KM-System M.Chmielewski, K. Słowik S.C.

Jelenia Góra

Opinie o KM-System M.Chmielewski, K. Słowik S.C.

admin 2015-07-03 14:42
Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie KM-System M.Chmielewski, K. Słowik S.C..
lamalala 2016-11-03 21:46
Dużo obiecują , małą robią. Brak rozwoju oraz innowacji, które oferują nowym pracownikom. Płacą cześć na umowie, część pod stołem...Typowy prywaciarz z wielkim mniemaniem o sobie.

Brak profesjonalnych szkoleń, zaplecza socjalnego... pracujesz w pewnym momencie 8 godzin od 8 do 20. ;]

Z czasem możesz dostać odpowiedź przy rozliczeniu : "ale nie moge Ci w tym miesiacu policzyć po tej stawce"

Nie polecam. Lepiej pójść obok do Jelenia Plast lub Draxlmaier...
Były pracownik 2016-11-03 22:46
Witam,

Potwierdzam to co napisał użytkownik lamalala.

Atmosfera w biurze konstrukcyjnym jak w grobowcu. Sami fałszywi ludzie. Nie polecam tam pracy. Zarobki głodowe. Część pensji pod stołem
Byly pracownik 2 2016-11-21 20:47
Niestety, ale potwierdzam wcześniejsze komentarze..lepiej nie tracic tam czasu...
Ex Libris 2016-12-01 18:40
Co nas nie zabije to nas wzmocni :D. Tyle w temacie tego tematu:).
Zostaw swoją opinię o KM-System M.Chmielewski, K. Słowik S.C. - Jelenia Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KM-System M.Chmielewski, K. Słowik S.C.