Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

Black*Star

Świadczy o tym, że wypowiada się ktoś kto jest wyżej niż zwykły pracownik i stosuje tak zwane corpo (usunięte przez administratora)

Ilona

Moze i ma pani/pan racje ale takie opinie.... Broni pani/pan swojej firmy a ocenia inne nie pracując tam....O czymś to świadczy.....

pracownik tk maxx

ja pracuje tam już dwa lata i nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami.okej może rzeczywiście dzwonią żeby ktoś przyszedł do pracy ale wydaje mi się ze to plus bo to okazja żeby sobie nadgodziny wyrobić a po drugie oni tylko pytają a nie rozkazuja ą bo jak nie chcesz to po prostu mówisz nie. i nawet pracując na najniższym etacie z najniższą możliwa liczba godzin to zarabia się około 600 zł chociaż zawsze jest szansa właśnie na nadgodziny. a sklep tk maxx jest duży i ma swoją specyfikę to nie ryłko czy wojas ze się stoi cały czas po 10,12 h i nic nie robi i jeszcze się narzuca klientom. wydaje mi się ze tu się wypowiadają osoby które pracowały chwile w tk maxx jeżeli w ogóle i takie które by chciały zarabiać 100000 siedząc za biurkiem

młoda

Jest tu ktoś na tyle miły i może napisać jak wygląda rozmowa po okresie próbnym (3msc) ? o co pytają? jak to wygląda? na co zwracają uwagę? i ile osobom u Was w sklepie przedłużyli umowę a jak dużo osób poleciało?

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
zniesmaczona2

mATEUSZ dobrze że wybył już z tej firmy szkoda tylko że biedna florM będzie musiała sobie teraz uzupełnić PEKĘ i sama do PIPA zapieprzać po śniadanie. A nowy Stor nie ufajcie mu to tak zwany "smoczy język" wyszkolony by mydlić oczka nieświadomym pracownikom niskiego szczebla.

ha ha

A florka siedzi tylko w biurze i jak świstak przeklada papietki :) nawet nie wie co się dzieje na sklepie..

zniesmaczony

Czy ktoś pomyślał o konsekwencjach dezyzji w Cz-wie , teraz nie da się pracować, decyzje podejmowane przez nowe i "wyszkolone" team liderki są nie przemyślane , podejście do pracowników żałosne. No i stor menager, która nie może odnaleść się w obecnej sytuacji.

matiTyBambrze

Zamknij gębę kamień. Mała litera zastosowana celowo z racji braku szacunku lizusie :)

seta

Widzę że się dzieje w Cz-wie , dobrze że już nie pracuję. Kiedyś atmosfera była super i załoga te Pż. Do zobaczyska w secie :).

hym

"LP zawsze było spoko jedyne problemy jakie rodzą to dwie mlode team liderki ktore mieszaja knują nie są profesjonalne mieszaja swoje prywatne emocje w kwestie zawodowe." LP jest spoko ( jesteś jednym z nich skoro tak sądzisz) , a co do team liderek - ktoś je musiał wybrać na to stanowisko - bardzo profesjonalny jak wszystko w tej firmie.

lfapd

oNa

O jakim Lp wy piszecie??;D;D Naprawde janki się baliście ich? ;D;D Oni polecieli na zbity bysk az milo ;D;D I tye po lp ;D;D;

oni wiedzą

I bardzo dobrze, że boją się zwrócić uwagę. Zdają sobie sprawę, że życie nie kończy się po za szybami sklepu i kiedyś wpadną na ulicy na osobę na, którą się uwzieli, a po co rodzić stresowe sytuacje. Najlepiej z kulturą się dogadać i nie robić zbędnych problemów. *nowA brak słów na takich ludzi ale są dwie opcje z takimi pracownikami jak ty... albo trafisz na ogarniętych managerów, którzy wyrzucą takiego lizusa na zbity pysk albo trafisz na podobnych sobie, którzy cie awansują... wówczas będziesz znienawidzona przez pracowników, tak czy siak nikt nie będzie cie lubił.

LP powoduje , iż żyjesz w ciągłym stresie . W każdym Twoim ruchu widzą łamanie procedur , doszło do tego , że jak wydajesz resztę klientowi to musisz tak wydawać by było dokładnie widać jakie nominały wydajesz. Piszą scenariusze do tego co widzą na kamerach ( niezgodne z prawdą , a po to by się wykazać), a zestresowany potem dostajesz naganę ( oczywiście niesłusznie) za którą nawet nie potrafią przeprosić. Kradną " klienci" masowo, ale cóż LP ma inne parcie i boi sìę , by nie oberwać od takiego klienta,. A jeżeli byłeś kiedyś pracownikem tego sklepu to nie przychodź na zakupy bo jesteś potencjalnym złodziejem wg LP .

Black*Star

LP chyba nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o pracowników chyba, że kradną. Osobiście mam nadzieję, że wywietrzą też Ciebie, choćby za brak znajomości polskich znaków, oraz podstawowych zasad ortografii i interpunkcji, bo Twój post aż razi w oczy :)

nowA

tak patrzę na te wpisy i nie wierzę że pracuję w tej samej firmie, wymagają pracy i uczciwosci nie bardziej niz gdzie indziej, z tego co slysze w sklepie to powinni przewietrzyć zespoł jeszcze bardziej, niestety managery sa tacy że boja sie zwrocic uwage pracownikom i czekaja tylko na akcje LP ,kto ich pozatrudniał? ale to chyba dlatego ze, latwiej zarzadzac takimi jelopami. na razie mi sie podoba lepiej płaca niz inni i nie nie jest gorzej, 3majcie sie!

Black*Star

W zasadzie nawet nie wiem co napisać, bo wszystko opisali wyżej. Może dodam, że lepiej już było kiedy był normalny store manager, a nie taki, który wpycha do pracy swoją siostrzenicę, która już wie, że ma przedłużoną umowę. Brak rozmów indywidualnych o problemach. Biada jak macie długie włosy (faceci) i słuchacie metalu, to od razu jednej osobie z biura nie podpasujecie ;). Nie wyrażajcie swojego zdania zbyt głośno, bo to też się nikomu tam nie podoba. No i oczywiście "życzliwe" osoby w ekipie. Pozdro 600

MAX KOLONKO MOWI JAK JEST

No to firma powinna w takim razie w ofertach zaznaczać, że szuka studentów powinna zlecić swoim HRowcom by tylko zatrudniali dziennych studentów skoro praca jest skierowana dla nich (dyspozycyjni lecą na grosze na piwo) a nie że potem wychodzi bajzel i płacz że pracownicy chcą godnie żyć i robią problemy !

grande cojones

Dla studentów nawet idzie znaleźć lepszą pracę, a co jeśli ktoś nie studiuje i utrzymuje się sam?

Sujka

Blanka aka Manager podszywający się pod pracownika. Zarobisz ok 500zł tyle pracując z czego jesteś uwiązana jak do słupa bo napewno nikt nie będzie dla 1 dziewczyny z 100 pracowników specjalnie dostosowywać idealnie grafiku. Co więcej co chwilę dzwonią do pracowników ...jutro nie przychodź ... jutro przyjdź na 7 co chwilę jakiś "babol" w grafiku. Kierownictwo brane jest z pracowników niższego szczebla więc możecie sobie wyobrazić zdolności przywódcze tych ludzi. Ale oczywiście Ty Blanka pracujesz nie dla pieniędzy ale dla "znajomych" w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX