Hotel Tumski ****

Płock

Opinie o Hotel Tumski ****

perłowa 2010-08-10 13:58:26
Pracuję tam.[usunięte przez moderatora] NIE Z TEJ ZIEMI,ale szefostwo w porządku :)
Mili ludzie, kultura i klasa.Poza tym całkiem dobra płaca, pakiet socjalny,umowa, czysto i przyjemnie,jestem bardzo zadowolona.Polecam wszystkim.Na płockie realia 8/10 :)
GOŚĆ 2013-10-27 10:01:15
Generalnie nie polecam. Dość dziwna atmosfera. Pensja też na nieciekawych zasadach.
ryba 2016-05-04 21:45:58
no na pewno to osiągniesz bo hotel jest czterogwiazdkowy i wiadomo że lepsi klienci i lepsza kasiorka, warto
Koko 2016-10-30 11:42:42
Nie polecam. Najniższa krajowa. Fatalne zarządzanie.
Ania 2016-11-08 16:34:33
Nie polecam. Pensja na umowie najniższa krajowa. reszta pod stołem. Ludzie tam pracujący tez różni. Jest kilkoro fajnych osób, reszta niezbyt. Wymyślanie przez szefostwo różnych głupot do zrobienia niezwiązanych z Twoim stanowiskiem pracy. Jeśli chodzi o zarządzanie personelem, itd, to nie ma to tego kompetentnej osoby. Ogólnie nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Hotel Tumski **** - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Tumski ****