Opinie o Ecoprint Polska Krzysztof Krasowski w Żukówo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ecoprint Polska Krzysztof Krasowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ecoprint Polska Krzysztof Krasowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecoprint Polska Krzysztof Krasowski w Żukówo

Kartuzy Nowy wpis

telefon podany do firmy nie istnieje, to zły znak i swiadczy o jakosci firmy, na emaila tez nie odpowiadają

w3e Nowy wpis

@maniek no wiesz przeciez w kazdej sytuacji to moze sie zmienic

marzena Nowy wpis

no to jak to naprawdę wyglądało, bo chyba zaczynam się już w tym wszystkim powoli gubić tak naprawdę. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze wyglądało, bo chciałem się u nich zatrudnic, ale jak tylko na początku jest wszystko pięknie i kolorowo,a potem się sypie, to naprawde strasznie słaba sytuacja z tego wychodzi potem.

Piotr Woźniak

Polecam, tonery dobrej jakości w dobrej cenie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ecoprint Polska Krzysztof Krasowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Adam Sworszczuk

Jestem zadowolony. Towar otrzymałem na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Dobry kontakt telefoniczny. Polecam

Wiem że mają jakieś problemy. Też czekałem na towar ale otrzymałem. Mają tam adres reklamacji. Napisz do nich

georg Nowy wpis
@Piotr

Mam identyczną sytuację - pieniądze wpłacone, tonerów nie ma, nie odpowiadają na maile ani na telefony

dk

(usunięte przez administratora)Otrzymałam maila, że "zamówienie zostało wysłane" i nic przez kolejny tydzień.(usunięte przez administratora) Ktoś miał identyczny problem?

KOL

Przesyłka dotarła po prawie 2 miesiącach od wpłaty pieniędzy.Czyli tak samo nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora)

TIK

Proszę nic nie zamawiać w tej firmie.(usunięte przez administratora)

KOL

Godna polecenia? To jakiś żart?

KOL

Czy ta firma istnieje? Zero kontaktu.

Adam Miąskowski

Jak dla mnie firma godna polecenia. Szczególnie tonery kolorowe ich produkcji są rewelacyjne.

Zapewne konkurencja robi "dobrą reklamę" Ja kupuje w tej firmie i jestem zadowolona (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ecoprint Polska Krzysztof Krasowski - Żukówo

Ecoprint Polska Krzysztof Krasowski
3.2/5 Na podstawie 50 ocen.
  • PRZYTULNA 5
    83-331 Żukówo