Opinie o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kompania Piwowarska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kompania Piwowarska S.A. o rekrutacji.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Xyz

Omijać tą firmę szerokim łukiem zero szacunku do pracownika a kasa haha śmiech na sali

Stały

Pracuję w KP od dwóch lat i drugi raz bym tego błędu nie zrobił. Firma się sypie pod każdym względem a na górze tylko rozdają sobie stołki. Typowe korpo czyli bezsensowne decyzje popychane bezsensownymi decyzjami

Witek

Chodzi o zwolnieni grupowe, które się dzieją mimo jakiejś sprzedaży. Najpierw oberwał dział sprzedaży, teraz IT i w późniejszym czasie inne działy. Ale racja, KP ma propagandę taką, że wszystko jest piękne tylko pracownicy ZAWSZE niezadowoleni. W końcu firma biedna, bo akcyza rośnie, a pracownicy bez podwyżek mają przetrwać wszystkie inne podwyżki cen przy tej marnej pensji.

Jarus

Zakład w Poznaniu jesli chodzi o pracę na wózkach widłowych już przypomina więzienie o zaostrzonym rygorze z powodu okamerowania tylu kamer nie ma chyba na żadnym innym zakładzie i z roku na rok są dokładane następne i nie ma to żadnego związku z bezpieczeństwem więc nic dziwnego że nie ma pieniędzy na podwyżki dla ciężko pracujących i zmęczonych psychicznie pracowników bo Fakt że operator wózka widłowego nie przemeczy się fizycznie bo ta praca obciąża psychicznie ale kierownictwo ma to w 4literach bo oni tego nigdy nie zrozumieją i jak kolega pisał niżej ciągle trują żeby było szybciej i szybciej co tylko pogarsza sytuację bo ta praca nie zasluguje na (usunięte przez administratora):/

Kuba

Dramat. Praca na 3 zmiany lub 4 brygady. Płaca beznadziejna. Normy czasu jeśli chodzi o załadunki strasznie wysokie. Wymagają takiego tempa pracy w lecie jak i w zimie. Nawierzchnia do jazdy nierówna a karzą po niej jeździć jak najszybciej byle załadować. Droga do pracy przez cały zakład gdzie 20 minut idzie się w jedną stronę. Nie polecam. Słaba atmosfera. Życie wysysa.

Rekrutacja do pewnego momentu ok, ale po trzecim etapie pomimo obietnicy kontaktu w ciągu 2 tygodni cisza. Pani z HR nie odbierała telefonu i nie odpisywała na maila, ignorancja i urwanie kontaktu. W rezultacie nie udało sie nigdy dowiedzieć wprost jaki był wynik rekrutacji, ani usłyszeć feedback dt. procesu. Niestety brak profesjonalizmu i szacunku do kandydata.

Standardowa rozmowa

Pomelo

Jeśli chodzi o pracę na magazynie biorąc pod uwage że od 10lat nie było tam normalnej podwyżki tylko jakieś ochłapy 3do 5procent a w tym roku 0% to firma pewnie niebawem zgłosi upadłość więc lepiej poszukać czegoś innego ????

Pawel

Dystryktowy koordynator promocji Na czym polega praca? Na jakie zarobki można liczyć? Jest to praca mobilna czy stacjonarna w biurze?

Plesselerzy mają gpsy w autach, robią dokładnie taką samą robotę co wy, na rękę 2100 póki nie obetna za km prywatne, bo chory koordynator siedzi i wylicza kto i gdzie jeździ. Obowiązków full, a kasa jak (usunięte przez administratora). Powinni coś z tym zrobić

Dokładnie tak . U nas na rejonie PHKP byli w szoku ,ze dokładnie to samo robimy co wy .

Rosie

Niestety w Kompanii dzieje się coraz gorzej. Wieczne mydlenie oczu pracownikom. Podwyżki? Jak możesz śmieć pytać o coś takiego? Przecież jest kryzys, covid, akcyza idzie w górę. Góra opowiada jak im ciężko bo ceny rosną, a co mamy powiedzieć my jako pracownicy, którzy nie zarabiają dużo i jak MY mamy wyżyć? Firma niestety nie stara się zatrzymywać dobrych pracowników. Chcesz odejść? Proszę bardzo. Obrócą kota ogonem, że wyjdzie że osoba która się zwolniła jest winna wszystkiemu. Serce mi pęka, jeszcze niedawno nie było aż tak źle…

Deniro

Pracuje tam już długo i łzy mi ciekną po policzkach jak czytam te komentarze (operator wózka widłowego) ale to fakt w firmie jest coraz gorzej przez nietykalnos kierownictwo straciło totalnie moralność, jestem zły bardziej niż ty ... Tak wiem że to 52 Dębiec Gniew ale w tej firmie od dłuższego czasu tylko to mam w głowie. Nie ma co ukrywać że w Poznaniu nastawiają się coraz bardziej na tanią siłę roboczą stąd brak podwyżek od wielu lat i jakieś ochłapy za pracę w pandemi jak sam kierownik śmiał się mówiąc że dostaniemy 500 brutto czyli 350 netto za pracę w pandemi tyle dla nich jest warte nasze życie ale oni ci powiedzą że macie maseczki od nas tylko że maseczki po co są ? Maseczka jest dla osoby chorej żeby nie rozprzestrzeniała ciekłego lotnego wirusa bo jak jest tylko lotny to i tak przejdzie przez nią , osoba zdrowa nie powinna nosić maseczki bo może jej tylko zaszkodzić np może dojść do zagrzybienia płuc to jest wręcz nieuleczalne , i co z tego wynika zapytacie Wynika tyle że jak ktoś chory czy to z grypą czy korona wirusem to wsumie to samo będzie się bał iść na L4 do dostanie mniej pieniędzy będzie chodził do pracy bo tam są maseczki trochę wirusa zostanie w masce trochę z niej wyleci i (usunięte przez administratora). Z tym że inni mają rodziny a w nich mniej lub bardziej narażonych na ciężkie infekcje dróg oddechowych np powiecie jest pomiar temp na wejściu ja się pytam jaki? To że bramka pika przy 38 stopniach to jest jakiś sukces że wyeliminowaliscie przypadek korona wirusa? To są bajki Dlaczego? A dlatego że na magazynie była plaga koronawirusa i skąd on przyszedł ? Przeszedł przez bramki do pomiaru temp przykład jednej ze zmian gdzie na 25 pracowników u 15 wykryto techniczne korona wirusa pozostałych 10 albo przeszło łagodniej albo się nie zbadało i juz mi się nie chce więcej pisać..

Dla firmy nikt

Dla firmy nikt 28.09.2021 07:10 Firma tragiczna wszyscy liczyli na jakiś bonus za prace w pandemi koronawirusa gdyż browar w Poznaniu do funkcjonował tak jakby pandemi nie było a momentami samochodów na browarze było więcej niz zwykle więcej aniżeli przed pandemią bo ludzie siedzieli w domku i pili piwo to zarząd firmy zdecydował się na dodatek w postaci 350 złotych netto za cały okres pracy w pandemi przecież to jest to jakaś kpina z człowieka kierownictwo dostało pewnie bonusy po kilka tysięcy wyżej jeszcze więcej bo wiadomo kierowników w całym browarze jest za dużo i potem dla tych pracujących najniżej i napędzających zysk w firmie zostaje 350 netto magazynier tam jest dla nich zwykłym (usunięte przez administratora) najwidoczniej ale to się zemści wcześniej czy później

Bartek

Mam pytanie jak wyglada Stanowisko automatyka ?

pojak

Są przyjęcia do firmy na produkcję?

Beduin

Kiedyś podobno na szwajcarskiej i mikołowskiej stały autokary chętnych :)

Miro operator rozlewu

Nie polecam szczerze, wytrzymałem tam pół roku, praca w wilgoci, upale, przełożony wylicza ile dał Ci rękawiczek i jakie są drogie... Pensja 3000zł za prace w ruchu cztero brygadowym to żadna pensa... porażka

MD
@Miro operator rozlewu

Sama prawda, zero podwyżek, gorąco, zarobki beznadziejne około 3000 na rękę po kilku latach ciężkiej pracy na 3 zmiany i 4 brygady, nie podoba się, żegnamy.... Chyba czas najwyższy faktycznie się pożegnać, browary jako pracodawca spada co raz niżej, mam wrażenie, że już trzyma się dna ..

@MD

Cześć, faktycznie zero podwyżek? Co w sytuacji gdy ktoś chciał się o nią ubiegać? Jaka była odpowiedź ze strony pracodawcy? Czy do wspomnianej kwoty doliczane są jakieś np. premie lub inne dodatki? Czy to całkowita miesięczna kwota wypłaty na rękę w Kompanii Piwowarskiej?

woyt
@MD

Katastrofa.tAKA BOGATA , NA POZÓR , FIRMA..

Szczery

Niestety ale robi się coraz większy (usunięte przez administratora) - bardzo duża część PH ucieka na L4 ale o tym się nie mówi. Zarobki stoją w miejscu - inflacja szaleje. Dystrykt z Wrocławia wykończył wielu dobrych pracowników.. a teraz zabawa w Białymstoku...

Mn

Nie polecam pracy w kompanii niskie zarobki, z każdym dniem do raz więcej absurdalnym decyzji pustych kierowników co gówn* wiedzą. Firma w której za pracę zabierają pieniądze czym mniej robisz tym lepiej wychodzisz z premia i wszystkim. Firma absurdu

mrufa

Witam, czy ktoś wie jak pracuje się w dziale floty? Jest rekrutacja na specjaliste ds. zarządzania flotą - zastanawiam się nad wzięciem udziału. Chodzi mi o atmosferę, warunki płacy, telefony po godzinach pracy (czy jesteś do niego uwiązany 24 h na dobę), jak duża flota i jakie marki, współprace z dostawcami. Z góry dzięki za merytoryczną odpowiedź.

Olga

Ale nie jesteś ich pracownikiem, prawda? Może w takim razie ktoś z pracowników się do tego odniesie i napisze jak to jest z tą atmosferą pracy w Kompanii Piwowarskiej? Czy jest ok? Jak relacje między pracownikami?

Krzys

Jakie są warunki na automatyka w kampanii. Czy atmosfera w firmie jest dobra .Czy można pracować na 2 zmiany.

Eliza

Czy ktoś wie jak wygląda praca w kadrach i płacach? Jaka atmosfera i warunki?

Witam! Jak wyglada praca na stanowisku laboranta?

@Piotr

Nikt nie poleca

Labo
@Piotr

3 zmiany plus dyżury w weekendy, za które wolne można wziąć w tygodniu. Praca na sezon :)

ex browarnik

przy stanowisku operator rozlewu zarobki to: 3800 brutto plus do zmian popołudniowych 5% a do nocnych 15% brak premii i tyle

@ex browarnik

A czy można liczyć w Kompanii Piwowarskiej na jakieś podwyżki na takim stanowisku np. za staż pracy? Czy raczej wysokość pensji jest później cały czas taka sama?

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 8 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompania Piwowarska S.A.?

Kandydaci do pracy w Kompania Piwowarska S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompania Piwowarska S.A.