Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

Bobas

No ta brodata dziewczyna nadaje sie do cyrku:) Chociaz tam sie gra zespolowo, a nie sprzedaje kumpli i zwala na innych. A do tego lepsze rapsy robia gimnazjaliści.

nowa

jakie sa zarobki menadżera sklepu

wujaszek

Sarna na każdej zmianie w P&B której będziesz będę przychodził i robił ci syf żebyś czasem się nie nudził i za dużo nie myślał o swojej brodatej dziewczynie która załatwiła ci tam pracę.

były korpo

czytając te paranoję widzę że wszędzie to samo

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
niezadowolona

Totalnie słaba firma teraz odchodząc z niej mogę to napisać z czystym sumieniem kolesiostwo na pierwszym miejscu awansują albo głupki które łatwo zmanipulować i robią wszystko jak im się zagra i tyrają za dwóch albo znajomi od kielisza.

Zabrze

hej,czy ktoś z Was tu obecnych pracuje w TK Maxx w Zabrzu? Prosiłabym o szczere opinie w pn idę na rozmowę w sprawie pracy :)

RealTrue

Najzabawniejsze jest jak przeżywają wypowiedzi tutaj na brifach...a oczywiste jest że nikt nie będzie się konfrontować w pracy bo zostanie zaraz zwolniony jak to paru już zostało tylko z tego powodu że za dużo pyskowali.. dlatego jedyna prawda jaka jest to prawda która wypływa tutaj dlatego tak bardzo boli.

naiv
@RealTrue

Uwaga, koleżanki z HR szpiclują i donoszą, te ich wywiady - co dobrze, a co źle... to wszystko ściema, w końcu jako pierwsze z zimną krwią cię spuszczą z wodą - wiesz gdzie, dla tych co nie wiedzą teraz są aż 4!! ta starsza blondi J - Szefowa i 3 pomocnice, radze się za mocno nie otwierać przed nimi. Pozdrowki dla wszystkich na jedynym szczerym forum, gdzie nie strach mówić.

True

Smutne jest jak się czyta opinie, niektórych ludzi tutaj. Wiadomym jest, ze w firmie, która zatrudnia 70 pracowników będą zdania podzielone bo ilu ludzi tyle charakterów i opinii na różne tematy. Da się jeszcze zrozumieć, że ktoś wystawi opinię bo jest niezadowolony z systemu pracy, z godzin, z wynagrodzenia ale wrzucanie tu ścierwa kierowanego do indywidualnych osób jest żenujące. Szkoda, że nie byliście tacy mocni gdy jeszcze pracowaliście w Tkeju i nie potrafiliście stawić czoła swoim byłem przełożonym lub współpracownikom tylko teraz pokazujecie objaw swojej słabości i depresji robiąc płaskie żarty na poziomie gimnazjum. O ile można tu mówić o jakimś poziomie. Żarty pani a raczej pana pielęgniarki pokazują w jakim miejscu zatrzymał się Twój poziom intelektualny więc proponuje odejść od komputera i wziąć się za swoją osobę bo gorzej chyba już być nie może. Za to nam, pracownikom Tkeja proponuję w ogóle nie wchodzić na Goworka. Bo po co? Czytać desperackie żarty paru pionków? Totalnie olać temat i dalej robić swoje bo przecież w Tkeju nie jest tak źle i raczej czuje się dobrą atmosferę. A skoro oleje się na Goworku desperatów to na pewno uda się podtrzymać jak nie "zwiększyć" dobry klimat.

mirko
@True

Ale się rozpisała Pani menager z Tkmax-u. Prawda w oczy kole. Osobny sprawa jak są szkoleni pracownicy aby klientów którzy reklamują towar wysyłać na drzewo. Wszystkie slogany zawarte na stronie firmy to tylko wielka ściema.

@True

Szkoda Sandra że sama nie dbasz o klimat na sklepie, bo w biurze to humorek zawsze dopisuje. Hipokryzja.

fuyouall
@pracownik

Bo ten świstak powinien w biedrze na kasie pracować a nie za zarządzanie się zabierać.

sednes

Robiąc paznokcie Gosiu max to dostaniesz 40stkę za kilka lat.

KingRhodan

Ktoś tu ma "bliskie" stosunki z Tomkiem

Wiki

Przemek jest idealnym przykładem że w Polsce managerami zostają zwyczajni assholes... kupowanie pączków z marketu za 50gr sztuka nie naprawi fałszywego wizerunku, beznadziejnych kawałów, i kreowania się na strażnika teksasu gdy jest się zwyczajnym pucybutem. A o wiejskiej mafaszon nie ma co gadać dziewczyna jeszcze nie jest gotowa na takie stanowisko... ale pewnie w jakiś butiku na kasie by się sprawdziła

Samara

Bozena i Tomek sa najbaredziej uczciwi z calego 704. Mozna na nich polegac. Niestety na szarym koncu znajduje sie Przemek:( I ta jego wiejska dziewucha: Justyna, czy jak jej tam na imie.

Black*Star

Sam osobiście stałem się ofiarą Bożeny i jej chorych akcji. Ta dziewczyna powinna zastanowić się nad jakąś terapią ;)

Sandra to nic przy tym jaki zamęt wśród pracowników sieje Bożena. Teraz pytanie do wszystkich którzy z nią pracowali na Malcie w City Center lub w Łodzi. Obgadywałeś/aś z nią kogoś, bądź słyszałeś/eś jak to robi? Nie musicie odpowiadać bo odpowiedz jest jedna - TAK. Niekompetencja i brak empatii to tylko wstęp do tego jaką postawę reprezentuje ta pani.

ornitolog

jedyne co ostatnio pokazuje to swoją głupotę dobrze że wytatułowała sobie sowę ... czyli jednego z głupszych ptaków wbrew powszechnej opinii że to symbol mądrości

OMNIBUS

Do ''dzieciak''. lizusie wyjazd. do ''pielegniarka''. Sandrze nigdy nie przejdzie. I zawsze bedzie miny robic i pokazywac humorki;P

pielęgniarka

Sandrze już przeszła sraczka? Kto będzie Przemkowi kawę parzył?

dzieciak

W lutym i marcu nigdy nie ma godzin, a jak są, to dostają je ludzie z lepszą opinią o ich pracy (bo po co dawać godziny komuś komu zwykle się nie chce robić?). Oceny to teatrzyk, choć jeśli ktoś ma coś przekazać kierownikowi, to kiedy lepiej ? Parę osób zawsze po nich zmniejsza etaty, parę może dostać, ktoś zacznie przygotowywać się pod awans czy zaczyna robić coś innego niż zwykle. Czyli coś to może dać... Naprawdę, można mieć dużo gorszą robotę niż nasze podnoszenie ciuchów.

Carbonara

No to prawda... Sarna przejal miano kabla tikejowego. Moze innym tez skoczysz po kawkę do maca, a nie tylko floorce;D Lizus i frajer!!!!

lewackaciota

Nie ogoli (usunięte przez administratora) to i siedzi przed kompem

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX