Oceanic S.A.

Kraków

Opinie o Oceanic S.A.

anonim 2009-02-18 14:28:43
Pracujesz góra 3 m-ce i to tyle, beznadziejna atmosfera i kasa byle jaka.
anonim 2009-04-27 07:30:34
Pracuję obecnie w firmie Oceanic i niestety zgadzam się z przedmówcą- beznadzieja... Właśnie szukam innej pracy.
z... 2009-05-13 21:29:19
pewnie pracujecie w farmacji?! ja również jestem pracownikiem Oceanica juz od roku jestem bardzo zadowolony, na chwilę obecną nie zamieniłbym tej firmy na żadną inną.
Marcin 2009-05-16 18:29:20
czy to oznacza że w farmacji jest kiepsko, bo zamierzam składać papiery
bystry 2010-01-28 08:15:51
Napiszcie jak tam się pracuje,kasa,atmosfera i jakie są reguły ?:)
Jak firma postrzegana na rynku aptecznym i u lekarz ?
Tylko szczerze :)))

pozdrawiam
konrad 2010-02-26 17:07:34
Odradzam pracę w tej firmie-zdecydowanie, jesteś traktowany jak "idiota" i odsyłany "od drzwi do drzwi"-gdy chcesz cokolwiek załatwić i się dowiedzieć. Problemy z umowami,problemy z wypłatą pieniędzy,problemy ze wszystkim i z niczym. Brak przepływu informacji z czymkolwiek-kwestie kadrowe- pożal się boże... [usunięte przez administratora]
anonim 2010-02-26 17:09:21
konrad - 2010-02-26 17:07:34

Odradzam pracę w tej firmie-zdecydowanie, jesteś traktowany jak
i to się tyczy ogólnie oceanica - bez podziału na siedziby
Ioana 2011-03-06 09:44:22
specjalista ds zaopatrzenia w dziale logistyki - czy warto tam aplikować? proszę napiszcie co sie obecnie dzieje w firmie...,dziękuje
anonim 2011-08-29 23:23:44
Zgadzam się z tobą. Pracuję w firmie ponad 10 lat, jest coraz gorzej od 5 lat nie było podwyżki o premii zapomnij. Ludzi traktuje się jak zwierzęta. Specjaliści i ludzie kompetentni nie mają tu czego szukać.
dell 2011-09-23 20:19:40
pracuję krótko, aczkolwiek pożegnam się bardzo szybko z firmą OCEANIC... Pieniądze wypłacane nieterminowo, kiedy jest jakiś problem i starasz się dodzwonić do przełożonego wszystkie telefony jakimś cudem są wyłączone, kiedy spóźniają się z wypłatą pieniędzy również nie odbierają telefonów.
kasa niezła aczkolwiek są problemy z jej wyegzekwowaniem
shuttle 2015-01-22 23:34:30
OCEANIC S.A. jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego, od 30 lat specjalizuje się w produkcji światowej jakości kosmetyków antyalergicznych AA. Celem firmy jest pomoc osobom, które mają skórę wrażliwą i skłonną do alergii, poprzez tworzenie bezpiecznych, skutecznych i nowoczesnych kosmetyków, które pozwolą im prowadzić normalne życie, bez dolegliwości alergicznych.
miśka 2015-03-26 06:25:30
Używam ich - Oceanicy kosmetyków i powiem wam szczerze że jestem naprawdę mega zadowolona. Mam niestety AZS czyli atopowe zapalenia skóry i jestem mega alergiczką, a ich produkty mnie w ogóle nie uczuliły. Tylko niestey serie kosmetyków nie są za bardzo rozbudowane, wie może ktoś, najbardziej liczę na pracowników, czy planuje oceanic wprowadzić coś nowego do swojej gamy?
metro 2016-05-14 20:24:25
możliwość podjęcia stażu może być ciekawa, zwłaszcza, że pewnie później łatwo o stałe zatrudnienie u nich
Zostaw swoją opinię o Oceanic S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oceanic S.A.