Opinie o Tubes International Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tubes International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tubes International Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tubes International Sp. z o.o. w Poznań

Pracę tam uważam za zmarnowany czas. Dziwne decyzje, zawalanie człowieka pracą ponad możliwości, pseudo "rodzinna atmosfera" na siłę. Klimat sekciarski jak to już ktoś tutaj wspomniał. Stawka nieadekwatna do wymagań. Nie polecam.

Dziwnie

Bardzo dziwna rozmowa kwalifikacyjna z Panem który pyta min o to jak udało mi się znaleźć pracę w której pracowałem milion lat temu, albo co zdawałem na maturze. WTF?

Magdalena
@Konfi

Wyżej o wynikach była mowa tyle, że rekrutacji, a piszesz, że magazynierzy w weekendy nadciągają. To są jakieś normy, tak? weryfikuje się wyniki? Mam na myśli wydajność, wiadomo tabletki te sprawy. Macie cos takiego?

Mirek

Ja tu pracuje 20 lat i zarabiam dobrze co wy chcecie od tej firmy poznań

Tarot

Premii brak bo ponoć wyniki słabe. Wszyscy liczą na poprawę koniunktury ale kiepsko jest a koszta rosną. Na szczęście na rynku praca jest więc nikt tu nikogo nie zastraszy.

Tak jak ktoś już nawiązał, mnie również interesuje zakres potencjalnych pytań z rozmowy rekrutacyjnej. Myślę głównie o asystencie ds. serwisy i naprawy maszyn, szukają teraz równolegle kogoś ds. handlowo-technicznych. Zakres zadań jak i samej weryfikacji kandydata różni się miedzy sobą? A zarobki?

Mirek Nowy wpis

Ja tu pracuje 20 lat i zarabiam dobrze co wy chcecie od tej firmy poznań

@Mirek

Na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Mam złożyć cv na stanowisko pracownika warsztatowo-magazynowego, znasz może zarobki na nim? Co do tych premii to rację tu ludzie mają, że są coraz niższe lub ich w ogóle nie ma?

Tarot Nowy wpis

Bubu

W firmie jest coraz gorsza atmosfera. Premie coraz niższe lub brak bo firma nie osiągnęła wyników finansowych. Tylko czemu poszkodowani mają być pracownicy, którzy sumiennie wykonują swoją pracę. Dyrekcja pewnie myśli że nowy biurowiec wszystko załatwi i wszystcy będą zadowoleni. Rotacja pracowników jakiej nie było od lat bo hasła ciężka praca i dobre wynagrodzenie już nie działają na pracowników.

@Bubu

Nowy biurowiec? A od kiedy macie do niego dostęp i czy mimo wszystko komfort pracy dzięki niemu się poprawił? Z tymi wynikami finansowymi to macie zakładane wstępne progi po prostu? Co poszło teraz nie tak? widzę właśnie prace ofert, tylko do biura żadnej, kiedy ostatnio kogoś w nim potrzebowano?

Marika

Możecie napisać, czy do tej pory premie były, a jak był to jakiej wysokości? Czy tu mowa tylko o premiach świątecznych, czy też takich miesięcznych, uznaniowych itd.? I co do atmosfery, to ona jest kiepska w zespole, czy też w tych relacjach pracownik - szefostwo?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tubes International Sp. z o.o.?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Tubes International Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent ds. handlowo – technicznych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Inia

Witajcie, chyba nie widzę by w ostatnim czasie ktoś pisał o stanowisku asystenta? Są właśnie powystawiane oferty od kilku dni ds. techniczno-handlowych konkretniej. Piszą o stacjonarce od zaraz. Jak oceniacie przy tym ten rozwój zawodowy z opisu? I późniejsze zarobki?

Dziwnie

Karolek
@Dziwnie

Potwierdzam. Pytania dziwne. Podszyte szyderą. Ponoć mają zadzwonić z informacją zwrotną o wyniku rekrutacji.

Już nie pracuję u nich
@Dziwnie

Tak, do tego na rozmowie rekrutacyjnej sprawiają wrażenie jakby byli nieprzygotowani i nie znali CV-ki.

Konfi
@Karolek

Ta firma jest (usunięte przez administratora) magazynierzy naciągają robią w weekend i święta a kierownik magazynu nie widzi liderzy magazynu też ściemniacze (usunięte przez administratora) którzy robią po 17 lat tam trzeba porządnego kierownika i lidera i robota będzie zrobiona typowe naciągacze na kasę

Magdalena
@Konfi

W firmie Tubes International Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Monter. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Kaowiec

No no, na dniach otwarcie jakże wyczekiwanego nowego „skrzydła” w centrali. Wreszcie magazynierzy przestaną płakać ze pracownicy pracują z domu ;) I znowu wszyscy będziemy jedna wielka rodzina. „Wszystkim równo, wszystkim (usunięte przez administratora)

Nikt

Szkoda mi trochę tej firmy, pracuje w niej obecnie i niby jest fajnie ale jednak nie potrafię się pogodzić z chamskim zachowaniem Pana A.

pan AS

Opinie o panu AS i jego zachowaniu przyjmuję do wiadomości. Jest prawdziwa. Będę starał się skorygować te braki i znaleźć kompromis pomiędzy "owijaniem spraw w bawełnę", a wypowiedziami i ich formą, które mogą kogoś urazić. Odpowiadając na głosy wywołane dyskusją o pracy zdalnej (HO): - na podstawie doświadczenia ostatnich lat oceniam jako mniej efektywną od pracy stacjonarnej w firmie. Nie jest tu argumentem to, że w jakimś poszczególnym przypadku może być nawet bardziej efektywna od stacjonarnej. Ogólnie - nie jest. Jest to ocena subiektywna, ale do dokonywania takich ocen jesteśmy na poziomie Zarządu zobowiązani. Ocena ta wynika przede wszystkim z faktu, że w naszej pracy potrzebna jest szybka bezpośrednia komunikacja - wymiana informacji, szybkie podejmowanie decyzji, a czasem zmiana wcześniej podjętych ustaleń. - stosujemy przecież pracę zdalną w wyjątkowych przypadkach - uzasadnionych sytuacją pracownika. Natomiast wewnętrznie nie zgadzam się z podejściem "prawa do pracy zdalnej" tzn. "mam prawo pracować zdalnie i przełożonemu nic do tego". Te uzasadnione przypadki wynikają w dużym stopniu z niewydolności naszego państwa w zapewnieniu współczesnego poziomu usług i świadczeń i przerzucaniu tych ciężarów na pracowników i pracodawców (mieszkalnictwo, komunikacja, szkoły, służba zdrowia itd.). - odpowiadamy jako Zarząd za ok. 500 pracowników, za zapewnienie ciągłości ich materialnego bytu w warunkach narastającej recesji, wzrostu cen i kosztów prowadzenia działalności. Z tych 500 osób około połowy nie ma żadnej, racjonalnie pomyślanej, możliwości wykonywania swoich obowiązków w formie zdalnej. W moim odczuciu tylko solidarnie możemy przejść przez trudny okres. Firmę Tubes International kształtujemy wspólnie. Zapraszam do pracy - i współpracy. Firma Tubes International nie jest firmą rodzinną. Nie jest w firmą rodzinną w sensie powiązań rodzinnych, kumoterstwa, kumplowstwa itp. Zawsze na pierwszym planie są kompetencje i sprawy merytoryczne. Owszem, są u nas pracownicy powiązani rodzinnie, ale pracują z zasady w odrębnych komórkach, a podejście, które ja reprezentuję, jest takie - jesteś z rodziny kogoś z pracowników - masz się wykazać większym wysiłkiem i efektami pracy. Natomiast przyjęcie do pracy "z polecenia" niewątpliwie występuje również i u nas - wtedy obowiązek wykazania się ponadprzeciętnymi efektami obciąża i polecającego, i przyjętego do pracy poleconego. Skala tych "polecanych" przyjęć jest w naszej firmie naprawdę znikoma. Na koniec - życzyłbym sobie, żeby dyskusje o firmie przeprowadzać wewnątrz firmy. Nie przypominam sobie w historii Tubes International przypadku, żeby ktoś został skrzywdzony wyrażając swoje krytyczne opinie na temat ludzi czy stosowanych w firmie rozwiązań. Jest wiele wewnętrznych forów na których możliwe jest wyrażenie swojego zdania. Więc może więcej odwagi, racjonalnego i przemyślanego formułowania swoich opinii WEWNĄTRZ FIRMY. Mamy możliwości, żeby była jeszcze lepsza - całkiem DOBRA.

Była
@pan AS

Największe firmy na świecie zatrudniają ludzi w trybie zdalnym i nie mają z tym problemu, więc jak najbardziej praca zdalna jest dobra i ma sens. Oczywiście nie wyobrażam sobie, aby magazynier pracował zdanie, ale księgowa, kadry, informatycy jak najbardziej tak pracują i pracują często wydajniej, bo są mniej zmęczeni.

Witold
@pan AS

Kierując się podejściem ze praca zdalna nie jest wydajna mówiąc ze tak jest bo tak a następnie wtrącając ze chodzi o solidarność z magazynierami to ocena nic nie warta. Nie można tak generalizować. Każdy z pracowników ponosi koszty większe lub mniejsze ale to nie może wpływać z ocenę pracy zdalnej bo to nie o to tu chodzi. W firmie jest wiele osób które mogą wykonywać swoją prace zdalnie - nie narażając firmę na koszty itp. Nie chodzi tu o stała prace zdalna a o możliwość bez zakładania ze będzie to złe wykonana praca. Niech poszczególne komórki w firmie same ustalają aby HO nie wpływało na ich ciągłość działania i po problemie. A co do wspomnianej w którymś komentarzu odwagi wypowiedzi Pana AS to gdzie ta odwaga, mógł napisać to każdy a wypowiedz widać mocno zredagowana. PS: zraz się okaże ze nie będę mógła jeździć autem do pracy bo musze być solidarna z pracownikami bez auta.

teknik

No właśnie. "Samozwańczy dyrektor zakupów" pani Ala też na nas krzyczy, choć to inny dział, to wiecznie ma do nas pretensje. Myślę że walczy o władzę z PO tego działu. Tu sobie siedzą godzinami, spijają sobie z dziubków a PO by utopiła jak tylko ta się odwróci... Hej, wiecie kto usuwa opinie o Tubsie??

Bubu

No to się zacznie eksodus pracowników, po 3 latach zezwalania na HO (wymuszony przez COVID i rozbudowę biurowca) zacofana kadra zarządcza chce zakazać HO. W dobie gdzie prawo w tym temacie staje się coraz bardziej elastyczne. To jest absurd, w firmie huczy już od kolejnego pretekstu ludzi aby odejść. Wszystko spowodowane jest staroświeckim podejściem i potrzebą nadzoru - brak zaufania do pracowników, a ponoć jesteśmy super zgranym zespołem ;) Ale wiemy doskonale że jest to wina jednego działu który dobrodziejstwa HO naużywał i doprowadził do problemów finansowych. Podsumowując - nie tędy droga, nowych pracowników to odstraszy a starym da motywacje by odejść.

@Bubu

Dzień dobry, Dziękujemy za poruszony temat, bardzo ważny, ciekawy i wzbudzający skrajne opinie u pracowników, pracodawców, socjologów, psychologów, dziennikarzy, trenerów biznesu, coachów itp. oraz wszelkiej maści specjalistów w każdej dziedzinie i przy każdej okazji. Zgodnie z przepisami, które mają wejść w życie 7 kwietnia 2023 r. informujemy, że wniosek o pracę zdalną może złożyć każdy pracownik, jednakże pracodawca ma obowiązek uwzględnienia wniosku pracowników wymienionych w ustawie tj: - pracownicy w ciąży, - pracownika wychowującego dziecko do ukończenia przez nie 4 roku życia, - pracownika sprawującego opiekę nad innym członkiem najbliższej rodziny lub inną osobą pozostającą we wspólnym gospodarstwie domowym, posiadającymi orzeczenie o niepełnosprawności lub znacznym stopniu niepełnosprawności, chyba że nie jest to możliwe ze względu na organizację pracy lub rodzaj pracy wykonywanej przez pracownika. Wnioski będzie można składać bezpośrednio do Sekcji Kadr i Płac od dnia 7 kwietnia 2023 r. Mamy nadzieję i głęboko wierzymy, że dotychczas przekazane oraz planowane do przekazania pracownikom ultranowoczesne, innowacyjne i nieszablonowe budynki oraz przestrzenie biurowe stanowią i będą stanowić atrakcyjną, komfortową przestrzeń pracy i współpracy dla obecnych i przyszłych pracowników naszej firmy. Praca w zespole, wymiana wspólnych doświadczeń, szybkość działania i współpracy, dobra komunikacja, dobre relacje między współpracownikami są i będą ważnymi czynnikami dla rozwoju naszej organizacji oraz naszych pracowników. Izolacja, odosobnienie, samotność, odległość, trudność w komunikacji nie są czynnikami wspierającymi rozwój zawodowy pracowników oraz naszej firmy. Wracając do staroświeckiego podejścia do pracy wzmiankowanego w poście oraz chęcią dzielenia się wiedzą, drobna wzmianka historyczna: W Średniowieczu narodziło się dość ciekawe pojęcie pracy definiowane jako „Chałupnictwo” interpretowane jako pracę wykonywaną w domu, z użyciem produktów lub surowców dostarczonych przez zleceniodawcę. Chałupnicy pracowali w dowolnych godzinach i dowolnych miejscach, a rozliczani byli ze zrealizowanych zleceń. Podpisywali ( jeżeli umieli pisać) najczęściej umowę o pracę nakładczą. Chałupnik - osoba wykonująca pracę chałupniczą w chałupie definiowany był jako chłop bezrolny posiadający chałupę. Zalety pracy chałupniczej: - przez brak ograniczenia czasowego, mógł wykonywać pracę kiedy chce, łączyć to z inną praca chałupniczą i tym samym zwiększać swoje zarobki; - chałupnictwo zapewniało zatrudnienie całym rodzinom i zwiększało dochody; - przez brak pracy i kontaktu z innymi pracownikami chałupnik nie ulegał ogólnym wpływom oraz psychologii mass. Zgodnie z definicją chałupnictwa na stronie https://pl.glosbe.com/pl/pl/chałupnictwo, chałupnictwo definiowane jest jako praca dla łatwego zarobku, pozbawiona ambicji twórczych.

Były pracuś
@Ania z kadr

Pani Aniu typowa odpowiedz która została wypracowana przez kierownictwo. Spłycanie poważnego problemu do „żartobliwej” odpowiedzi mającej pokazać gdzie jest miejsce w rodzinie im pracownikom. Decyzja zapadła a pracownicy maja to przyjąć. Bez dyskusji, merytorycznych rozmów i zdania sobie sprawy ze firma to pracownicy którym powinno się ufać. Mimo wszystko życzę Wam powodzenia i zrozumienie ze zadowolony pracownik i obrażony zaufaniem to wdzięczny i dobry pracownik tym bardziej ze nie jesteście mała firma w której humory jednej osoby decydują o funkcjonowaniu firmy.

@Były pracuś

Wspominasz tutaj o merytorycznych rozmowach. W jakich okolicznościach pracownicy mają szansę je odbyć? Czy gdyby wystosowano specjalną prośbę o wyznaczenie jakiejś godziny na konsultacje to byłaby na to opcja? Było już tak?

Były pracus
@Maria

Ale z kim i jak te rozmowy miałyby wyglądać?Przecież to rysowanie sobie tarczy na czole. Zwłaszcza jakby w tych rozmowach miał uczestniczyć Pan AS( w jego mniemaniu super rozmówca, w realnym świecie nie miły i nie wychowany arogant) Tutaj problemem jest to ze często spotykasz z betonem. Masz dobre chęci ale kadra zarządzająca chce miec spokój i dla zasady blokuje różne decyzje które przyniosły by korzyści dla wszystkich. Do tego dochodzi Pan A . ktory nie oczekuje tylko żąda aby było tak jak on ustali, nawet jak jest to wbrew logice. Sprawa HO no to ponoć jest szantaż ludzi pracujących na magazynie bo oni nie mogą. Zrozumienie tak prostych rzeczy jak różnorakość stanowisk to chyba podstawa. Nie wszyscy mogą pracować zdalnie j to chyba oczywiste ale nie powinno być przedmiotem utrudniania tego innym. Firma generalnie spoko ale zbyt duża aby można było nią zarządzać poprzez czyjeś fanaberie.

Andżej

@Xd. Rozpoczynając temat układów, na które powołuje się szoferka, zależało mi raczej na wyjaśnieniu tematu, bo praca to raczej nie miejsce na protekcję rodzinną. To już nawet za czasów, gdy firmą kierował Ś.P. RF nie zgadzał się na zatrudnianie rodzin. (usunięte przez administratora)

Andżej

...no to ciąg dalszy opinii o firmie, która ma szanse wspiąć się na wyżyny dostawców przemysłowych w Polsce. Może tylko Zarząd musi znać sytuację wewnątrz spółki. A czy ktoś ma wiedzą czy pani szoferka to szoferka to rodzina pani derektor? Wielokrotnie sugerowała że jak się jej nie będziemy jej słuchać to ciocia/ kuzynka zrobi z nami porządek. W tak dużej firmie o zasięgu międzynarodowym takie powiązania?? W mojej karierze nigdzie się nie spotkałem się z taką "protekcją". Uwierzcie mi, jeszcze w tym roku pani szoferka dostanie jakiś dział do rządzenia. Bez konkursu, bez doświadczenia, bez wiedzy... Wierzę jednak że Zarząd się obudzi na czas bo wiele wartościowych osób pracuje w Tubesie. I ostatnie pytanie na dziś: czy Wam też zdarzyło się upomnieć szoferkę że po raz kolejny blokuje Waszą pracę bo od kilku dni nie przesyła dokumentów po dostawie? Mi tak. I czym się skończyło? Rzucaniem słuchawką i zwrotnym telefonem od pani derektor ze (usunięte przez administratora)

Była pracownica

Zostałam zatrudniona na stanowisku specjalistycznym. Jakoś 1,5 miesiące od podpisania umowy odezwała się do mnie inna forma, do której kiedyś aplikowałam z lepszą propozycją finansową, ale wymagającą relokacji, więc postanowiłam zapytać zwierzchniczkę czy są zainteresowani przedłużaniem ze mną umowy, bo mam inne propozycje pracy i chcę wiedzieć na czym stoję. Powiedziała, że się w miarę określi, no ok, potem na 2 tygodnie przed zakończeniem umowy powiedzieli, że jednak nie chcą przedłużać umowy (czekałam miesiąc), co mnie nie zasmuciło, bo ja też nie chciałam. Praca totalnie nie spełniała moich oczekiwań, ale takie traktowanie ludzi, jeśli chodzi o feedback jest po prostu niepoważne. Kolejna kwestia to dość zacofane podejście do pracowników, brak HO, kultura (usunięte przez administratora)i wszechobecna kontrola (łącznie z pytaniami o to, dlaczego mam tak długie przerwy w łazience xD). No i takie niby nie wprost, ale oczekiwanie pracy ponad wymiar 8h/dzień, co mnie bardzo odstrasza i razi. Wiem oczywiście, że zależnie od działów było różne, ale ja nie polecam tej pracy, chociaż hajs był w sumie ok, to jednak ważne jest, aby z pracy czerpać chociaż minimalną radość, a tu jej nie było. Niektórzy ludzie w pracy są spoko, inni nie - jak wszędzie. Po tekście o "rodzinnej atmosferze" na rozmowie rekrutacyjnej powinnam wyjść, bo to jest oczywisty red flag, ale zależało mi - może za bardzo, na ciągłości zatrudnienia i UoP.

Czy w Tubes International Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ania z kadr

Dzień dobry, Na okresie próbnym zawieramy umowę o pracę.

Jerzy
@Ania z kadr

Okres próbny ile trwa czasu, podobnie, jak to się przyjęło w innych firmach, czyli 3 m-ce? Proszę też napisać, czy firma zwykła z wyprzedzeniem informować o przedłużeniu umowy?

@Jerzy

Są na 3 miesiące, czasami mniej. Informują zależnie od nastroju i na ogół w ostatniej chwili.

Maria

Ale gdy samemu prosisz o tę informację to raczej mówią normalnie? wystarczy się przypomnieć? Faktycznie mają tutaj tak dużo pracy w kadrach? czym jeszcze się tam zajmują?

@Maria

Czy mówią normalnie? Szczerze wątpię. Już spotkałem kilka osób, którym nie mówili, pomimo próśb tych pracowników. Nic nie wiem o pracy w kadrach, bo byłem w innym zespole.

@Jerzy

Dzień dobry, Okres próbny trwa zgodnie z kodeksem pracy trzy miesiące. O przedłużeniu bądź nie kontynuowaniu umowy informuje bezpośredni przełożony.

Maria

A ok. Czyli z tego jak to ujmujesz jakoś działy nie są tu ze sobą zbytnio zintegrowane? A napiszesz coś o swoim? Każde info na temat pracy tu w firmie będzie cenne.

@Maria

Zależy głównie od perypetii i sympatii, ale zwierzchnicy oczekują tej integracji (takiej na siłę), co mi nie odpowiada. Ogólnie jest taki (usunięte przez administratora) klimat z "rodzinną atmosferą", ale jeśli mają takie atmosfery w rodzinach to szczerze współczuję. Pracowałem w wielu firmach na różnych stanowiskach i tę firmę oceniam najgorzej pod praktycznie każdym względem.

Maria

w sensie, że sztucznie się czułeś jednak? a w jaki sposób Cię do tej integracji zapraszali, że Ci nie podeszło? na start chyba nie było źle?

Grzegorz

Witam, na jakie wynagrodzenie może liczyć doradca w oddziale?

@Grzegorz

Dzień dobry, Zapraszamy do przesłania swojego CV i do kontaktu.

Taki trochę jeleń

Taki tam dowcip z kręgów firmy: Prezesostwo Tubes International i Engineering zgodnie skanduje- Tubes International!!! Tubes International!!! Tubes International!!! Na to pracownicy zgodnie skandują- Polish salary!!! Polish salary!!!Polish salary!!! Tak ogólnie dobra praca jeśli: - chcesz zdobyć doświadczenie po studiach (max 2 lata) - nie masz dużych wymagań finansowych - nie chcesz wziąć kredytu hipotecznego - mieszkasz z mamą i tatą i nie zamierzasz zmieniać tego cudownego stanu rzeczy bez kredytu i drakońskich wydatków, - nie masz rodziny na utrzymaniu a jeśli masz to nie przeszkadza ci skromne życie To odnosi się do początkujących pracowników, bo jeśli uda się tobie szybko awansować na kierownika (co czasami się zdarza aczkolwiek nieczęsto) to wszystko powyżej będzie tylko złym snem z którego wyrwała cię boska ręka Tubesa i będziesz należeć do Tubesowej elyty, która już tak źle nie zarabia.

@Taki trochę jeleń

Dzień dobry, Informacja dla kandydatów i potencjalnych pracowników Tubes International Sp. z o.o. Mediana podstawy płacy brutto na podstawie umów o pracę pracowników zatrudnionych w naszej firmie wynosi: • 4 150 zł brutto – zatrudnionych w ostatnich 12 miesiącach (ilość zatrudnionych 33 osoby); • 4 400 zł brutto – zatrudnionych w przedziale czasu od 12 do 24 miesięcy (ilość zatrudnionych 51 osoby); • 4 600 zł brutto - zatrudnionych w ciągu ostatnich 60 miesięcy (ilość zatrudnionych 136 osób); Powyższa mediana dotyczy wynagrodzenia wynikającego z płacy brutto zapisanej w umowie o pracę. W podanych kwotach nie są uwzględnione dodatkowe dochody i świadczenia dla pracowników takie jak: • premie; • nadgodziny; • dodatki; • benefity; • oraz pozostałe dochody. Powyższy status dotyczy danych do dnia 31.12.2021 roku. Wysokość wynagrodzenia przy podjęciu pracy oraz w trakcie jej wykonywania jest uzależniona między innymi od takich czynników jak: • stanowisko pracy • wiedza, doświadczenie i kwalifikacje kandydata; • wykształcenie; • staż pracy; • rozwój osobisty i wyniki w pracy; • miejsce wykonywania pracy; • czynniki indywidualne uzależnione od kandydata i naszej oceny Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym oraz osobistym do naszej firmy.

Do Pani Ani
@Ania z kadr

Jeśli chcemy porównać średnie wynagrodzenia Tubes do średnich krajowych, czy nawet miast i województw to łatwo to zrobić korzystając z danych GUS. To czy kogoś zadowala płaca w Tubes czy chce poszukać czegoś lepszego to indywidualna sprawa. Uważam że nie ma niczego bardziej cennego od czasu, który poświęcamy komuś. Nie żyjemy wiecznie. Stan finansów domowych istotnie wpływa na atmosferę w domu, frustrujące jest życie i praca, której celem jest spłacić rachunki, nie mogąc często pozwolić sobie na zakup choćby używanego auta czy wyjazd na urlop. Poza tym benefity, premie nie są zapewnione w umowie o pracę, raz są a raz ich nie ma, to kwestia zależna od finansów firmy, decyzji zarządu. Źródła bogactwa ogólnie są dwa: praca i kapitał. Czy jest nim praca w Tubes? Nie zapominajmy, że kiedyś przestaniemy być aktywni zawodowo. Jakie emerytury zapewni taka pensja, nawet jeśli jest wspomagana dodatkowym opłacanym przez pracodawcę funduszem? Na te pytania możesz odpowiedziec sobie sama/sam.

@Do Pani Ani

Przypominam i zwracam uwagę, że podane wartości płac w Tubes International są medianą i nie są równoznaczne z pojęciem średniej płacy krajowej. Zakres podanej mediany płac Tubes International odnosi się do okresu 60 miesięcy od daty zatrudnienia.

@Taki trochę jeleń

Bo coś w tym jest

ciekawski

Witam, na jakie zarobki mógłbym liczyć na stanowisku doradcy do spraw handlowo-technicznych w Niemczech ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tubes International Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Tubes International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tubes International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tubes International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tubes International Sp. z o.o.