Opinie o Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków w Trąbki Małe ul. Gdańska 5

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków w Trąbki Małe ul. Gdańska 5

Xxx Nowy wpis

Witam, potrzebuja pakowacza, ale nie podali zarobków, na co można liczyć najniższa plus premia, proszę o info ile można zarobić dzięki. Pozdrawiam

Jakie godziny pracy obowiązują w Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków?

Ktoś Nowy wpis

Na produkcji obowiązują II zmiany od 6 do 14 od 14 do 22.

Lucy Nowy wpis
@Ktoś

I jak to jest, jeden tydzień pracuje się na I zmianę, a kolejny na II zmianę, i tak w kółko? Czy weekendy też są pracujące?

Ada

Tylko narzekać potraficie, komu zależy na pracy to będzie pracować. Pracuję od lat w tej firmie i złego słowa nie powiem. Jeżeli ktoś sciemia jak ta sprzataczka to długo nie utrzymania pracy. Pracownicy z Ukrainy ok, nie narzekają, chcą zarobić i wrócić do domu, mają jakiś cel.

Teresa

Oceanik to tragedia. Teraz kierownik nie zwalnia ludzi tylko sekretarki. Hahaha i zamieniają na Ukrainki. Nie polecam

Maria
@Teresa

Czemu zwalniają sekretarki? Za co? Coś w pracy zrobiły nie tak czy jak?

Turuturu
@Maria

Nic nie zrobiły poprostu nie trawiła pani sprzątającej robiła jej pod górkę wrzucała w różne miejsca pogniecione papierki ,przydeptywala zurzyta gumę tak się zachowuje pani wykształcona chyba nie powinna,taka jest pani sekretarka Natalia g

Aplikowałeś do firmy Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Jak będzie komuś zależało na pracy to będzie pracować. Trzeba swoją normę wyrobić i już. Pracuję w Trąbkach kilka lat pakowaczki się zmieniają bo pokolenie też się zmieniło i wszystko ludzie myślą że samo się zrobi bez nakładu pracy. Kliki niezadowolonych wszędzie są i będą ja szanuje swoją pracę.

Pracuję w firmie ponad 10 lat

Pracuję długo i różnie bywało, jak ktoś ma problem to zawsze znajdzie mini aferę żeby nakręcić pracowników przeciwko innym. Dajcie ludzie spokój, szanujcie pracę i cieszcie, że ją macie. Jeżeli komuś nie pasuje to niech się zwolni, nikt nie będzie płakał za tobą.

Izabela
@Pracuję w firmie ponad 10 lat

Też mam podobne zdanie. Skoro pracujesz w firmie 10 lat to nie może być tak źle w takim razie. Dasz znać coś o warunkach? :) Ciekawi mnie też jak jest z wynagrodzeniem, rośnie wraz ze stażem pracy?

Wanda

Dałby ktoś znać jak aktualnie się tu sprawy mają jeśli chodzi o pracę i ogólne traktowanie pracowników? Bo ktoś niedawno opisał dość nieprzychylnie rozmowę i podejście co do kandydata, więc tak się zastanawiam nad tym...

Zawiedziona

Złożyłam cv do firmy na stanowisko pakowania kosmetykow parę dni później dostałam telefon od pani rekrutorki wszystko ładnie pięknie byłyśmy umówione 16.08 na rozmowę co prawda dziwne miejsce na rozmowę o pracę bo w McDonaldzie, nie było powiedziane czy konkretnie w McD czy przed McD więc czekałam w McD. I po godzinie 10:30 bo na tą godzinę byłyśmy umówione dostałam wiadomość głosowa czy jestem nadal zainteresowana pracą jeśli tak to mam oddzwonic więc i tak zrobiłam, oddzwoniłam pani kazała na siebie czekać jeszcze 10 min. Dodam że czekałam na nią od 10:00. Po tych dodatkowych 10 min się nie zjawiła ani nie zadzwoniła i nie napisała wiadomości. Myślałam że pójdzie z górki rozmowa ale jak widać już na samym starcie mają ludzi w pięciu literach

Renata
@Zawiedziona

To rzeczywiście dziwne, a próbowałaś jeszcze tam dzwonić? Może coś się stało, że pani nie dotarła na miejsce?

Zawiedziona
@Renata

Tak ale nic z tego nie odbierali telefonu

Technik

Zaglądam tutaj, żeby poczytać jakie nastroje są wśród załogi. Widzę, że coraz słabsze.

Zwolniona za byle co

NIE POLECAM! Zostałam niesprawiedliwie zwolniona, niby za zachowanie, przedewszystkim za sytuację która została wyjaśniona z koleżanką, za błędy których było niewiele, że niby pyskowałam czego kompletnie nie pamiętam. Tak naprawdę osoba która się gorzej zachowała wobec większości dziewczyn nadal pracuje. Gdzie tu sprawiedliwość, można czuć się jak w psychiatryku, jak już jest gadanie czy śmiechy to już wielki problem, za to oni mogą się zachowywać jak nie powiem co i robić sobie kawki a nas traktują niezbyt dobrze. Pracowałam na dziale pakowalnia.

Ara
@Zwolniona za byle co

Znam to ja też pracowałam w takiej jednej firmie no dziewczyna która mnie pobiła że swojej chorej zazdrości pracuje nadal a pani ze związku zamiotla sprawę pod dywan no masakra totalna a ona udawała no niewiniątko , zgłosiłam sprawę do pipu uznali (usunięte przez administratora) i że do sądu ,wyśmiewali się obczerniali mnie że swojej chorej zazdrości powiedzieli mi to wprost a pracodawcy też mieli to gdzieś bo zgłaszałam im to udali (usunięte przez administratora) . na szczęście już w tej firmie nie pracuje

kazimiera

A ja uważam, że jeśli nowy pracownik chce pracować to będzie robić to co zleci kierownik. Chyba chęci brakuje bo firma jest dobra i ceni pracowitość.

@kazimiera

Pod jakim względem ceni pracowitość? Ja nie zostałam ani razu pochwalona, tylko cały czas gnębiona, a jeśli chodzi o wypłatę to równiez nie widać doceniania pracowitości ;) Dojeżdżasz na zadupie za parę groszy, żeby współpracownicy i Pani kierownik mogli po tobie jechać. To w skrócie opisuje moją karierę w firmie oceanic ;)

Pracowałam tam pół roku. Teraz znalazłam normalna pracę w innej firmie, gdzie mnie doceniają. Jestem chwalona i mało tego zarabiam 2 tys netto więcej, niż w tej pseudo firmie, gdzie byłam gnębiona. Ludzie szanujcie siebie i swoje umiejętności i nie pracujcie tam.

Bylypracownik

Szczerze mówiąc najgorsza firma jaka istnieje. Dlaczego? Zostałam zatrudniona wraz z kilkoma nowymi dziewczynami do realizowania zamówień, jednak od samego początku zostałyśmy wprowadzone w błąd. Zamiast na pakowanie zostałyśmy przydzielone do naklejania naklejek itp. Po kilku dniach, przyszedł pan, który potrzebował kilka dziewczyn do pomocy na pakowanie. Poszłam w raz z koleżankami. Wszystko byłoby Ok, gdyby nie fakt, ze miałyśmy iść tam do pomocy a tu nagle zmiana zasad i mamy zostać na stałe. Jakby było mało, zmieniono nam godziny pracy a już miałyśmy ustalone dojazdy z dziewczynami z naklejek. Poinformowałyśmy o tym kierownika, wiec ten powiedział, ze rozumie i mówił, ze mamy wrócić na dół do naklejek. Wróciłyśmy a po kilku godzinkach zostałyśmy od tak zwolnione, uzasadnieniem było to, ze przecież od początku miałyśmy iść na pakowanie. Ok, miałyśmy ale od 8-16 a nie od 8 do czasu przyjazdu kuriera, który jak wiadomo przyjeżdża różnie. Miałyśmy zostawać do takiej godziny aż kurier odbierze wszystkie zamówienia z danego dnia. Gdzie przecież zamówienia internetowe są składane cały czas. Nikt nas nie zapytał czy zostajemy na pakowaniu, czy się żegnamy. Tylko od razu wywalili nas bo się postawiłyśmy. Atmosfera tragiczna. Przełożeni i brygadzista śmierdzą fałszywością od samego początku. Oczekują, ze po godzinie już każda z nas będzie śmigać jakby miała motor w (usunięte przez administratora) Praca na pewno stresująca, w nerwach. Nie polecam nikomu. Chyba, ze ktoś ma twardy tyłek i lubi dostawać opierdziel za nic.

olo
@Bylypracownik

który to kierownik?

Olga

@Bylypracownik kurcze szkoda myślałam że ta firma jest w porządku, a tu widzę źle z komunikacją..

Asia

Czy możliwe jest dla pracowników produkcji, że jak sa jakieś nadwyżki to można je sobie zabrać do domu ?

@Asia

Nie, wszystko jest wywalane ewentualnie przeznaczone do użytku tylko zakładzie

Niestety Oceanic sięga wizerunkowego dna. Nigdy nie nauczy się dbać o pracowników. Wielkie słowa o wartości ludzi, które można usłyszeć są zupełną bzdurą. Pandemią próbują wytłumaczyć wszystko, również zwolnienia, które można uznać za dyskryminację ze względu na płeć i rodzicielstwo. Zwolniono mnie bezpośrednio po powrocie z macierzyńskiego. Zwolnienie grupowe w trybie indywidualnym, likwidacja stanowiska bez podania kryterium wyboru pracownika do zwolnienia mimo istnienia równorzędnych stanowisk. P. O. Dyrektora Logistyki zrobi wszystko byleby wykazać się oszczędnościami. Charakteryzuje go fałsz, dwulicowość i brak szacunku do pracownika, zwłaszcza do kobiet. W firmie panuje bałagan, nie ma współpracy między działami, nie ma wsparcia w przełożonych. Mimo zaangażowania i chęci do pracy i tak wszystko obraca się przeciwko tobie i że wszystkim zostaje się samemu. Atmosfera pracy wśród szeregowych pracowników jest dobra, ale często również owiana aurą tajemnicy. Nikt jawnie nie przekazuje informacji, wszystkiego trzeba dowiadywać się pokątnie, wszystko jest tajemnicą, którą i tak zna większość. Dział HR z niewielkimi wyjątkami, to niestety również grupa mało profesjonalnych osób, która nawet swoje błędy rozwiązuje na niekorzyść pracownika, a błędy można było znaleźć w bardzo wielu sytuacjach. Mimo tego, nie żałuję lat spędzonych w firmie, ponieważ zdobyłam doświadczenie zawodowe, poznałam wartościowych ludzi, ale wrażenie, które Oceanic zostawił po sobie niestety sprawia, że mam w sobie ogromny niesmak i nie poleciłabym już nikomu pracy w firmie.

Jacek

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Czy zdarzają się nadgodziny w Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków?

Bzik

Tak, ale za obustronna zgodą bynajmniej w dziale KJ

ŻABA

A sklep internetowy jak się tam pracuje? Może ktoś wie,praca na dłużej czy na miesiąc?

Piter
@ŻABA

Nie polecam tej firmy. Praca za 1800 zł Mc bez żadnych premi i dodatków. Po miesiącu robisz na akord.,tak tak akord przy 10,22 na h ????norma 200 szt a musisz zrobić 450. Żal Omijać z daleka.

Kot

Nie polecam .. rozmowy rekrutacyjne są na niskim poziomie ( pani z hr nie ma pojęcia o rekrutacjach) kadra wyższe dramat ...ludzie którzy udowadniają ze jesteś debilem

Rozum

Tak bardzo lubimy ustawiać zarządzanie firmy według własnych poglądów. Firma ma się dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków - Trąbki Małe

• Jak się pracuje w Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków?

Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków

Fabryka Kosmetyków i Farmaceutyków