Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.

Kraków

Opinie o Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.

al 2016-01-07 07:59
nie polecam ! dziwna atmosfera w firmie, słabo placa
arek 2016-01-19 17:40
jeszcze raz nie polecam... pracowalem tam przez rok i wiem co sie dzialo w tej firmie...(usunięte przez administratora)
bleblee 2016-01-19 19:37
Polecam nie ma tragedii wiadomo trzeba popracować ale źle nie jest
dancing 2016-01-19 21:14
Dla mnie idealnie, że wypłata jest u nich zawsze o czasie. Wiecie może czy będzie prowadzona rekrutacja na programistę? Szczególnie jestem zainteresowany ze względu na zarobki.
rtyuj 2016-02-11 10:47
@dancing wiem ze pytalem o rekrutacje ale programistow nie szukaja tylko konsultanta ds systemow finanaoswych w Krakowie oferuja umowę o pracę,prywatną opiekę medyczną
wczasy by mi się przydały 2016-02-20 18:16
no prywatna opieka medyczna fajna sprawa, bez kolejek właściwie można się dostać do lekarzy wielu specjalności, poza tym zapewniają również pakiety socjalne, np. dofinansowania do wczasów
Mat 2016-02-23 19:18
Kasa zawsze na czas , dogadać też się idzie , ogólnie jest OK.
ala 2016-02-23 19:37
dobrze, że oferuja takie rzeczy ponieważ, pakiet medyczny jest najpotrzebniejszy w pracy,jezeli zachorujesz nie musisz stac w kolejce do nfz i czekac ,prywatnie zamawias zi i dziesz, wiec dobrze,ze liczą sie z tym wlasciciele.
pracownik 2016-03-31 20:34
hej czy szukaja terz pracowników trochę mało opinii ale widzę ze sa ok myślicie że warto aplikować ?
pracownikuu 2016-04-13 21:45
Nie polecam aplikacji... wieszkosz firm posiada pakiety medyczne wiec podawanie ich jako benefit... zart i kpina
JASIEK 2016-06-07 20:10
FIRMA NIE JEST WCALE WARTA GRZECHU ! MOIM ZDANIEM DZIADOSTWO
Mike 2016-09-28 19:36
Wychwalaną zaletą firmy jest to że płaci pensje na czas? Czy kogoś w tych własnych komentarzach nie poniosło? :)
Mike 2016-09-28 19:36
rtyuj 2016-09-28 19:56
@dania no wiesz pewnie skoro w Krakowie rekrutaja to pewnie i w Krakowie jest tez rekrtuacja i rozmowa kwalifikacyjna to raczej nic dziwnego jest nie :D a jeżeli chodiz o zarobki to chyba najlepiej się podczas rozmowy wlasnie dowiedzieć na jakie można liczyc
Edyta 2017-02-28 14:05
Jeśli zastanawiasz się nad wysłaniem aplikacji do Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k. koniecznie zapoznaj się z zakładką "Dlaczego my?"
Zostaw swoją opinię o Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.