logo zeitkraft

zeitkraft

Łódź

Opinie o zeitkraft

zeitkraft 2010-09-19 15:17:02
ludzie pracujac 10 lat w tej firmie niby firma odprowadzala podatek ale tak ze po tych 10 latach naliczyli mi emerytury 180euro gdzi reszta jak firma co miesiac sciagala prawie 500euro podatku nie polecam tej firmy oszukuja z kasa i tyle na ten temat
Jan 2011-08-03 11:12:55
zeitkraft - 2010-09-19 15:17:02

Dzień dobry, powiedz mi kolego gdzie ty żyjesz? co ma wspólnego twój odprowadzany podatek z twoją emeryturą? Jakie ty miałeś brutto jeśli płaciłeś 500 euro podatku miesięcznie? pomyśl trocha co piszesz... o podatki i składki emerytalne nie zabiera firma ino urząd finansowy i kasa emerytalna. Wysokość składek jest podana przez państwo niemieckie a nie że sobie firma płaci ile chce. Znam się na przepisach w niemczech, od 5 lat miałem gewerbe teraz szukam czegoś na stałe. Dzwoniłem do Zeitkraftu i rozmawiałem z nimi, mówią konkretnie i nie kręcą. Jak sie nic nie zmieni to od września zaczynam tam pracę.
byly pracownik 2011-09-23 17:23:23
ja,ja gosciu od wrzesnia do roboty pojdziesz,a w pazdzierniku cie wywalo z braku roboty,bo tak robio,zima idzie zlecyn nima,a nikt sie oto nie staro, a i abzugi sa do kupy,idz som sie przejedz
ito 2016-04-19 22:03:36
No ale teraz akurat lato sie zaczyna, więc może będą szukać nowych pracowników do siebie @ludul. Myślę, że jest szansa.
Zostaw swoją opinię o zeitkraft - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zeitkraft