Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

NĘDZA

NIE APLIKUJCIE DO TEJ FIRMY!!! Ludzie zarobicie mniej niż najniższa krajowa a będą od was wymagać pełnej dyspozycyjności pod ich widzimisie ( bo grafiku nie potrafią układać ameby łażące tylko po klubach ) będziecie musieli szkolić się z 1000 różnych rzeczy jak byście niewiadomo jaką funkcję na sklepie mieli objąć. A na wyższe etaty nie liczcie chyba że będziecie się spoufalać i wykonywać "drobne" przysługi kierownictwu jak kablowanie, podwożenie do pracy i chodzenie po jedzenie do sklepu.

kamila

ooo fajnie ze dostalas prace, do zobaczenia na miejscu, pewnie Cie rozpoznac heheh buziak

tksrax

Maja nowy narybek teraz ktory stare (usunięte przez administratora)na 40stkach odpowiednio wychowaja starych pracownilow beda teraz stopniowo usowac. Firma miedzynarodowa a mentalnosc polska klasyB. Moze to przez to ze na stolkach tyle wiesniakow siedzi. Uwazajcie na usmiechnietych "przyjacielskich managerow" wszystko to na pokaz... kazdy znich falszywy za pochwale od dystrykta wlasna matke by sprzedali.

Niki

Jak aplikować? Jak wy aplikowaliście? Wysyłaliście emaila tylko z załączonym CV? Czy zostawialiście w sklepie? Po jakim czasie się odzywają?

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
,,,,,

Wszysko na pracowników - a od czego jest LP - oczywiście od " szczytnych celów"

Vice

Złodzieje widzą jak pracownicy pracują na sklepie i to wykorzystują.Widząc jak bramka nawala i nikt nie reaguje by do niej podejść i wyłączyć.To jest sygnał dla nich by wejść i ukraść.To jest moje zdanie.

o co chodzi?

o co chodzi z tym pociagiem do Czeladzi?

żenada

Żenada.Rozdają nagany, a potem przepraszają - pomyłka.? , nieprzemyślana decyzja? , brak dowodów?Co by to nie było świadczy o kompetencjach, rzetelności, uczciwości , profesjonaliźmie i odpowiednich ludziach na odpowiednich stanowiskach. Czy inne decyzje też były trafne i w pełni słuszne? Czy firma może pozwolić sobie na takie działania i byc w pełni profesjonalna i wiarygodna? Nie szukam odpowiedzi - szukam nowej pracy !

pociąg do Czeladzi

Złodziejowi się ręke podaje!!!!! i wypuszcza , a nie zatrzymuje. W swoim pokoju się posiedzi,dobrze zabawi( śmiech aż słychac na kantynie) i pędem na pociąg .Trzeba zbierać się z tej firmy i to szybko

była pracownica

Pytania są bardzo konkretne, np. gdybyś była zwierzęciem, to kim byś była, ja odpowiedziałam że psem i się dostałam, więc możesz spróbować. Poza tym dennym pytaniem, to raczej nic nadzwyczajnego nie było - czym się zajmowałaś, jakie masz oczekiwania, co potrafisz, Twoje wady i zalety itp. generalnie pytania dotyczące Twojej osoby.

D
@była pracownica

Dzieki za pomoc myslałam ze bedzie jakis dziwny test ale tak jak mowilas pytania typu co jak dlaczego itp.. dostalam prace zobaczymy jak bedzie dalej

D

HEj ide jutro na rozmowe do Tikeja powiedzcie o co Was pytali na rozmowie? Wasze opinie sa nie najlepsze ale i tak warto sprobowac w moim przypadku od 2 miesiecy wysylam CV i tylko oni sie odezwali musze sprobowac;/

lizus

Procedury zachowane i koszty zminimalizowane? Złodzieje jak kradli tak kradną , bo za złodzieja to małe profity i w drodze na pociąg do Czeladzi można oberwac, a pracownikowi to wszystko można wmówic.

irytacja
@lizus

Proponuję pojechać późniejszym pociągiem i powęszyc w temacie empathica, dorabianie metek, reticket - coś się znajdzie. Może nawet złodzieja się złapie .

ccccc

Złodzieje kradną na oczach i pod nosem LP na tysiące zł - straty rosną . A gdy złapie się złodzieja to go się wypuszcza i ręke podaje na dowidzenia - ważne że towar odzyskany i na pociąg się zdąży. Procedury zachiwane?

hym

Tych co pracowici i mają podejscie do pracownika pozbywa się z firmy , a siedzących w biurze , i komunikujących się z pracownikami za pomocą pisania na kartce zostawia. To jest polityka.

irytacja

ZMNIEJSZANIE PENSJI BRAK ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH CIĘŻKA PRACA OPARTA NA NORMACH CZASOWYCH INWIGILACJA ZMNIEJSZANIE ILOŚCI ETATÓW BRAK MOTYWACJI DO PRACY N A. G. A. N Y tak wygląda praca w tej stabilnej firmie URLOPY W MIESIĄCACH WYZNACZONYCH

ohah

Czy TK MAXX oferuje dla swoich pracowników jakieś karty sportowe? Chodzi mi tu o karty typu Benefit, Multisport, OK system itd, wie ktoś coś? : ))

cartoon

Zapomnij o całym etacie. Słyszałem o osobach pracujących po kilka lat, które nie dostały etatu większego niż 12h.

nie

niestety nie, 160 godzin może wyrobisz po 5 latach stażu w tk.

mała

Cześć :) czytałam wasze opinie i zastanawia mnie to czy po 3 miesiĄcah próbnych w tk maxie 12 godzin tygodniowo...- Czy Po tym czasie jest moŻliwoŚĆ wyrabiania pełnego etatu 160 godzin miesiĘcznie... PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ...

mała

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX