Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.

Kraków

Opinie o Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.

al 2016-01-07 07:59
nie polecam ! dziwna atmosfera w firmie, słabo placa
arek 2016-01-19 17:40
jeszcze raz nie polecam... pracowalem tam przez rok i wiem co sie dzialo w tej firmie...(usunięte przez administratora)
bleblee 2016-01-19 19:37
Polecam nie ma tragedii wiadomo trzeba popracować ale źle nie jest
dancing 2016-01-19 21:14
Dla mnie idealnie, że wypłata jest u nich zawsze o czasie. Wiecie może czy będzie prowadzona rekrutacja na programistę? Szczególnie jestem zainteresowany ze względu na zarobki.
rtyuj 2016-02-11 10:47
@dancing wiem ze pytalem o rekrutacje ale programistow nie szukaja tylko konsultanta ds systemow finanaoswych w Krakowie oferuja umowę o pracę,prywatną opiekę medyczną
wczasy by mi się przydały 2016-02-20 18:16
no prywatna opieka medyczna fajna sprawa, bez kolejek właściwie można się dostać do lekarzy wielu specjalności, poza tym zapewniają również pakiety socjalne, np. dofinansowania do wczasów
Mat 2016-02-23 19:18
Kasa zawsze na czas , dogadać też się idzie , ogólnie jest OK.
ala 2016-02-23 19:37
dobrze, że oferuja takie rzeczy ponieważ, pakiet medyczny jest najpotrzebniejszy w pracy,jezeli zachorujesz nie musisz stac w kolejce do nfz i czekac ,prywatnie zamawias zi i dziesz, wiec dobrze,ze liczą sie z tym wlasciciele.
pracownik 2016-03-31 20:34
hej czy szukaja terz pracowników trochę mało opinii ale widzę ze sa ok myślicie że warto aplikować ?
pracownikuu 2016-04-13 21:45
Nie polecam aplikacji... wieszkosz firm posiada pakiety medyczne wiec podawanie ich jako benefit... zart i kpina
JASIEK 2016-06-07 20:10
FIRMA NIE JEST WCALE WARTA GRZECHU ! MOIM ZDANIEM DZIADOSTWO
Mike 2016-09-28 19:36
Wychwalaną zaletą firmy jest to że płaci pensje na czas? Czy kogoś w tych własnych komentarzach nie poniosło? :)
Mike 2016-09-28 19:36
rtyuj 2016-09-28 19:56
@dania no wiesz pewnie skoro w Krakowie rekrutaja to pewnie i w Krakowie jest tez rekrtuacja i rozmowa kwalifikacyjna to raczej nic dziwnego jest nie :D a jeżeli chodiz o zarobki to chyba najlepiej się podczas rozmowy wlasnie dowiedzieć na jakie można liczyc
Edyta 2017-02-28 14:05
Jeśli zastanawiasz się nad wysłaniem aplikacji do Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k. koniecznie zapoznaj się z zakładką "Dlaczego my?"
tom 2017-04-12 21:41
polecam omijać szerokim łukiem!!! najgorsza praca i atmosfera jakiej kiedykolwiek doświadczyłem
Jerzyk 2017-04-15 19:21
Aplixcom Solution to fajna firma, pracuję tu od jakiegoś czasu i wiem co piszę. Najbardziej denerwuję się jak czytam te żałosne wpisy ludzi, którym nie chce się pracować a jedynie udawać że pracują. Pracuję w zespole z fajnymi ludźmi i nie będziemy pracować za innych.
G. 2017-06-05 13:08
Nie polecam! Atmosfera bardzo słaba, walka o wyniki, zwolnienia na porządku dziennym. Koncepcje i plany sprzedażowe zmieniają się z dnia na dzień. Mała firma, słabo zarządzana. Wypłata o czasie, ale nigdy nie wiesz czy dziś nie zostanie Ci wręczone wypowiedzenie.
Jerzyk 2017-06-06 19:14
@G. Wszystko o czym piszesz to podstawy istnienia firmy. Bez dobrych wyników. planów i sumiennej pracy ludzi nie ma firmy!
Edyta 2017-08-02 12:17
Z aktualnych ofert pracy wynika @G. że zatrudnienie odbywa się na zasadzie umowy o pracę. Więc na pewno musi być jakiś okres wypowiedzenia? Firma w takim wypadku nie ma prawa do zwolnienia kogoś z dnia na dzień. Możesz to potwierdzić?
G. 2017-08-07 11:37
Oczywiście, przez pierwsze pół roku pracy Na umowę o prace masz całe 2 tygodnie wypowiedzenia, w trakcie którego zostajesz zwolniony z obowiązku pracy. Nikt dłużej nie wytrzymuje, wiec kończy prace z dnia na dzień.
Mentor 2017-08-12 12:59
W takiej firmie jak Aplixcom Solution nie każdy znajdzie swoje miejsce do pracy. Firma dla ambitnych ludzi!
Edyta 2017-08-17 07:02
@Mentor czyli reasumując - praca w Aplixcom Solution to praca dla osób, które szukają pewrosketywyw zatrudnieniu i nie boją się pracy? Czy w taki razie pracodawca daje możliwość rozwoju poprzez dodatkowe szkolenia?
Bez_pracy_też_można_żyć 2017-08-29 12:27
Mnie jakoś się tam dobrze pracowało ale już tam nie pracuję.
Edyta 2017-08-29 12:43
Na moje pytanie nie uzyskałam odpowiedzi @bez_pracy_tez_mozna_zyc, więc skoro Ty pracowałeś możesz się odnieść do mojego pytania? Co tak naprawdę było warte pracowania w Aplixcom Solution, jakie były benefity czy premie?
Jerzyk 2017-09-12 22:54
Szukając dobrej firmy trafiłem na Aplixcom Solution. Właśnie aplikowałem i teraz czytam niektóre wpisy na tym wątku. Jestem trochę zniesmaczony, nie wiem co mysleć. Niektórzy narzekają ale sądzę, że to chyba zwykłe czepianie się. Czy może ktoś cos doda w temacie?
Zostaw swoją opinię o Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.