chętnych na pracę w Polwacie raczej nie braknie - wielu absolwentów Technikum Łączności czy nawet Polibudy ma problemy ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy.
Franek 2014-03-09 17:11:29
Mnie obecnie interesuje firma Polwat, ale z tego co widze, to za dobrej opinii tutaj nie mają, sam nie wiem, czy próbować u nich uzyskać pracę.
jojko 2014-05-02 13:19:05
@Antoni, Polwat sam u siebie na stronie nie wrzuci raczej o sobie opinii które można uznać za niepochlebne
Kuboludek 2014-12-01 12:17:20
Pracowałem tam kiedyś i nie było źle, to moja pierwsza praca, nie zrozumie nikt kto nie szukał miesiącami jakiejkolwiek pracy.
Irgo 2015-01-30 18:52:54
no dobra nie skupiajmy się już nad tym przez ile szuka się pracy tylko na obecnych warunkach zatrudnienia w Polwat S.j. To że jedna lub dwie osoby nie są zachwycone (nie każdemu można dogodzić) nie oznacza że firma jest nieprofesjonalna. Nikt przecież nie napisał ile można tam zarobić i jaką umowę mają
Kuboludek 2015-03-05 12:50:45
Było to w 2001 roku, w sumie szczyt bezrobocia, przed wejściem do UE. Koledzy mieli podobne a czasem większe problemy ze znalezieniem roboty. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy jedyną firmą w branży przetwornic w Gliwicach był Merawex. Zajmowałem się montażem i przygotowaniem schematów montażowych. Na zarobki nie narzekałem, gdyż mieszkałem wówczas z rodzicami, a każdy grosz się liczył. Pozdrawiam.
Jeszcze zadowolony 2015-05-06 20:43:37
Na początek jest umowa zlecenie przez miesiąc, potem na okres próbny na 3 miesiące, a potem umowa o prace na czas określony. System wynagrodzenia jest premiowy. Konkretnych zarobków nie podam, ale więcej niż wynagrodzenie minimalne. Na początek polecam.
matek 2016-05-12 18:46:03
@wer no tak, jest ważna, ale też każdy pracownik ją tworzy :)
Zostaw swoją opinię o Polwat S.j. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polwat S.j.