Futuravision

Lublin

Opinie o Futuravision

Stefan 2013-04-12 19:40:23
Najgorsza firma w Lublinie. strona rozsypała się jeszcze przed wprowadzeniem treści - pewnie to jeden z powodó dla, których przez pół roku pomimo wystawianych faktur nie potrafili jej wypozycjonować na najbardziej ogólne frazy...

W każdej branży trafi się jakiś partacz. Może Wy się nie nabierzecie.
poszkodowany 2013-07-15 21:04:59
jak na razie to [usunięte przez moderatora] wysyła anonimy do urzędu skarbowego!

[usunięte przez moderatora] ściska że ktoś pozycjonuje lepiej od niego. jeszcze gdyby wyslał do lubelskiego oddziału, ale [usunięte przez moderatora]swoje anonimy śle bezpośrednio do warszawy. Do warszawskiego US? nie do ministerstwa finansów!

U donosiciela rodem z SB nie zamówił bym nawet zapałek, które zapewne będzie sprzedawał jak kliencie się zorientują w jego 'metodach"
Futuravision 2013-08-13 01:13:41
Witam, reprezentuję firmę Futuravision i przez przypadek natknąłem się na te brednie wyssane z palca. Jeśli ktoś chce oczerniać tę firmę zapraszam do bezpośredniej konfrontacji. Nie było nigdy takiej sytuacji jaka została opisana w tym poście i jestem przekonany, że osobą która zamieściła ten wpis kierowała zawiść i zazdrość ... drodzy Państwo zanim się zasugerujecie takimi anonimowymi opiniami proszę sprawdzać osobiście firmy z jakimi chcecie podjąć współpracę.
Futuravision 2014-11-18 14:38:15
Firma prosperuje i ma się świetnie:) Zapraszam do sprawdzenia osobiście.
JK 2015-04-15 10:26:17
Firma Futuravision prosperuje i ma się świetnie:) Zapraszam do sprawdzenia osobiście.
arek 2016-05-15 10:05:13
Do tego @ar szukają teraz pracownika wdrożeniowca Prestashopa i Worpressa i co ciekawe istnieje możliwość pracy zdalnej więc to moim zdaniem też duży plus dla nich
Zostaw swoją opinię o Futuravision - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Futuravision