elasto-form Polska

Szczecin

Opinie o elasto-form Polska

anonim 2010-01-22 13:08
brak profesjonalizmu!!!!!!!!!!!!!!Kierowana przez osoby zupełnie się do tego nie nadające! Radzę omijac z daleka ta "firme" krzak
anonim 2010-03-12 15:09
zgadzam sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-03-23 15:55
Nie polecam współpracy z tą firmą. Jest to firma rodzinna (!). Sposób odzywania się do pracowników i ich traktowanie jest karygodne. Rodzinę cechuje przerośnięte ego.
fgg 2010-03-30 09:10
heheh dokładnie a siedziba firmy mieści się w garażu!!! naprawdę nie polecam
Andrzej 2011-02-11 23:04
Firma godna polecenia. Bardzo mało jest takich firm w Polsce i takich pracodawców, praca jest dobra i zarobki tez są na poziomie. W Elasto Form Polska Sp. z o.o. przestrzegane są warunki pracy. Jeśli ktoś sumienie pracuje może liczyć w tej firmie na bardzo dobre zarobki a nawet dodatkową pomoc w różnych sprawach. Polecam tą firmę
Janusz 2011-08-29 14:00
Zdecydowanie odradzam, fatalne podejście do klienta, nierzetelność, trudny kontakt!!! Zatrudniają tam ludzi, którzy w ogóle się nie znają na swojej pracy.Grafika i Graficy na BARDZO, BARDZO niskim poziomie...
huk 2016-04-21 10:51
firma jak widze oferuje usługi reklamowe, tylko nie wiem czy idzie im to dobrze, bo siebie nie reklamuja odpowiednio mam wrażenie, wiec czy ktoś ich poleca?
Zostaw swoją opinię o elasto-form Polska - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie elasto-form Polska