Arburg Polska Sp. z o.o.

Opinie o Arburg Polska Sp. z o.o.

Obiektywny 2013-10-20 14:55:06
Witam
Piszę aby wszystkich przestrzec przed tą Firmą. Generalnie uważam, że produkty wytwarzane przez tego producenta są z najwyższej półki i to było też głównym argumentem przy mojej decyzji dotyczącej rozpoczęcia współpracy z tym pracodawcą. Szybko jednak okazało się że osoby tam pracujące są kompletnie nie do życia. Piszę tutaj o dwóch pracownikach [usunięte przez administratora] Rotacja pracowników jest tak duża, że rodzi zrozumiałe wątpliwości co do polityki personalnej w firmie arburg pl. Wątpliwości są tym większe, ze każda nowa osoba zarówno przed rozpoczęciem pracy w arburgu jak też po może pochwalić się dużymi sukcesami w innych, normalnych firmach. Ogólnie opisując atmosfera permanentnej inwigilacji jest nie do zniesienia. Szczerze odradzam współpracę
Obserwator 2013-11-13 07:41:04
Witam
ja też miałem zaszczyt pracować w Arburgu.Pierwsze wrażenie super.Ale szybko przekonałem się, że to miejsce nie dla mnie. Atmosfera w pracy fatalna,telefon od koordynatora sprzedaży codziennie co 2 godziny (na urlopie dzwonił rzadziej).
Jeśli rozważasz pracę w Arburgu to zastanów się dwa razy przed podjęciem decyzji.
były pracownik 2013-11-14 20:47:35
Cieszę się, że ktoś w końcu odważył się opisać standardy tam panujące.
Zrelaksowany 2013-11-26 08:01:39
Witam,ja też pracowałem w Arburgu. Muszę przyznać, że już kilka dni po zmianie pracy poczułem dużą ulgę.Zdecydowanie negatywnie wspominam sprzedawce zwanego "grubą rybą",któremu wydawało się że jest dyrektorem, brak szacunku do pracowników ze strony kierownictwa. Nie mniej jednak jak każde doświadczenie jest ono bardzo ważne w moim życiu, szkoda tylko że odbijało się to też na życiu mojej najbliższej rodziny.
ciekawy 2014-01-03 19:55:15
cześć,

Jak można się z Tobą skontaktować ?

Zainteresowany
Insider 2014-07-12 20:15:50
To klasyka polskiego Internetu. Są tu wyłącznie opinie frustratów i leniwych nieudaczników, którym podziękowano za współpracę. Warto poszukać kontaktu z pracownikami - większość z nich pracuje w firmie Arburg po kilkanaście lat i ceni stabilną pracę w renomowanej firmie, godziwe wynagrodzenie i bardzo dobre warunki socjalne.
szczery 2014-08-11 17:37:03
Szanowny Panie Insider,
Czy aby nie wprowadza Pan internautów w błąd? Czy mógłby Pan pokazać statystyki zatrudnionych z ostatnich 10 lat? Wówczas Pana zarzuty wskazałyby wyraźnie nieudolną próbę zakłamania rzeczywistości. Obecnie zatrudnienie w Arburgu to około 10 osób z informacji które posiadam, w ostatnich latach z Firmą pożegnało się 6 osób. Zatem jeszcze raz zwracam się do Pana Panie Insider z pytaniem czy utrata 60%, zmiana stanu osobowego można uważać za idealny. Jeśli chodzi o "frustratów i leniwych nieudaczników" to warto prześledzić kariery wszystkich tych, którzy po opuszczeniu murów Twierdzy Opacz, dzierżą funkcje kierownicze w innych równie renomowanych Firmach. Chciałbym aby opinie te doszły jak najszybciej do niemieckich właściciel wówczas to podwładni z Polski najpewniej odczują ulgę.

PS. Opluwając wszystkich internautów od leniwych i nieudaczników niestety sam wpisał się Pan w poczet tychże właśnie.
szczery 2014-08-13 18:53:30
Kolego "Franc"
rzeczywiście Arburg może poszczycić się opieką nad swoimi pracownikami. Na nasze nieszczęście dotyczy to tylko centrali w Niemczech gdzie sam miałem zaszczyt poznać (uściskać dłoń) współzałożyciela. W Polsce decydują głównie "sympatie" kadry zarządzającej. Szkoda również, że "Insider" nie wspomniał o obdzwanianiu klientów po wizytach nowych przedstawicieli aby dowiedzieć się czy aby to pracownik Arburg Polska nie dokonał jakiejś niestosowności.
Reasumując do Firmy ARGURG Niemcy nie można mieć żadnych zarzutów, natomiast ARBURG Polska to oddział sprzedażowy gdzie żądzą zupełnie inne standardy...
lolo 2014-08-25 16:58:35
Pan S. musi kontrolować sytuację, inaczej źle się czuje :-)))
Szczery 2014-11-20 23:22:55
Witam raz jeszcze, proszę zanim rozpoczniecie współpracę z Arburg Polska zastanówcie cię po wielokroć. Ewentualna, zła decyzja zaważy na Waszym najbliższym życiem. Mówiąc krótko- jest tam zle, bardzo zle. Najpewniej Pan Ś już zweryfikował poprawność naniesionych wpisów i nakazał odpowiednie, politycznie poprawne, sprostowanie....
Serdecznie pozdrawiam
Szczery 2015-01-18 11:29:25
Do @janek
Wszystko zależy od poziomu wynagrodzenia. Jeżeli otrzymuje sie wysoka pensje to utrata takiego dochodu z pewnością spowoduje kłopoty przy szybkim znalezieniu tożsamej oferty.
szczery 2015-01-29 19:11:08
info dla @jokoono
Moja subiektywna opinia: odradzam- atmosfera niesprzyjająca dla kredytobiorców, rodzin.
Opinia pomimo, że subiektywna to potwierdzona doświadczeniem.
Pozdrawiam
RAM 2015-03-16 07:44:47
Co do wypowiedzi szczerego - zastanawiam się jakie stanowiska pracy (te podstawowe, a nie kierownicze, prezesowskie etc.) sprawiają, że można brać i nie martwić się przy okazji kredytem? Odnoszę wrażenie, że w Toruniu takich miejsc nie jest zbyt dużo tym bardziej, że firmy mają tendencję do nieoferowania wyższych wynagrodzeń.
Szczery 2015-05-13 23:09:01
Witam Wszystkich,

Odpowiedź dla @RAM:
Firma Arburg SPzoo jest najpewniej przez pomyłkę zarejestrowana w Toruniu. Siedziba Arburga w Polsce mieści się w Warszawie.
Odpowiedź dla @udeter:
w Firmie jest duże ciśnienie, generalnie na każdym poziomie. Zatem trzeba zapomnieć o normatywnym zakresie czasu pracy. Aby wykonać plan wizyt, raportów, sprzedaży każde weekendy będą "zarwane".
Jeśli chodzi o kredyt to miałem na myśli czas po jego otrzymaniu. Dokładnie mówiąc miałem na myśli możliwość bezstresowej jego spłaty.
nefretete 2016-06-30 14:32:01
Na jakie wynagrodzenie moze liczyc sekretarka i serwisant?
Włodek 2016-08-02 11:22:01
Od dłuższego czasu szukają do ARBURG'a serwisanta.
Nie ma odpowiednich ludzi na to stanowisko, czy warunki pracy nie odpowiadają osobą ubiegającym się o to stanowisko.
Pol 2016-10-10 13:37:53
Ale to chyba korpo-standard w dobrze zarządzanej firmie, a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] up nadgorliwego managera. Cała motoryzacja tym stoi, to dlaczego nie Arburg?!
Chętny_do_roboty 2016-10-23 23:28:32
Witam,
Czy ktoś może wie, jakie są zarobki na stanowisku inżyniera serwisu?
Czy negatywne opinie poprzedników pokrywają się z tym stanowiskiem?
Mam niebawem rozmowę kwalifikacyjną w Wa-wie i sam juz nie wiem, czy warto mi na nią jechać....
Z góry dziękuję za odpowiedź!
Pozdrawiam!
Zostaw swoją opinię o Arburg Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arburg Polska Sp. z o.o.