Opinie o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kompania Piwowarska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kompania Piwowarska S.A. o rekrutacji.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Roist

czy ktoś wie ile trwa staż i jaką umowę dają? konkretnie około HRowe tematy na staż by mnie interesowały ktoś coś słyszał?

@Roist

a jeszcze dają umowe zlecenie, chyba że coś się pozmieniało, ale na 90% tak właśnie jest

Ogień
@odp

Okej zlecenie, wiec chyba staz nie ma jakies okreslonej ilosci godzin?

Junak
@odp

I na kazdy dzial przyjmuja na staz?

@Ogień

wiesz co w ogłoszeniu zazwyczaj pisali o wymaganej dyspozycyjności godzinowej

@Junak

nie wiem, ale na pracuj możesz sobie sprawdzić czy jest na ten na który chcesz iść bo tam masz oferty

@Roist

chyba 6 msc trwa staż

@odp

na staże jest osobna rekrutacja? coś dopytują?

@fiord

ale ja nie jestem na stażu, więc nie znam szczegółów, piszę tylko to co się w miarę orientuje

@odp

a dobra, myślałem, że skoro tyle wiesz to pewnie sam byłeś na takim

nickii
@fiord

skoro są osobne oferty na stronie, to domyślam się, że i osobna rekrutacja

nickii
@fiord

a czy dopytują? hmm na pewno nie aż tak jak na normalna ofertę pracy, ale pewnie rozmowa jakaś będzie, tak się nastawiam, bo też jakoś na dniach wysyłam cv i zobaczymy jak to w praktyce będzie wyglądać :)

@nickii

a dasz znać jak już będziesz po takiej rozmowie?

@nickii

chętnie bym się dowiedział jakiś szczegółów, jeśli to nie będzie problem

Jakie stawki netto na operatora produkcji? Widełki ktoś zna?

Bolo

Orientuje się ktoś czy w tym roku KP daje coś na święta bo cisza?????

Elżbieta
@Bolo

Nic jeszcze nie dostaliście, a jak było w tamtym roku o tej porze? O ile pracujesz tak długo oczywiście, to daj znać. W ogóle chętnie bym się dowiedziała, jak ogólnie to wygląda z benefitami, nie tylko świątecznymi. Są jakieś?

Bolo

Czy coś na święta coś wiadomo???

Rekrutacja do pewnego momentu ok, ale po trzecim etapie pomimo obietnicy kontaktu w ciągu 2 tygodni cisza. Pani z HR nie odbierała telefonu i nie odpisywała na maila, ignorancja i urwanie kontaktu. W rezultacie nie udało sie nigdy dowiedzieć wprost jaki był wynik rekrutacji, ani usłyszeć feedback dt. procesu. Niestety brak profesjonalizmu i szacunku do kandydata.

Standardowa rozmowa

Leszno
Piwo

jak tu jest z przydziałem piwa dla pracowników? podobno jest coś takiego, jak to działa?

Piwo
@Piwo

a i najważniejsze czy dla umów zlecenie też to obowiązuje czy takie rzeczy tylko dla uop?

piana
@Piwo

wiesz czo ja jestem na uop i moi znajomi też więc nie powiem ci czy jest zróżnicowanie w benefitach na zleceniówce. musisz zaczekać na kogoś kto też jest na zleceniówce

Robcio
@Piwo

Piwko w pracy? Piwoszogodziny? o co chodzi??

Robcio
@Piwo

Jakas krata browarkow na swieta moze?

kamelo

jakaś kasa dodatkowa na święta sie szykuje? ktoś coś?

kamelo
@kamelo

albo paczki czy coś? jak to w zeszłych latach bywało?

Patka

Hej, mam pytanie do pracujących, jakie są godziny pracy specjalisty ds. personalnych, bo w ogłoszeniu jest mowa o elastycznych godzinach pracy i pracy hybrydowej, więc chciałam dopytać jak to bywa najczęściej w praktyce?

@Patka

Po jakim czasie jest możliwość pracy zdalnej? I ile dni w tygodniu można w ten sposób pracować czy to raczej tylko raz na jakiś czas jest taka opcja?

Iv

2 dni w tygodniu można pracować zdalnie

@Iv

to spoko, a możesz sobie wybrać dowolnie czy są już narzucone, że np. czwartki i piątki?

@Iv

rozumiem, że jesteś na tym stanowisku, tak? możesz napisać jak atmosfera, ludzie, tak ogólnie jak ci się pracuje?

kira

ogólnie to masz właśnie teraz hybrydowo 2 dni w domu i 3 w biurze

Niedługo automatyzują więc ludzi tak wywalą bo nie będzie tyłu potrzebnych a młodym dadzą umowę i będą nadzieje robić że zostaną na stałe

Maja

Zwolnienia są pewne czy to tylko takie przypuszczenia? Bo jednak proces automatyzacji zwykle trochę trwa

Zwoleninia
@Maja

Tak są zwolnienia. Ludzie którzy są na okresie próbnym nie zostanie im umowy przedłużone, a tym co przedłużyli po okresie próbnym mogą się spodziewać w naszej chwili wypowiedzenia

@Zwoleninia

skoro jesteś kandydatem to skąd możesz wiedzieć? Na ich stronie internetowej mają otwarte rekrutacje....

Zwoleninia
@lovelas

Bo sam zostałem zwolniony w listopadzie... Mówią że za dużo ludzi przyjęli a w nowym roku będą szukać następnych. A z kandydatem po prostu mi się źle kliknelo

@Zwoleninia

dziwne, nie rozumiem czemu mają dalej otwarte rekrutacje, z tego co czytam na forum to pozytywnie się ludzie wypowiadają na różnych lokalizacjach, sam myśle nad stażem tutaj

Teresa
@lovelas

Skoro masz takie spostrzeżenia to może jako firma się rozrastają po prostu? nie zapowiadali niczego takiego gdzieś?

@Teresa

nie widziałem szczerze mówiąc że mają się rozrastać, po prostu widzę że są rekrutacje więc może po prostu dołapują ludzi

Dario

Firma się sypie z magazynu ludzie dosłownie uciekają inflacja zjada wypłaty firma nic z tym nie robi inflacja 20% a oni chcą dać podwyżkę 3% kabaret pozdrawiam wariatów którzy jeszcze jakoś dają radę

Przecież dali 6%

@Dario

Plus inflacja dotyka wszystkich, firmę też...

racjonalista
@Dario

inflacja uderza niestety kazdy sektor, ale co by sie nie dzialo na rynku, to w firmy nie zamkna i ja akurat czuje sie bezpiecznie jezeli chodzi o stabilizacje

magazynowy

hej, napisałby ktoś jakie są konkretnie godziny pracy na magazynie?

magazynowy
@magazynowy

zdarzają się tu nadgodziny?

wolontariuszka

hej chciałam się zorientować o kompanie wolontariuszy, przy czym najwięcej pracujecie, i czy ewentualnie można się dołączyć? byłam tu na praktykach, ale nie jestem zatrudniona więc nie wiem czy pod was mogła bym się podczepić?

@wolontariuszka

Z opisu wnioskuję, że to jednak jest inicjatywa dla pracowników

@wolontariuszka

Ale z drugiej strony, dodatkową pomocą pewnie nie wzgardzą, musiałabyś zagadać do nich bezpośrednio

@Aki

Z tego co widzę, to głównie o Szlachetnej Paczce piszą

kamp

Referent ds magazynu. Jest tu ktoś z tego miejsca? To taka bardziej papierkowa robota?

Door
@kamp

No jednak praca kręcąca się wokół szeroko rozumianej dokumentacji, więc poniekąd tak.

@Door

I co, warto startować?

@kamp

zależy czy lubisz taką robotę, nie?

@umi

Pytanie bardziej pod kątem warunków, czy są okej i czy w tym kontekście warto

@kamp

wszystko zależy co rozumiesz pod "okej"/ "warto"? jak dla mnie bardzo fajnie co prawda nie jestem z tego działu ale w firmie już trochę pracuje i planuje pracować dalej, spoko ludzie spoko praca, fajne benefity, defacto wszystko jak powinno być

Maja
@lokalny piwacz

Możesz zdradzić jakie konkretnie są benefity? :) i czy wypłata jest ok?

@Maja

masz multisporta, opieke medicover, puby odbijasz sobie piwko z karty, pikniki. ogólnie liczy się tu atmosfera fajni ludzie, stabilnie można poznać fajnych ludzi i po pracy utrzymywać kontakty

@Maja

wypłata pewnie różni się od stanowiska na jakim jesteś zatrudniony, ale ja jestem zadowolony, konkretnych zarobków raczej się nie dowiesz na goworku

Aplikant

Cześć, specjalista ds. Organizacji szkoleń. Czy ktoś coś może powiedzieć ?????

@Aplikant

no a co byś chciał wiedzieć, może od tego zacznijmy

@tutto

Jak atmosfera w firmie? Czy stanowisko ciekawe? No i czy kasa w porządku?

@tutto

Choć w sumie pytanie o atmosferę najważniejsze :)

@Aplikant

atmosfera spoko, można na prawdę się tu rozwinąć

@Aplikant

kasa mi odpowiada, a co do stanowiska jak najbardziej ciekawe, różne zadania, czasem też monotonne, gdzie musisz się skupić, ale sama organizacja i przeprowadzanie szkoleń super, ja uwielbiam taką robotę, ale to najlepiej jak sam sprawdzisz i się przekonasz czy to Ci pasuje

Rob

Jak praca w Warszawie handlowca na sieciach. Przełożony ok.,jak atmosfera . .

@Rob

pytasz czy stwierdzasz, bo ciężko określić z twojej wypowiedzi?

Teresa
@umi

Na moje oko to pytanie, bo użył chociażby "jak". To wiesz jak wygląda tak właściwie? O zarobki pewnie też chodziło

@Teresa

nie wiem, nie pracuję tu. plus nigdzie nie wspomniał o zarobkach, wiec skąd niby takie info, że o to mu chodziło?

Deer
@Rob

no dla mnie spoko, typowa praca handlowca, atmosfera w porządku według mnie, przełożeni też okej, dogadujemy się

@Deer

zaaplikowałam na handlowca ds gastronomii, ale nie mam doświadczenia, w tej sferze ale nie jest określone czy musisz je posiadać. Dlatego zastanawiam się jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa na takim stanowisku, mógł byś mi cos więcej na ten temat opowiedzieć!

blok
@0987

jak w każdej pracy najpierw masz selekcje z CV potem rozmowę telefoniczną, umówienie się na spotkanie (ja miałem mini zadanie do wykonania ale nie wiem jak u ciebie będzie wyglądało bo ja jestem gdzie indziej) rozmowa z przełożonym. Ogólnie wszystko zależy jak się zaprezentujesz, skoro nie piszą o doświadczeniu (to akurat dziwne, sprawdz jeszcze raz ogłoszenie). powodzenia!

metto

Przyjmują tu prosto pod firmę?

@metto

masz w ogłoszeniu, że uop bezpośrednio pod Kompanie

@metto

a wolałbyś przez agencje? bo może dałoby sie to jakoś załatwić jak bardzo chcesz, ale to już nie ode mnie zależą takie kwestie

@jilo

Nie nie, nie wolałbym

@jilo

Właśnie mi zależy na tym, żeby było pod firmę bezpośrednio

Nie doczytałem, dzięki

vivo ko

można liczyć na uop na czas nieokreślony jakoś szybko w miarę?

@vivo ko

zastanawiam sie, bo na niektórych ofertach piszą w polu rodzaj umowy : na czas nieokreślony, a akurat tam gdzie ja chce to jest na określony napisane...

amish
@vivo ko

Słuchaj, ale określony to nie koniec świata, jak będziesz dobrze pracował, to ci przedłużą, ogólnie na zakładzie jest stabilna sytuacja. Chyba, że to jakieś stanowisko na zastępstwo czy coś, ciężko gdybać, bo nie wiem w jakie celujesz

@amish

zgadzam sie, moim zdaniem jak nie dasz im powodu, żeby zrywać współpracę to tego nie zrobią

@vivo ko

z resztą wiesz, ten określony to też jest żebyś (usunięte przez administratora) sprawdził czy ci odpowiada ogólnie robota

melon

Pracuję tu kilka miesięcy, może nie jest to dużo, ale jakąś opinię zdążyłem wyrobić. Praca w porządku, nie ma lekko, ale też nie ponad siły. Póki co jest okej, nie mam na razie zbyt wiele do zarzucenia, jestem całkiem zadowolony

konio

a jakie to stanowisko

konio
@melon

i w sumie z czego jesteś bardziej zadowolony jeśli możesz napisać

@konio

Operator

@konio

No tak ogólnie. Nie myślałem o szczegółach, żeby zrobić jakąś listę co konkretnie, po prostu jest okej.

Iwona
@melon

operator to praca na 1 zmiane czy na 2 ? kasa zawsze na czas na koncie ?

@Iwona

4brygady

@Iwona

a kasa na koncie na czas to już standard chyba

@melon

Nie wiem jak można być zadowolonym z takiego niestabilnego grafiku, chodzenia w świątki piątki i rozwalonej całej doby, widać że jesteś małolat i rodziny jeszcze nie masz

Jak widać można

elox

A jak nie ma rodziny to co, gorzy jaki?

melon

wyraziłem swoją opinie, więc nie wiem o co się czepiasz mnie i jeszcze mojej rodziny

@melon

Wyluzuj, nigdzie nie było żadnego hejtu i czepiania się, a stwierdzenie faktu że tylko małolat bez rodziny może być zadowolony z takich warunków, Skoro jesteś zadowolony to pracuj.

melon

sorry, odebrałem personalnie. no i będę pracował. pozdrawiam

Agnieszka
@melon

Melonik, a jak zostawałeś operatorem to miałeś już doświadczenie, czy jakby mój facet przyszedł to przeszkolą od a do z?

@Agnieszka

jakieś tam już miałem, ale to chyba w ofercie powinniście znaleźć na to odpowiedź

bik
@melon

ale wdrożenie w stanowisko miałeś czy nie było potrzeby?

Wojciech
@melon

Powiesz jeszcze jaką dali ci umowę? Na czas określony czy bezterminową. Też chce aplikować i zależałoby mi na stabilności jeśli chodzi o kontrakt.

kwik

Na czas określony.

zwyczajny
@Wojciech

W pierwszej kolejności umowa na czas próbny i później może na czas określony. Z końcem sierpnia kończy się tzw. sezon i zatrudniać nikogo nie będą, a raczej zwalniać. W 99% przypadków jest to praca sezonowa, a o klasie samej firmy świadczy to, że do rozpoczęcia sezonu mieli problem z rekrutacją na stanowiska robotnicze.

Bystry
@melon

To chyba w innej firmie pracujesz niż ta....Chcialem złożyć aplikacje,ale zrezygnowałem jak usłyszałem opinie i jacy są ludzie na zmianach jeden na drugiego donosi, jak jesteś cicho to wszystko ok.Jak się dajesz gnębić to jesteś gnębiony.Jeden pracownik ma sprawe o mobbing to świadczy o tej firmie.Jeden na drugiego wilkiem omijać dużym łukiem ta firme

all

czy na magazyn wymagane sa uprawnienia na wózki?

tak są wymagane

@yu

no nic, czas się w końcu za to zabrać dzięki

@all

najwyższy, zawsze jest podkładka, że masz nawet jak bez doświadczenia

@all

ten kandydat to mi się przypadkiem kliknął, powinien być pracownik

@yu

w to nie wątpię, a ty je masz rozumiem? Długo trzeba czekać na te papiery?

no tak

@all

w przeciwnym wypadku bym tu nie pracował przecież

@all

czy długo czekać...to nie tak, że tylko składasz jakiś wniosek i czekasz, aż ci przyznają, najpierw kurs, egzamin, potem dopiero przyznanie kwalifikacji

@all

no chyba, że zdasz egzamin UDT bez kursu, w co wątpię. więc wszystko zależy od tego kiedy się zepniesz. sam kurs z tego co pamietam to jakieś 30 godzin +/- trwał, potem jeszcze czekałem chwilę na wyznaczenie terminu egzaminu, więc nie było to takie hop siup

@yu

wiem jak to wygląda, to skrót myślowy był, chodziło mi o to czy cały ten proces długo zajmuje

@all

wydaje mi się, że to wynika z powyższej wypowiedzi

@yu

Beka z tych wózków, jeździ parę osób ale cała ekipa, kilkadziesiąt musi mieć uprawnienia

elox

Co cię niby tak śmieszy?

elox

Straszne, trzeba mieć uprawnienia, no nie do wiary, kto to widział

dog
@elox

a daj spokój, nie ma co się przejmować takimi komentarzami

Przemo
@yu

Witam jak wyglada praca magazyniera operatora wózków widlowych ? I czy zarobki są adekwatne do doswiadczenia ktore sie posiada ?

ale
@Przemo

to pytasz jak wygląda praca i zarazem czy zarobki adekwatne do doświadczenia?

ale
@Przemo

to masz doświadczenie i nie wiem jak wygląda praca na wózkach?

Kleks
@ale

No w każdej firmie mogą się różnic pewne niuanse na stanowisku i obejmować różne obowiązki, więc pytanie moim zdaniem zasadne

Jim

Stabilna Firma, Stabilne zatrudnienie

Happy
@Jim

I 3 lata okres próbny zanim dostaniesz umowę na stałe, co roku inne cele do zrealizowania ( oczywiście nie do zrobienia żeby premii nie wypłacić )

Wojciech
@Happy

Tak długi okres próbny to raczej przesada. Nie wiedziałem, że tyle trzeba czekać na umowę. Na każdym stanowisku tak jest?

Iza
@Wojciech

Firma ma w praktyce oferowania praktyk, stażu bądź umów terminowych, jak to kierownicy tłumaczą - taką osobę jest im łatwiej zwolnić w razie, gdyby im nie pasowała, albo dostaliby sygnały z góry, że muszą zredukować kadrę - a tak się właśnie dzieje.

Einstein
@Iza

Staże masz po to żeby się czegoś nauczyć i mieć potem w papierach jakiekolwiek doświadczenie.

kubek
@Wojciech

Tak długo to nie próbny .Trudno powiedzieć jak jest na różnych stanowiskach. Po próbnym ewentualnie przedłużą 3 razy na czas określony i potem papa, do widzenia. Bo czwarta umowa już by musiała być na nieokreślony, Potem następni.....

pom
@Happy

umowa próbna na 3 lata jest niezgodna z prawem, więc głupoty piszesz

Wampir z Bytowa

Niestety ale podwyżek nie będzie ze względu na wzrost akcyzy o 6 gr. Pozdrawiam super firmę.

pom
@Wampir z Bytowa

a to informacja potwierdzona u kogoś wiarygodnego? czy tylko twoje wymysły, bo wydaje mi sie, że to drugie

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 8 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompania Piwowarska S.A.?

Kandydaci do pracy w Kompania Piwowarska S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompania Piwowarska S.A.