Europejski Instytut Edukacji Engram

Kraków

Opinie o Europejski Instytut Edukacji Engram

przedstawiciel 2010-11-03 21:33:15
dobrze płatna, choć koszty ponosi się samemu, prowizja jest na tyle duża, że jest ok, do tego nie ma limitów, rozliczania itd. czyli mozna pracować tydzień, tydzien nie, albo pracowac na okragło, dostaję listę klientów, zaplecze tzn. panie w biurze ok
azkc 2011-03-02 12:26:45
fajna firma i ciekawy system pracy, niekoniecznie samemu ponosi się koszty, dają do wyboru rodzaj kontraktu. Ja wybrałam umowę o pracę, czyli trochę niższe zarobki ale pełne bezpieczeństwo. Najważniejsze dla mnie jest to że atmosfera ok, kierownik który pracuje z innymi i można liczyć na pomoc, no i dyrekcja bardzo na poziomie a nie buc jak w poprzedniej firmie. Polecam
aneczka 2013-08-20 16:25:35
Firma ok! Miałam z nimi do czynienia jakieś 2-3 lata temu i muszę przyznać, że kasa była bardzo dobra, nigdy nie miałam też problemów z otrzymaniem wypłaty. Duży plus za to, że inwestują w pracownika - pełno szkoleń.
kamilo 2014-07-17 12:06:32
Potwierdzam - praca ok, kasa w porządku i różne systemy kontraktów (pracowałem tam przez 4 lata.
jan 2015-01-14 16:28:11
Czy warto? Jak w każdej firmie.. zarobki zależą od efektów, stażu pracy i stanowiska. nikt nie lubi chwalic się ile zarabia, więc najlepszą rekomendacją niech będzie to, że pracuję w engramie 10 lat i nie myślę, żeby zmienić pracę. nie jestem odosobnionym przypadkiem. Wielu moich kolegów pracuje tu po kilka lub kilkanaście lat. Firma ma potencjał, inwestuje w pracowników. Kasa jest zawsze na czas albo jeszcze szybciej. Myślę, że warto spróbować. To ile zarobisz zależy od Ciebie. Taka praca ;)
lukas 2015-03-20 10:56:59
pracuję w engramie od roku - żeby rozwiać wątpliwości potwierdzam, że wszystko jest zgodne z ich ogłoszeniami. Na wynagrodzenie składa się: podstawa (umowa o pracę!) plus prowizja i premie. Nie jest to praca na akord, ale tak jak pisał @jan to ile zarobisz zależy od ciebie. Osobiście polecam.
Instytut Engram 2015-04-21 16:44:21
Pragniemy doprecyzować na czym polega zakres obowiązków pracownika biurowego, na którego prowadziliśmy ostatnią rekrutację. Poszukiwaliśmy dobrze zorganizowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za: obsługę i ewidencję korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich, archiwizację dokumentów firmowych, kontrolę stanu materiałów biurowych, obsługę urządzeń biurowych, kompletowanie i wydawanie materiałów na szkolenia oraz wsparcie pozostałych działów Instytut. Tym samym rozwiewamy wątpliwości i wyjaśniamy, że pomoc biurowa w Instytucie nie polega „na chodzeniu na pocztę” (w tej kwestii współpracujemy już z zaprzyjaźnioną firmą) i na „parzeniu przysłowiowej kawy” (instytutowy ekspres do kawy doskonale radzi sobie z tym zadaniem) ;) Śpieszymy również poinformować, iż ogłoszenie jest już nieaktualne, a wakat został obsadzony :)
Instytut Engram 2016-01-21 11:43:46
Informujemy, że ogłoszenia o pracę nadal są aktualne – obecnie prowadzimy rekrutację w woj. mazowieckim i lubelskim.

Uspokajamy również, że oferujemy dodatkowe świadczenia – premie, prowizje, samochody służbowe, telefony i tablety. Gdybyśmy oferowali „gołą podstawę”, na pewno nie pracowałoby u nas prawie 100 osób :) W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: instytut@euroengram.edu.pl lub 12 433 89 70.
Instytut Engram 2016-01-25 09:42:23
Informujemy, że ogłoszenia o pracę nadal są aktualne – obecnie prowadzimy rekrutację w woj. mazowieckim, lubelskim, śląskim, łódzkim i małopolskim. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: instytut@euroengram.edu.pl lub 12 433 89 70.
eks 2016-07-21 01:11:18
Kilka lat pracy w tej firmie i moja konkluzja jest taka - atmosfera z bardzo dobrej spadła do poziomu korporacji (tylko zapomnieli dać nam zarobków korpoludków), pensja była na czas, (usunięte przez administratora)
eks 2016-07-22 15:09:18
Ja wyrażam tylko swoją opinię. Nikt nie musi jej brać pod uwagę ;) Rozmawiać będziesz codziennie w tej firmie, inaczej się nie da ;) Będziesz na bieżąco kontrolowany i rozliczany ze swoich osiągnięć, jak w korporacji.
eks 2016-07-23 10:30:34
Oczywiście, że w każdej firmie jest kontrola pracownika, a w sprzedaży są raporty, etc., ale nie w każdej firmie jest takie śledzenie jak w tej.
eks 2016-09-18 18:27:34
cd mojej wypowiedzi - pensja była na czas, ale tylko do pewnego momentu, potem zaczęły się problemy. Dlatego nie polecam tej firmy.
worker 2016-10-26 14:21:43
Szukałem firmy szkoleniowej, która spełniłaby moje oczekiwania i...znalazłem:). Atmosfera OK, bezproblemowy i spokojny kontakt z dyrekcją (dla każdego znajdą czas), bez presji, robię swoje i wypłata jest zawsze na czas. Kontrola jak wszędzie, mnie to akurat nie przeszkadza. Jestem tu ponad 3 lata i zostaję.
Zostaw swoją opinię o Europejski Instytut Edukacji Engram - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejski Instytut Edukacji Engram