Colian sp. z o.o.

Opinie o Colian sp. z o.o.

Biedroneczkaa Nowy wpis

Czy są przyjęcia na produkcję?

Jakie są warunki zatrudnienia w Colian sp. z o.o.?

Piekny Nowy wpis

Witam. Czy ktos pracowal na magazynie tej firmy w Lublinie? Warto sie zatrudnic w tym miejscu na tym stanowisku?

Jakie wartości są cenione w Colian sp. z o.o.?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Colian sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Wiola

Pracowałam w tej firmie 16lat przez agencję pracy full job tak zwana praca sezonowa .Dziś już tam nie pracuję-powód :Dostałam po tylu latach umowę o pracę na okres próbny 3-miesięcy i mi po tym czasie już nie przedłużono umowy.Nie wiem dla czego tak tu traktuje się ludzi.zreszto nie tylko mi nie przedłużyli umowy.Wróciłam tam jeszcze na jeden sezon przez full job ale po jakimś czasie zrezygnowałam bo było niesmacznie w tej firmie....

werik

Witam. Jak jest traktowana obsługa techniczna w tej firmie? Mechanicy, osoby od utrzymania ruchu?

Bojler babci
@werik

Mechanicy mają bardzo dobrze w firmie

Beata
@Bojler babci

w kontekście jakiejś organizacji pracy lub atmosfery czy mówiąc wprost o kasę chodzi? przyjmują bez doświadczenia większego? na jaki zarobek taka osoba mogłaby potencjalnie wyjść?

Byly

Wkoncu wlasciciel dostanie po tylku z tym podatkiem cukrowym jakos mi go nie szkoda

Jacek
@Byly

Podatek cukrowy zapłacą klienci, potencjalnie również Ty.

Emilia
@Jacek

O co chodzi z tym podatkiem cukrowym ? Myślicie że to będzie miało wpływ na funkcjonowanie firmy?

Aksa

Jak pracuje kontrola jakości, też na 3zmiany?

TYM
@Aksa

Kontrola jakości pracuje tylko na dwie zmiany. Od 5-13 i Od 10-18 tak mają dobrze. Zapraszamy

@Aksa

A produkcja na 3zmiany, czy też w systemie 4ro brygadowym?

@Aksa

A produkcja na 3zmiany, czy też w systemie 4ro brygadowym?

laborantka
@TYM

Czy szukacie pracownika do kontroli jakości?

Beata
@laborantka

Brak odpowiedzi tutaj zdaje się być wymowny... A gdzie ich ogłoszeń najlepiej jest w razie czego szukać?

Pracownik utrzymania ruchu w i

@colian do.zo.o.-Lublin co oferujecie uważam tylko kontakt telefoniczny lub osobisty nie bawię się w CV.

Ktos

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,w każdej firmie jest zawsze coś nie tak , a jeżeli ktoś przychodzi i ma w nosie pracę to nie ma co się dziwić ze brygadzisci się denerwują od który tez wymagają wyżej...wszędzie trzeba pracowac...

Buuz

Bardzo NIE POLECAM Pracwnicy trakrowani zle jak mieso armatnie. Pracodawca stara sie wykorzystać pracownika do granic możliwości. (usunięte przez administratora) i zastraszanie na porzadku dziennym. Żadnego dialogu z przełożonym tylko polecenia. Placa minimalna Na obietnice o podwyżkach nie liczcie.

Bronisław
@Buuz

Serio nie można się dogadać? Myślałem że z każdym można złapać wspólny język. Są ekstra płatne nadgodziny, żeby dorobić do tej minimalnej?

może być

Pracowałem w tej firmie przez agencje praca jak to praca na produkcji raczej nie ciężka przynajmniej dla faceta też zależy od hali, działu.. znośnie atmosfera też przeciętna niezła

Rzetelny

Firmę omijać z daleka. Zarobki to minimalna pensja, często razem z dodatkami które nie powinny być wliczane. Często pracownik z długoletnim stażem ma mniej od kogoś kto przychodzi z agencji. Podwyżki jak są to jakieś śmieszne grosze lub by podciągnąć do minimalnej. Atmosfera to tragedia, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Związki zawodowe są tylko na papierze i we własnym interesie. Praca bardzo ciężka, czasami trzeba przerzucić kilka ton na zmianę. Na każdym kroku firma oszczędza na pracownikach. Dodatki z Pefronu, urlopowe itp tylko dla wybrańców. Nikt nie wie jak to jest liczone. Pracownik jest traktowany jak śmieć który nie ma żadnych praw.

Anado1986

Jak godzinowa wygląda praca w weekend też się pracuje?

Co jaki czas w Firma Cukiernicza "Solidarność" Sp. z o. o. można ubiegać się o podwyżkę?

Szczęśliwie już byly

Pracowałem w tej firmie 10 lat. Po przejęciu przez Kolanskiego w firmie założono związki zawodowe, które zadbały o podwyżki tylko dla pracowników obsługi linii. Cała reszta pracowników jest dla nich nic nie warta. Później pozostała część osób dostała jakieś ochłapy, ja się nie doczekałem na nic do mojego odejścia z tego dziadostwa w 2018 roku.

zoz

Pracowałam w tej firmie i jestem rozczarowana-pracownicy zachłanni nieprzyjazni rywalizują ze sobą.Podobnie jest z kierownictwem i mistrzami,a w szczególności mistrzynią (usunięte przez administratora),która już od paru lat powinna być na emeryturze a dalej pracuje.jest osobą surową,niesprawiedliwą i słuchającą wszystkich plotek w zakładzie.większość traktuje ją jak boginię tej firmy,chyba bojąc się o pracę.urlop wypoczynkowy można brać kiedy firma ma przestój,nie wtedy kiedy pracownik chce.okres wypowiedzenia to 3dni przed końcem umowy,kiedy okres wypowiedzenia to 2tygodnie.niestety ale mam niemiłe wspomnienia z pracy w tej firmie.praca niekiedy ponad siły gdzie kobieta na odbiorze dzwiga parę ton przez 8godzin. w tym czasie mężczyzna siedzi i układa ręcznie czekoladki,bo jego linia stoi.gdzie przepisy bhp?

Wow
@zoz

To co się dzieje pomiędzy ludźmi to jest zachowanie skandalicznie,rywalizacja,zero pomocy,jak podpasujesz to będzie ok jak nie to cie zjedzą i zajada bo jesteś nowy to rób niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa pozdrawiam

xoxo

Nie polecam nikomu kto myśli o tej pracy. :)

Adi1994

Jestem osobą niepełnosprawną szukam pracy na pół etatu. Czy jest u państwa taka możliwość? Mam ukończoną szkole cukierniczą.

Wiola

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy jest to praca od poniedziałku do piątku czy również weekendy?

????

Nie polecam. (usunięte przez administratora) zazdrość między pracownicami. Masakra!!!!!????

anka
@????

pracuję i zauważyłam jak pracownice rywalizuja między sobą i obmawiają

Zostaw merytoryczną opinię o Colian sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Colian sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian sp. z o.o.?

Colian sp. z o.o.