Solid

Szczecin

Opinie o Solid

anonim 2011-01-14 20:01:26
nikomu nie polecam tam pracy sawicki kieerownik hehehe najgorszy jest [usunięte przez moderatora] wzieli go z wojaka emeryt i jego syn ale mniejsze onich nadolski był wcześniej w forcie ale odszedł jak jeżdziłem na koncerty jak coś sie działo zawsze uciekał albo hował sie zanas a jak był spokuj jak sie woził cwaniak i tyle a co do sawi9cki razem z nim pracował w tej samej firmie ale [usunięte przez moderatora] awnsował a sawicki spadł i teraz sie wyżywają 1i2 co do kasy fakt małe stawki 9zł brutto ale co stego jak robisz w miesiącu 240 godz albo i wiencej na obiektach
albo link kas żenada jeszcze jak robisz w cerrfur to powodzenia tam już wogule cie gnebiom a jak sie copś odezwiesz to pa niedosyc żenakładają na ciebie kary za wszystko za mundur niedopasowany albo że niemasz opbuwia to jeszcze umowa zlecenia 2 podpisujesz kasy mało bo za 230 godz 1200zł żenada jeszcze nigdy na czas zawsze problemy z wypłtom straszna fiorma i do tego brak szacunku dla pracownika jesteś tam nikim hyba że lukrujesz ja odszedłem z tamtond jak pracowałem 30 godz non top miazga solid secxurity sp.z o.o. niepolecam nikomu tam pracy
anonim 2011-01-14 20:12:57
solid sp.z.o.o szczecin stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako nielicz na cokolwiek
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku no niewiem każdy liczy że wyleciosz i dokopiom ci kierownicy
Od jakiej stawki można negocjować pensję?zero negocjacji -7-8zł/h
Najbardziej podobało mi się w solid sp.z.o.o szczecin:nic zasuwaj a bende cie tyrał i ganiał w firmie jak psa
Najbardziej nie podobało mi się w solid sp.z.o.o szczecin:brak jakiejkolwiek dbałości o bhp ,warunki socjalne kanciapa smrud i brud tacy ludzie tam pracują niewiadomo skand przynajmniej ja tak miałem żule straszni i do tego brudasy w budzie syf jak posprzątałem to i tak brud był bo bydlaki sajgon zostawili zimno do tego a pracy co niemiara byłeś tam i od sprząntania magazynierem odzwiernym jak pani zadzwoniła z biura trzeba było jej herbate robic do tego masa dokumentów do wypełniania za innyh bo poco oni mają pracowac ty jestes od tego niepolecam tej firmy nikomua wypłate jak dostałem aż 1100zł super śmieszne i tragiczne
były pracownik 2011-12-03 20:28:15
[usunięte przez moderatora] twoje grafiki i układ zmianowy jest do [usunięte przez moderatora] nie potrafisz niczego zorganizować, kto ciebie uczył tego ty [usunięte przez moderatora], najlepiej jak byś się zwolnił było by to z korzyścią dla wszystkich.
gn 2016-04-04 20:34:19
soniek, no nie wiem czy aż 2 tysiące jest ktoś w stanie z tej pracy wyciągnąć. Na pewno plus taki, że można sobie tą robotę dostosować do renty czy emerytury :)
Zostaw swoją opinię o Solid - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid